Autor Wątek: Propozycje tematów  (Przeczytany 92863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Idaan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:27:14 am »
Cytuj
V-7?  Co to jest?
Chyba chodzi (a nawet jeśli nie o to, to artykuł też by się przydał ;) ) o nazistowskie próby zbudowania pojazdu napędzanego silnikiem antygrawitacyjnym/magnetycznym - zakodowane jako V-7. Istnieją plany i zdjęcia "latającego talerza" Haunebu II (dziwnie podobnego do statków "Wenusjan" widzianych przez Adamskiego w latach 60tych). Badania były prowadzone między innymi w Górach Sowich, w kompleksie Riese. Temu tematowi poświęcony jest trzeci tom serii o tajnych broniach III Rzeszy Igora Witkowskiego z "Nowej Techniki Wojskowej".

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:31:06 am »
V-7 jest to według miłośników tajemnic latający spodek opracowany przez Niemców  pod koniec II WŚ i mający pomóc im odmienic bieg wojny. Istnieje wiele terorii na jego temat. niektórz wierzą ze prace nad  nim trwały już w latach 30,a może nawet wczesniej, prz tym bylo opracowanych wiele wersji, od malych po takie co miały 120 metrów długosci  :shock:  jeśli dize o napęd to albo mówi sie o antygrawitacji (silnik sie nazywal dzwon, czyli glock, ew miano stosować generatory elektromagnetyczne) lub o napedzie rakietowym, prz czym zwykle sie mówi o tym pierwszym. jesli idzie o pytanie skad nimecy mieli technologie do budowy tych staktów to są czy możliwości:
1. nawiązali kontakt z obcymi i uzyskali od nich nowe technologie (wtf?!)
2. zdobyli rozbity spodek - patrz Roswell
3. wiedze do budowy tych pojazdów znalezli w starożytnych ksiegach z tybetu, ameryki i bliskiego wschodu, poniewaz tamte cywilizacje mogly miec kontkat z "bogami"
główna fabryka tego wunderwaffe miala sie znajdowac w górnym ślasku w ośrodku o naziwe Reiss, czyli olbrzym
oprócz tego milosnicy V-7 twierdza że protypy tych maszyn zostały po wojnie ewakuowane na antarkyde do tzw nowej szwabii, czyli tajnej bazy kriegsmarine

starczy? ;)
RIP Gildio...

Offline wujek_Trapsinger

Propozycje tematów
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:40:19 am »
To ja jeszcze dam linka do strony gdzie jest to dokładniej opisane:

http://www.greendevils.pl/rozne/hyperborea/nowa_szwabia/1_nowa_szwabia.html

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 18, 2006, 10:24:34 pm »
To może zamiast proponować któryś z was sam napisze tekst o V-7?
Jak możecie zobaczyć na stronie Gildii, Sadow już wziął się do roboty i pisuje newsy, a w planach ma parę artykułów.

Panowie, do roboty! Gildia Tajemnic nie poprowadzi się sama! A mam tylko dwie ręce!

Offline Idaan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 19, 2006, 11:51:43 am »
Cytuj
To może zamiast proponować któryś z was sam napisze tekst o V-7?
W sumie mógłbym coś skrobnąć, przynajmniej nie nudziłbym się przy komputerze. A jak (jeśli ;) ) tekst  będzie gotowy, to co z nim zrobić? Podesłać któremuś z redaktorów?

Offline Sadow

Propozycje tematów
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 19, 2006, 01:33:20 pm »
Kormakowi na maila.
A przy okazji miłego i owocnego pisania życze!
A sam zabieram sie do zbierania info do artykułu.
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 19, 2006, 06:18:36 pm »
Cytat: "Kormak"
To może zamiast proponować któryś z was sam napisze tekst o V-7?
Jak możecie zobaczyć na stronie Gildii, Sadow już wziął się do roboty i pisuje newsy, a w planach ma parę artykułów.

Panowie, do roboty! Gildia Tajemnic nie poprowadzi się sama! A mam tylko dwie ręce!

heh a co jestes Kormak'u gotowy na wspólprace z każdym kto ci pomóc zaoferuje..
dobra jak moze ebde mial jakiś pomsył, wene, czas i troche materiałow to może coś napisze, ale narazie nic nie gwarantuje ;)
RIP Gildio...

Offline Barnie

Propozycje tematów
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:18:32 pm »
Ja mam pytanko - czy jest już temat o tzw. "przeklętych" skarbach, np diamentach? Tzn. pewnie jest, ale jakoś nie mogę go znaleźć...

Offline Charlie86x

Propozycje tematów
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 10, 2006, 06:36:22 pm »
Było wcisnąć przycisk Szukaj
A jak tam nic nie znajdzie, to znaczy że nie ma

Offline marcueus

Propozycje tematów
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:52:41 pm »
Panowie co do strony o V-7, to albo niedoczytalem albo pominieto tam kilka faktów, a więc zacznę.
1) w 1946 roku amerykanie wysłali tam flotę składającą sie z dwóch lotniskowców i kilku pomniejszych okrętów z załogą koło 5 tysięcy ludzi, jak podpłyneli podnową szwabię to wyleciały z podwody 7 spodków i ostzrelało okręty laserami a potem szybko znikły pod wodą. Zgineło 2,500 ludzi, przez to amerykanie musieli wracac do bazy w niesławie.
2) Podczas bitwy pod Kurskiem nad niebem latało około 17 spodków, ale był to tylko i wyłąćznie zwiad.
3) Po dojściu Hitlera do włądzy niemcy stworzyły specjalną organizację(jej nazwy za chama niepamiętam) arheologiczną działała w wielu zamkach templariuszy w Tybecie i nawet w Egipcie. Była postawiona wyżej od SS
4) W 1938 roku niemcy zleciły jakiemuś konstruktorowi opracowanie czegoś do spodka
5) Do dziś pływa wiele okrętó za nowoczesnych jak na te czasy, była nawet bitwa, w jeden z zatok szwedzkich

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:22:39 pm »
nazywasz to "faktami"?

Najbardziej podoba mi się #4.

Offline marcueus

Propozycje tematów
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 11, 2006, 11:50:33 am »
No jak wróce zeszkoły to ise rozpisze, pisałem to wczoraj na szybko. A ten naukowiec jak obejrałem dokładniej to jest na tej stronie.
Pozdro

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 11, 2006, 12:18:46 pm »
Ale to proszę wpisać w odpowiednim temacie, są tutaj tematy o nazistowskich spodkach latających, wunderwaffe czy wyprawach Ahnenerbe do Tybetu.

Offline marcueus

Propozycje tematów
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2006, 06:18:49 pm »
No ale spodki to jest połączenie tego wszystkiego teraz niemoge bo mialem wywiadówke ale rozpisze sie napewno

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:26:18 pm »
Cytuj
1) w 1946 roku amerykanie wysłali tam flotę składającą sie z dwóch lotniskowców i kilku pomniejszych okrętów z załogą koło 5 tysięcy ludzi, jak podpłyneli podnową szwabię to wyleciały z podwody 7 spodków i ostzrelało okręty laserami a potem szybko znikły pod wodą.


hehehe znam tą bajke, tyle że tam o laserach nic nie było, za to  amerykanie mieli wykryć koło tej bazy ubooty które szybko rozpłyneły sie w wodzie... :lol:

Cytuj
2) Podczas bitwy pod Kurskiem nad niebem latało około 17 spodków, ale był to tylko i wyłąćznie zwiad.


a kręgi w zbożu zrobiły?

Cytuj
3) Po dojściu Hitlera do włądzy niemcy stworzyły specjalną organizację(jej nazwy za chama niepamiętam) arheologiczną działała w wielu zamkach templariuszy w Tybecie i nawet w Egipcie. Była postawiona wyżej od SS


Vrill, Thule? a co robili templariusze w tybecie?
Cytuj
4) W 1938 roku niemcy zleciły jakiemuś konstruktorowi opracowanie czegoś do spodka

to cos sie miało dzwon nazywać (die glocke)...

Cytuj
5) Do dziś pływa wiele okrętó za nowoczesnych jak na te czasy, była nawet bitwa, w jeden z zatok szwedzkich


coś w ty jest, bo niemieckie Ubooty typ XXI i XXIII nie mówiąc już o tych z turbiną Walthera wyprzedziły swoją ere o jakieś 15 lat  ;)  
a o tej bitwie koło szwecji nie slyszałem... :|
RIP Gildio...

 

anything