Autor Wątek: Voodoo  (Przeczytany 2939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 'T'!G3R - $@N

Voodoo
« dnia: Lipiec 05, 2004, 08:04:19 pm »
Na mej ostatniej sesji została wprowadzona laleczka Voodoo. Miałem takiego pecha, że to właśnie nade mną ciąży taka klątwa.

Ps. Czy ktoś wprowadził do sesji lub miał na niej laleczki Voodoo?

Ps. Czy to dobry pomysł, aby takie coś wprowadzać?

Offline Beast

Voodoo
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2004, 08:59:17 pm »
W moich sesjach czegoś takiego nie wprowadzałem.A jak już to pod inną postacią.Ale pomysł nie jest zły

Offline pafnucy

Re: Voodoo
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2004, 05:21:27 pm »
Ave

Cytat: "'T'!G3R - $@N"
Ps. Czy to dobry pomysł, aby takie coś wprowadzać?


Hmmm... Na to pytanie to Wy musicie sobie odpowiedzieć. To rzecz gustu. Jeśli Tobie i twoim współgraczom to odpowiada, to grajcie tak. Przecież każdy gra jak lubi.

Co do pierwszego pytania, to mogę powiedzieć, iż kiedyś wprowadziłem ten motyw na mojej sesji. Gracz zdradził pewną czarodziejkę i ona się na nim zemściła. Wiadomo, jak zdobyła materiały na lalkę. Zakończenie było nader ekscytujące, bo lalka wypadła czarodziejce z rąk i upadła tuż obok kominka. Wtedy to się zaczeło dziać...

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline Woolf

Voodoo
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2004, 11:37:48 pm »
Wprowadziłem kiedyś laleczke Voodo .. jednak skońćzyło się to śmiercią gracza  :)  Pomysł nie jest zły ..

Offline Hex

Voodoo
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2004, 02:05:16 pm »
Ja miałem na sesji laleczki Voodoo i musze powiedizeć że były to jedne znajlepszych. Przygoda była do Deadlands i nazywała się Lalkarz. Lalkarz ogółem przewijał się cały czas, przez parę przygód i był zdrowym przepakiem, który używał lalek Voodoo aby nam przeszkadzać, ale mi się to podobało, bo to nie był łatwy wróg i został dobrze odegrany przez MG, który poowienien za to OSkara dostać :D...


Uważam że graczom do ręki lalek Voodoo nie, bo gracze przeważnie nei używają dobrze swoich mocy, albo jeśłi nawet im tą lalkę dać to coś zrobić aby ona nie była "drowa" czyli coś za coś :D
Bądź nadzwyczaj drobiazgowy, aż do sztywnej formalności. Bądź niezwykle tajemniczy, aż staniesz się niezgłębiony. W taki sposób możesz stać się panem losu swego przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
"nie ważne kim jesteś, ale kim możesz się stać"