Autor Wątek: Propozycje tematów  (Przeczytany 46683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

• Radca bracki
    • http://magia.gildia.pl
Propozycje tematów
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 23, 2002, 03:29:40 pm »
Hej!  Sorry, ze odpowiadam dopiero teraz, postaram sie podsumowac:

1) Agartha (Agharta, Agharti, etc.) - wg roznych autorow, to albo mityczne podziemne miasto, albo nazwa całej podziemnej krainy, której stolica nosi nazwę Shambhallah (Szambala) - stamtąd mają pochodzić (w zależności od autora) Niewidzialni Przywódcy Świata, tajemnicza rasa nadludzi, istoty poruszające się w latających spodkach etc.    Temat  wiąże się również z teorią "pustej Ziemi". Jako że mocno interesuję się tymi zagadnienianmi, obiecuję, że na GT pojawi się o tym nie jeden, a kilka tekstów. Aha, Agartha ma leżeć gdzieś w Azji, albo w Tybecie, albo gdzieś na pustyni Gobi.

2) rennes les chateau, ordre de sion, maria magdalena ,christian rosenkreutz - trzy pierwsze są ze sobą nierozerwalnie powiązane. To mój kolejny "konik", wiec także to zyczenie będzie spełnione.

3) Moj avatar to fotografia Genesisa P-Orridge'a - założyciela pionierów industrialu Throbbing Gristle i Psychic Tv, fundatora magicznego zakonu Temple Ov Psychick Youth etc.  Odsyłam do wywiadu z nim na GT

4) Zagadka zycia Jezusa i to, czy naprawde oraz w jakiej postaci istnial, to coś, o co kłócą się naukowcy, filozofowie i teologowie od dawien dawna - nie dam wam jednoznacznej odpowiedzi :)
Osobiście uważam, że teoria głosząca, że Jezus miał rodzeństwo, żonę (Marię Magdalenę) i dzieci, a jego potomkowie (linia Krwi Krolewskiej, czyli Sang Real) zostali założycielami wielu dynastii w Europie - to coś absolutnie fascynującego!  Obowiązkową lekturą są dwie pozycje wspomniany tu "Święty Graal, Święta Krew"  oraz "Bloodlone Of Holy Grail" L. Gardnera (nie pamiętam polskiego tytułu, ale sprawdzę).
O tym tez napiszę, bo ten temat wchodzi w historię tajnych stowarzyszeń, organizacji szpiegowskich i światowej polityki - trudno tu oddzielić
prawdę" od fałszu.

5) Niepokalane Poczęcie jest wcześniejsze niż chrześcijanstwo. POjawia się w mitologiach sumeryjskich, babilonskich, indyjskich etc.  Zapożyczenie oczywiste.

ufff... rozpisałem się, a uwierzcie mi, mógłbym jeszcze pisać tak przez godzinę   :lol:

Offline Piotr Witkowski

• Młodszy Mistrz
Propozycje tematów
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 23, 2002, 03:48:09 pm »
No cóż, w takim razie wielkie dzięki i czekam na te teksty o Aggartha...

Offline rado

• Młodszy Terminator
  • **
    • http://erka.ovh.org/
Propozycje tematów
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2002, 04:34:44 pm »
LOL jasne ze niepokalane poczecie jest wczesniejsze niz chrzescijanstwo. Moja wina- pomylka dogmatow. Chodzi o dogmat wiecznej dziewiczosci Maryi, zawierdzony dopiero podczas soboru trydenckiego- i jako taki nieistotny dla pierwszych chrzescijan- oni nie mieli problemow z tym czy Jezus mogl miec braci czy nie.

Teorie sir. Gardnera zawarte w jego trzech "dzielach" nie sa poparte niczym oprocz wyobrazni i luznych zwiazkow skojarzeniowych i wartosc jego ksiazki jest - IMHO- znikoma.  Chyba ze ktos potrafi udowodnic jego teorie spojniej niz on sam.

Pozdrawiam

Offline Kormak

• Radca bracki
Propozycje tematów
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 23, 2002, 04:54:37 pm »
sir Gardner ma być członkiem rasy Jaszczurów, którzy tworzą sataniczną organizację skupiającą najbardziej wpływowe postaci polityki i biznesu. Na spotkaniach mają pić krew menstruacyjną i inne takie. Tak przynajmniej twierdzi Davi Icke  :lol:

A słyszałeś tą płytę nagraną przez  współpracującego z Gardnerem potomka Wagnera?  :D  :lol:

Offline rado

• Młodszy Terminator
  • **
    • http://erka.ovh.org/
Propozycje tematów
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 23, 2002, 04:58:28 pm »
Faktycznie to wiele tlumaczy. A - pomijajac ironie- zajmowanie sie muzyka idzie Gardnerowi duzo lepiej niz historia.

drmuto

• Gość
Propozycje tematów
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 23, 2002, 04:58:30 pm »
3) Moj avatar to fotografia Genesisa P-Orridge'a - założyciela pionierów industrialu Throbbing Gristle i Psychic Tv, fundatora magicznego zakonu Temple Ov Psychick Youth etc.  Odsyłam do wywiadu z nim na GT

Skoro juz o tym mowa to w sobote w Lodzi koncert COIL, w Gdansku zdaje sie w piatek i chyba tez jutro. W kazdym razie formacja wywodzaca sie z okolic P-Orridge'a

Offline Kormak

• Radca bracki
Propozycje tematów
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 23, 2002, 05:26:43 pm »
tak, wiem... chciałem strasznie na ten koncert pojechać, ale brak kasy, co poradzić. Coila oczywiście znam, mam parę płyt.  W planach GT mam zamiar napisać o zespołach muzycznych parających się magią etc. - o Coilu oczywiście też będzie.

Korzystając z okazji, paskudny akt autoreklamy:
www.deathinjune.prv.pl - moja strona poświęcona Death In June

Offline Piotr Witkowski

• Młodszy Mistrz
Propozycje tematów
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 23, 2002, 05:34:14 pm »
Co to za jeden, ten David Icke?

Kormak, o Jaszczurach też byś mógł coś napisać... Ostatnio w Internecie wszędzie tylko o Jaszczurach słyszę (choć nie przy satanistach, ale przy UFO i Projekcie Montauk).

A skoro już tak pozwalam się sobie rzucać różne propozycje tematów, to jeśli chodzi o UFO, bardzo bym chciał zobaczyć na GT coś o Adamskim. Facet był dość ciekawym przypadkiem, Wenusjanie zrzucali mu wiadomości z latających spodków pod nogi w czasie spacerów...

Offline Kormak

• Radca bracki
Propozycje tematów
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 23, 2002, 07:24:31 pm »
David Icke to taki świrnięty badacz-tropiciel spisków. Celem jego życia jest informowanie społeczeństwa o spisku uknutym przez rasę Jaszczurów (Reptilian) - zapraszam na www.davidicke.com - bardzo "matriksowa" strona, zobaczysz  :D

O Adamskim warto napisać, pewnie. Sztandarowa postać, tak jak inni słynni kontrowersyjni "kontaktowcy" w stylu "Billy" Meiera.
Z ufologii ostatnio się zapuściłem trochę, ale staram się nadążać za nowinkami. Tym razem ty mnie oświeć, co to jest Projekt Montauk? nazwa znajoma, ale nie kojarzę.

Offline Piotr Witkowski

• Młodszy Mistrz
Propozycje tematów
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 23, 2002, 08:38:16 pm »
Co to jest Projekt Montauk? Szczerze mówiąc, z tekstu, które o tym czytałem, trochę trudno zrozumieć. O ile dobrze łapię, to są to jakieś badania armii USA nad czasoprzestrzenią. Podobno w ramach tych doświadczeń przebili się do innego wymiaru i nawiązali kontakt z Jaszczurami. To się też jakoś wiąże z Eksperymentem Filadelfijskim... Ale naprawdę, ten tekst był tak zamącony, że nie wiem, czy czegoś nie kręcę.

Meier? Ha, przepiękne zdjęcia facet robił (czy w końcu udowodniono mu fałszerstwo, czy też to wciąż sprawa otwarta?)...

Offline Piotr Witkowski

• Młodszy Mistrz
Propozycje tematów
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 23, 2002, 09:08:49 pm »
Właśnie zajrzałem na stronę Icke'a (super!  :lol: ) i on też pisze o instalacjach Montauk na Long Island - tyle, że nie w kontekście eksperymentów naukowych, ale satanicznych rytuałów. Kolejny element przerażającej układanki!  :wink:

Kormak, a może przesłać Ci ten tekst o Montauk? Mam go chyba gdzieś na dysku...

Offline Kormak

• Radca bracki
Propozycje tematów
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 23, 2002, 10:01:07 pm »
Icke rządzi... kiedy on ma czas na pisanie tych wszystkich artykułów i książek?  :D

Ślij ten tekst na konto kormak@gildia.com

drmuto

• Gość
Propozycje tematów
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 24, 2002, 03:26:35 pm »
Cytat: "Kormak"
tak, wiem... chciałem strasznie na ten koncert pojechać, ale brak kasy, co poradzić. Coila oczywiście znam, mam parę płyt.  W planach GT mam zamiar napisać o zespołach muzycznych parających się magią etc. - o Coilu oczywiście też będzie.

To ja ze swojej strony zaproponuje obrzydliwy akt piractwa :) - jesli dotrze do mnie na czas mikrofon bede mial ten koncert zgrany na minidisc. Ale reszta niech juz pozostanie tajemnicą.

Offline Kormak

• Radca bracki
Propozycje tematów
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2002, 10:17:17 am »
Super!

Tak więc w mysl starej maksymy: "Ci co wiedzą, milczą"...  :D

życzę dobrej zabawy na koncercie i liczę na kontakt na priva

Offline Kret

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
Propozycje tematów
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 25, 2002, 10:22:15 am »
I tak wszystko ujawnie.

I zniszcze Wasz satanistyczny spisek.

A co do propozycji tematow, to czy nie myslales o nieco bardziej przyziemnych tajemnicach, jak zatopienie "Estonii" na przyklad?

Naturalnie to tylko propozycja.

Pozdrawiam

Kret