trawa

Autor Wątek: New X-Men  (Przeczytany 58328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
New X-Men
« dnia: Lipiec 09, 2004, 02:23:26 pm »
Jak w temacie ankiety. Proszę o uzasadnienie swojego wyboru, chyba że ma się w dupie i to.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline lone_wolf_in_run

New X-Men
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2004, 02:26:13 pm »
Cieszę się, bo to dobry komiks jest... :roll:

Offline krytyk

New X-Men
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2004, 02:44:32 pm »
Cóż mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszyłem sie z X-Men, wiec i teraz nie powinienem narzekać. Ale z drugiej strony czy dwie serie na raz to nie jest troche przesada? Ano pożyjemy, zobaczymy czy mutańci mi  i innym oczywiscie sie nie "przejedzą".

Offline Yaqza

New X-Men
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2004, 02:46:26 pm »
Świetny komiks- Morrison się nie cacka z mutantami, i za to go lubię. A rysunki Quitely'ego pasują do scenariuszy jak ulał. Potem jest nieco gorzej (Bachalo), ale da się przeżyć.
Klasa komiks, cieszę się ze będzie "po naszemu".
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline burberry

New X-Men
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2004, 03:04:44 pm »
Cieszę się. Bo dużo słyszałem o tym komiksie. :) Same dobre rzeczy, np. że to najlepszy komiks z mutantami jest. :)
Bóg Cię kocha

Offline An-Nah

New X-Men
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2004, 03:11:48 pm »
Dwie serie X-Men naraz? To nie przesada?

Znaczy, fajnie, ale... ja wiem... mam jakies obiekcje...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline perro

New X-Men
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 09, 2004, 04:22:13 pm »
Przeczytałem całość i ze spokojnym sumieniem polecam, moim zdaniem lepsze od ultimate. Morrison zrobił świetną historię w swoim stylu, a zmian w tym tytule wprowadził więcej niż wszyscy scenarzyści razem wzięci w ciągu ostatnich dziesięciu lat.
NSICHTBAR

Offline viq

New X-Men
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 09, 2004, 04:26:24 pm »
Cieszę się. Bo lubię Morrisona, który tworzy komiksy przemyślane i konsekwentnie realizuje interesujące, spójne historie z dobrymi dialogami. Bo jeszcze sporo sentymentu do mutantów we mnie siedzi i miło mi stwierdzić, że nie wszystko z "iksem" w tytule musi być papką dla "przeciętnego amerykańskiego nastolatka". Dodać do tego takich rysowników jak Quitely, Van Sciver, Kordey (jego fanem z początku nie byłem, ale czas i ilość przeczytanych pozycji robi swoje) a później też Sienkiewicz oraz Jimenez i mamy komiks, który polecić można nawet najbardziej wymagającym czytelnikom.

Wprawdzie dwie serie o X-Men mogą się wydać niektórym lekką przesadą, ale dla NXM warto tą przesadę przeboleć. A w razie czego DK może zawsze skasować "Ultimate"  ;)

Offline Inszy

New X-Men
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2004, 06:27:04 pm »
Nie jestem jakimś fanem mutantów, ale w sumie... czemu nie? :)

Na ankietę nie odpowiadam, bo ani się jakoś nie napalam, ani nie smucę i coś czuję, że nawet nie mam tego w czterech literach ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline mic

New X-Men
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 09, 2004, 07:29:06 pm »
Ja sie ciesze, jestem ciekawy jak bedzie sie prezentowac nigdy go nie czytalem tylko ciekawe ile wydan bedzie w DK? ja bym wolal tym razem jakas dluzsza serie niz 6 odcinkow, powiedzmy 12 czy 16.  :)

Offline Błendny Komboj

New X-Men
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 09, 2004, 07:38:53 pm »
Pewnie że się cieszę. A co, mam płakać?

Za tę cenę nawet kupię, choć po FF 1234 moja wiara w Morrisona znacznie ucierpiała.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
New X-Men
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 09, 2004, 08:04:26 pm »
Ja tez sie raczej ciesze, bo o Morrisonie przynajmniej slyszalem. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Gashu

New X-Men
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:02:08 pm »
w koncu DK jakas naprawde porzadna serie wprowadza
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Macias

New X-Men
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:40:38 pm »
"cieszyn" sie bardzo,bo morrison zaprezentowal zajebista historie

Sula

  • Gość
New X-Men
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:50:28 pm »
Jak przeczytam to zobaczymy czy jest się z vzego cieszyć :)  Ale w sumie "mutków" lubie ,a skoro tyle osób o Morrisonie się dobrze wypowiada to w sumie się ciesze ,szczególnie ,że w tak niskiej cenie.