Autor Wątek: Propozycje tematów  (Przeczytany 92878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2002, 03:29:40 pm »
Hej!  Sorry, ze odpowiadam dopiero teraz, postaram sie podsumowac:

1) Agartha (Agharta, Agharti, etc.) - wg roznych autorow, to albo mityczne podziemne miasto, albo nazwa całej podziemnej krainy, której stolica nosi nazwę Shambhallah (Szambala) - stamtąd mają pochodzić (w zależności od autora) Niewidzialni Przywódcy Świata, tajemnicza rasa nadludzi, istoty poruszające się w latających spodkach etc.    Temat  wiąże się również z teorią "pustej Ziemi". Jako że mocno interesuję się tymi zagadnienianmi, obiecuję, że na GT pojawi się o tym nie jeden, a kilka tekstów. Aha, Agartha ma leżeć gdzieś w Azji, albo w Tybecie, albo gdzieś na pustyni Gobi.

2) rennes les chateau, ordre de sion, maria magdalena ,christian rosenkreutz - trzy pierwsze są ze sobą nierozerwalnie powiązane. To mój kolejny "konik", wiec także to zyczenie będzie spełnione.

3) Moj avatar to fotografia Genesisa P-Orridge'a - założyciela pionierów industrialu Throbbing Gristle i Psychic Tv, fundatora magicznego zakonu Temple Ov Psychick Youth etc.  Odsyłam do wywiadu z nim na GT

4) Zagadka zycia Jezusa i to, czy naprawde oraz w jakiej postaci istnial, to coś, o co kłócą się naukowcy, filozofowie i teologowie od dawien dawna - nie dam wam jednoznacznej odpowiedzi :)
Osobiście uważam, że teoria głosząca, że Jezus miał rodzeństwo, żonę (Marię Magdalenę) i dzieci, a jego potomkowie (linia Krwi Krolewskiej, czyli Sang Real) zostali założycielami wielu dynastii w Europie - to coś absolutnie fascynującego!  Obowiązkową lekturą są dwie pozycje wspomniany tu "Święty Graal, Święta Krew"  oraz "Bloodlone Of Holy Grail" L. Gardnera (nie pamiętam polskiego tytułu, ale sprawdzę).
O tym tez napiszę, bo ten temat wchodzi w historię tajnych stowarzyszeń, organizacji szpiegowskich i światowej polityki - trudno tu oddzielić
prawdę" od fałszu.

5) Niepokalane Poczęcie jest wcześniejsze niż chrześcijanstwo. POjawia się w mitologiach sumeryjskich, babilonskich, indyjskich etc.  Zapożyczenie oczywiste.

ufff... rozpisałem się, a uwierzcie mi, mógłbym jeszcze pisać tak przez godzinę   :lol:

Offline Piotr Witkowski

Propozycje tematów
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2002, 03:48:09 pm »
No cóż, w takim razie wielkie dzięki i czekam na te teksty o Aggartha...

Offline rado

Propozycje tematów
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2002, 04:34:44 pm »
LOL jasne ze niepokalane poczecie jest wczesniejsze niz chrzescijanstwo. Moja wina- pomylka dogmatow. Chodzi o dogmat wiecznej dziewiczosci Maryi, zawierdzony dopiero podczas soboru trydenckiego- i jako taki nieistotny dla pierwszych chrzescijan- oni nie mieli problemow z tym czy Jezus mogl miec braci czy nie.

Teorie sir. Gardnera zawarte w jego trzech "dzielach" nie sa poparte niczym oprocz wyobrazni i luznych zwiazkow skojarzeniowych i wartosc jego ksiazki jest - IMHO- znikoma.  Chyba ze ktos potrafi udowodnic jego teorie spojniej niz on sam.

Pozdrawiam

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2002, 04:54:37 pm »
sir Gardner ma być członkiem rasy Jaszczurów, którzy tworzą sataniczną organizację skupiającą najbardziej wpływowe postaci polityki i biznesu. Na spotkaniach mają pić krew menstruacyjną i inne takie. Tak przynajmniej twierdzi Davi Icke  :lol:

A słyszałeś tą płytę nagraną przez  współpracującego z Gardnerem potomka Wagnera?  :D  :lol:

Offline rado

Propozycje tematów
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 23, 2002, 04:58:28 pm »
Faktycznie to wiele tlumaczy. A - pomijajac ironie- zajmowanie sie muzyka idzie Gardnerowi duzo lepiej niz historia.

drmuto

  • Gość
Propozycje tematów
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 23, 2002, 04:58:30 pm »
3) Moj avatar to fotografia Genesisa P-Orridge'a - założyciela pionierów industrialu Throbbing Gristle i Psychic Tv, fundatora magicznego zakonu Temple Ov Psychick Youth etc.  Odsyłam do wywiadu z nim na GT
Cytuj


Skoro juz o tym mowa to w sobote w Lodzi koncert COIL, w Gdansku zdaje sie w piatek i chyba tez jutro. W kazdym razie formacja wywodzaca sie z okolic P-Orridge'a

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 23, 2002, 05:26:43 pm »
tak, wiem... chciałem strasznie na ten koncert pojechać, ale brak kasy, co poradzić. Coila oczywiście znam, mam parę płyt.  W planach GT mam zamiar napisać o zespołach muzycznych parających się magią etc. - o Coilu oczywiście też będzie.

Korzystając z okazji, paskudny akt autoreklamy:
www.deathinjune.prv.pl - moja strona poświęcona Death In June

Offline Piotr Witkowski

Propozycje tematów
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 23, 2002, 05:34:14 pm »
Co to za jeden, ten David Icke?

Kormak, o Jaszczurach też byś mógł coś napisać... Ostatnio w Internecie wszędzie tylko o Jaszczurach słyszę (choć nie przy satanistach, ale przy UFO i Projekcie Montauk).

A skoro już tak pozwalam się sobie rzucać różne propozycje tematów, to jeśli chodzi o UFO, bardzo bym chciał zobaczyć na GT coś o Adamskim. Facet był dość ciekawym przypadkiem, Wenusjanie zrzucali mu wiadomości z latających spodków pod nogi w czasie spacerów...

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 23, 2002, 07:24:31 pm »
David Icke to taki świrnięty badacz-tropiciel spisków. Celem jego życia jest informowanie społeczeństwa o spisku uknutym przez rasę Jaszczurów (Reptilian) - zapraszam na www.davidicke.com - bardzo "matriksowa" strona, zobaczysz  :D

O Adamskim warto napisać, pewnie. Sztandarowa postać, tak jak inni słynni kontrowersyjni "kontaktowcy" w stylu "Billy" Meiera.
Z ufologii ostatnio się zapuściłem trochę, ale staram się nadążać za nowinkami. Tym razem ty mnie oświeć, co to jest Projekt Montauk? nazwa znajoma, ale nie kojarzę.

Offline Piotr Witkowski

Propozycje tematów
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2002, 08:38:16 pm »
Co to jest Projekt Montauk? Szczerze mówiąc, z tekstu, które o tym czytałem, trochę trudno zrozumieć. O ile dobrze łapię, to są to jakieś badania armii USA nad czasoprzestrzenią. Podobno w ramach tych doświadczeń przebili się do innego wymiaru i nawiązali kontakt z Jaszczurami. To się też jakoś wiąże z Eksperymentem Filadelfijskim... Ale naprawdę, ten tekst był tak zamącony, że nie wiem, czy czegoś nie kręcę.

Meier? Ha, przepiękne zdjęcia facet robił (czy w końcu udowodniono mu fałszerstwo, czy też to wciąż sprawa otwarta?)...

Offline Piotr Witkowski

Propozycje tematów
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2002, 09:08:49 pm »
Właśnie zajrzałem na stronę Icke'a (super!  :lol: ) i on też pisze o instalacjach Montauk na Long Island - tyle, że nie w kontekście eksperymentów naukowych, ale satanicznych rytuałów. Kolejny element przerażającej układanki!  :wink:

Kormak, a może przesłać Ci ten tekst o Montauk? Mam go chyba gdzieś na dysku...

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2002, 10:01:07 pm »
Icke rządzi... kiedy on ma czas na pisanie tych wszystkich artykułów i książek?  :D

Ślij ten tekst na konto kormak@gildia.com

drmuto

  • Gość
Propozycje tematów
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 24, 2002, 03:26:35 pm »
Cytat: "Kormak"
tak, wiem... chciałem strasznie na ten koncert pojechać, ale brak kasy, co poradzić. Coila oczywiście znam, mam parę płyt.  W planach GT mam zamiar napisać o zespołach muzycznych parających się magią etc. - o Coilu oczywiście też będzie.


To ja ze swojej strony zaproponuje obrzydliwy akt piractwa :) - jesli dotrze do mnie na czas mikrofon bede mial ten koncert zgrany na minidisc. Ale reszta niech juz pozostanie tajemnicą.

Offline Kormak

Propozycje tematów
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2002, 10:17:17 am »
Super!

Tak więc w mysl starej maksymy: "Ci co wiedzą, milczą"...  :D

życzę dobrej zabawy na koncercie i liczę na kontakt na priva

Offline Kret

Propozycje tematów
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2002, 10:22:15 am »
I tak wszystko ujawnie.

I zniszcze Wasz satanistyczny spisek.

A co do propozycji tematow, to czy nie myslales o nieco bardziej przyziemnych tajemnicach, jak zatopienie "Estonii" na przyklad?

Naturalnie to tylko propozycja.

Pozdrawiam

Kret