trawa

Autor Wątek: Propozycje tematów  (Przeczytany 92876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2002, 10:56:19 am »
Hmmm... a co było zagadkowego w zatopieniu "Estonii"? Pytam, bo niewiele wiem o tym wydarzeniu.

Offline Kret

Propozycje tematów
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2002, 12:37:02 pm »
????

Acha, to przepraszam.

Swego czasu troche interesowalem sie tym, co sie tam stalo. Poglad, iz "Estonia" zostala zatopiona na skutek sabotazu stal sie powszechny po kilku rajdach pletwonurkow na wrak. Do dzis nie wiadomo, komu mialoby to sluzyc, ale historie zwiazane z wplywaniem przez szwedzki rzad na relacje ocalalych swiadkow zdarzen, tajemnicze chwilami smierci niektorych ofiar (jeden z marynarzy zostal znaleziony wyrzucony na brzeg - niby nic ciekawego, gdyby nie fakt, ze kilka godzin po akcji ratunkowej ktos powiadomil jego zone, ze go znalezli i zyje...) nadawalyby sie idealnie do Gildii Tajemnic.

Pozdrawiam

Kret

Offline Radan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:16:42 am »
Proponuję napisać coś o tzw. Jaszczuroludziach. Chyba jeszcze tego nie było na GT, a plotki o takowych naprawdę krążą...

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:32:46 am »
to jakieś kryptydy prawda ?  8)
RIP Gildio...

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:38:52 am »
Niekoniecznie. Może chodzić o Reptilian:
1) rasa kosmicznych Jaszczurów, obok Szaraków i Blondynów pojawiająca się rzekomo podczas uprowadzeń ludzi przez UFO
2) jaszczury z teorii Davida Icke, wg którego jaszczurami są np. członkowie angielskiej rodziny królewskiej, George Bush Sr. itd.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:58:16 am »
"reptailanie" hmmm ta anzwa koajrzy mi sie tylko z Mortal Kombat...
ad. 1 wiem że jak byłem mały to widzialem w teleexpresie jak mówili o UFO i obcych to chyba pokazywali rysunki tych jaszczurów...  ;)
iMHO sprawa jest chyba naciagana, wkoncu trudno żeby na innej planecie powstały tak jak u nas jaszczórki które potem bym ewolowały w formy inteligetne, ale to tylko moje zdanie..  :?
zdaje mi sie że jednak nordycy i szaraki czesciej nas odwiedzają niż jaszczury.... ;)
ad 2. to chyba jakiś żart alob wymysl jakiegos szareńca..  :shock:
btw. Kormak mógłbys zapodac jakieś linki do stron o tych gadach?  ;)
RIP Gildio...

Offline Radan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:01:45 am »
Ehm..., właśnie chodziło mi o kryptydy. Ale Reptilianie to w sumie też ciekawy temat, może nawet ciekawszy. A skoro już mówimy o rasach kosmitów, to jeszcze przypomniały mi się "modliszki" (nie pamiętam żadnej "fachowej" nazwy). O nich też możnaby wspomnieć na GT. Wogóle przydałby się tekst o rasach kosmitów.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 10, 2006, 12:01:17 pm »
co do ras kosmitów to temat jest ciekaw ale raczej.... mało poważny, gdyz relacje świadkó są czesto na tyle barwne, że biorąc pod uwage róznorodnośc pozaziemskie fauny trudno tu mówić o dużej wiarygodności...
ludzka wyobrażnia nie ma granic  :D
RIP Gildio...

Offline Radan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:35:27 am »
Myślę, że te relacje byłyby jeszcze mniej wiarygodne, gdyby występował w nich ciągle jeden i ten sam gatunek. Przaecież kosmici, skoro podróżują po wszechświecie, musieli nawiązać współpracę z kilkoma innymi rasami.

Offline Grant

Propozycje tematów
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 12, 2006, 10:53:00 am »
Cytat: "ThunderCracker"
co do ras kosmitów to temat jest ciekaw ale raczej.... mało poważny, gdyz relacje świadkó są czesto na tyle barwne, że biorąc pod uwage róznorodnośc pozaziemskie fauny trudno tu mówić o dużej wiarygodności...
ludzka wyobrażnia nie ma granic  :D

Wyobraźnia? Szczerze wątpie, skoro nawet podczas hipnozy twierdzą, że to prawda. Myślę, że to zachodzi w głebszych częściach umysłu, niż sięga nasza świadomość. Kiedyś ludzie widywali bogów i anioły, po wydarzeniach w Rooswell zaczęli widywać kosmitów.
Tyle z punktu widzenia sceptyka. A tak naprawdę to dzieło szatana, żeby ludzie myśleli o kosmitach, a nie o Bogu :badgrin:

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 12, 2006, 11:43:12 am »
wiesz, mimo wszystko nie wszystkie relacje sa prawdziwe i wiarygodne, wiec nie ma sensu opisywać wszystkich rodzajów obcych, bo czesc tych gatunkow to tylko wyobraznia ich autorow ;)
P.s. czytal ktos "niebo nad głowa" Zygmunta Pikulskiego?   ;)
RIP Gildio...

Offline Radan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 12, 2006, 12:34:38 pm »
Patrząc na to z tej perspektywy, można powiedzieć, że wogóle Gildia Tajemnic nie ma sensu. Przecież wiele opisywanych tutaj istot, zdarzeń, itp. istnieje tylko w naszej wyobraźni. Nie wiadomo czy naprawdę istnieją, czy nie. I na tym między innymi polega tajemnica, przynajmniej według mnie.

Offline Grant

Propozycje tematów
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 12, 2006, 01:08:58 pm »
Cytat: "radan"
Patrząc na to z tej perspektywy, można powiedzieć, że wogóle Gildia Tajemnic nie ma sensu. Przecież wiele opisywanych tutaj istot, zdarzeń, itp. istnieje tylko w naszej wyobraźni. Nie wiadomo czy naprawdę istnieją, czy nie. I na tym między innymi polega tajemnica, przynajmniej według mnie.

Gildia Tajemnic ma ukazywać różne tajemnice, a nie je promować. Bo to są tajemnice, by dawać odpowiedzi.
A jest jednak różnica, między porwaniem przez kosmitow czy wizycie w piekle które dzieje się podczas snu, a zauważeniem/sfilmowaniem UFO podczas spaceru, albo znalezieniem śladu jakieś kryptydy.

Offline TC

  • Moderator
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Propozycje tematów
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 13, 2006, 03:08:49 pm »
nie chodzi mi o to zeby pisac o w miare intersejących rzeczy, z tym ze nie można pisac o byle pierdołach, bo mozna tylko ludzi zrazić i bedą myslec ze tu wszyscy wierza w małe zielone ludziki z marsa... musimy przeciągnąc na nasza strone jak najwiecej sceptyków  :badgrin:
swoja droga Kormak sam kiedys podważał możliwośc istnienia V-7 itd.  ;)
RIP Gildio...

Offline Radan

Propozycje tematów
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 18, 2006, 06:46:56 am »
V-7? :shock: Co to jest?