trawa

Autor Wątek: Stars in black  (Przeczytany 13177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Stars in black
« dnia: Grudzień 19, 2002, 08:25:13 pm »
Widział to ktoś? Co ktoś o tym sądzi? Na moje świetna rzecz może z tego wyniknąć.

http://stars-in-black.pl

Offline Kormak

Stars in black
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 20, 2002, 08:14:53 am »
jedna świetna rzecz już wyniknęła... galeria Samanthy  :wink:

Offline Janek Pietkiewicz

Stars in black
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2002, 06:41:22 pm »
Pamiętam, jak jeszcze kilka lat temu spacerowaliśmy z kolegą korytarzami szkoły i przechwalaliśmy się znajomością grypsów z SiB...

Anonymous

  • Gość
Stars in black
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2002, 05:34:48 pm »
Ciekawa czy pełnoekranowa wersja będzie lecieć w kinach...

Offline wiśnia

Stars in black
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 04, 2003, 09:12:56 pm »
to jest najlepszy film sf i have ever seen :!: po prostu the best, sw wysiada
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline dasst

Stars in black
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 05, 2003, 08:12:11 am »
 Czy można prosić o trochę więcej infromacji?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline wiśnia

Stars in black
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 05, 2003, 09:10:37 am »
jest to parodia SW, Matrixa innych filmow, a takze teksty m.in. z Krola Lwa i Ogniem i Mieczem, ale nie bede ci zdradzal za duzo sczegolow, poniewaz najbardziej oplaca sie po prostu obejrzec film
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline dasst

Stars in black
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 05, 2003, 09:15:23 am »
Film jest dostępny na kasetach czy będzie leciał w kinie?
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline wiśnia

Stars in black
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 05, 2003, 09:22:49 am »
jezeli sie nie myle mozna go narazie ogladac wersji komputerowej tylko i wylacznie, a linka masz kilka postow wyzej
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Piotr Witkowski

Stars in black
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 05, 2003, 11:18:59 pm »
Zgadzam się z przedmówcami: filmik jest przepiękny... :lol:

Offline Spajder

Stars in black
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 09, 2003, 11:03:50 pm »
To zabawne i świetnie zrobione dziełko. Podobno miał zostać nakręcony pełnometrażowy pastiż filmów fantastycznych i nie tylko pod tym samym tytułem i tego samego twórcy. Jego jedynym warunkiem jest całkowita niezależność. A o to trudno, szczególnie w Polsce.
Mimo to, będę wypatrywał.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline staszek

Stars in black
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 09, 2003, 11:57:43 pm »
Dzięki za miłe i budujące słowa ;) To prawda, pracuję właśnie nad pełnometrażową, kinową wersją "Gwiazd w Czerni". Już w marcu 2002 dostałem list intencyjny z TVP, w którym m.in. bardzo wysoko oceniono mój scenariusz. Znajdowała się tam też deklaracja zaangażowania  finansowego telewizji w ten projekt. Po stworzeniu zwiastuna przedprodukcyjnego, który można zassać z mojej strony (z działu "FILMY MPG"), pojawili się też chętni sponsorzy. W styczniu miały zostać podpisane ostatnie papiery, a w maju - rozpocząć się zdjęcia. Niestety - wyskoczyła afera Rywina i wszystko zamarło - w TVP nie ma kto podpisywać, a sponsorzy na hasło "film" w popłochu uciekają na drzewa. Dotyczy to nie tylko mojej produkcji, ale też kilkunastu innych filmów, które miały w tym roku powstać w Polsce. Teraz czekam na zamknięcie i wyciszenie sprawy. Ciągle jestem dobrej myśli, choć wszystko bardzo się przedłuża... W międzyczasie przygotowuję kolejną produkcję niekomercyjną (internetowy serial parodystyczno-fantastyczny) oraz bawię się rozmaicie - jak np. tworząc takie dowcipy, jak ten, o którym pisałem już na forum:

http://stars-in-black.pl/filmy/PrimaAprilis.mpg

Pozdrawiam serdecznie
Staszek M.

Offline marcio

Stars in black
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2003, 09:25:04 am »
Naprawde fajne trailery. Fajny pastiż . Jak długo trwały prace?

Offline staszek

Stars in black
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2003, 01:00:29 pm »
Zależy o jakie prace chodzi - jeśli o Prima Aprilis, to robiłem to w całosci zaledwie 2 dni.  Zwiastun przedprodukcyjny pełnometrażowych "Gwiazd w Czerni" zajął mi tydzień. Stworzenie dawniejszych filmów ("Stars in Black", "EduROM" itp.) wymagało więcej czasu (od miesiąca do dwóch), bo miałem wtedy znacznie wolniejszy sprzęt, starszy soft i o wiele mniej doświadczenia w pracy na komputerze.

Offline adiego

Stars in black
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 07, 2003, 08:36:45 am »
Podziwiam wszystkich, ktorzy "staraja sie" lub robia niezalezne kino w Polsce. Widac, ze pomysly sa fajne. Fakt czasem brakuje tego profesjonalizmu, ale czy amatorszczyzna wlasnie nie dodaje tego klimatu?

Kiedys obejrzalem SiB, sciagnalem sobie z sieci (FilmForum) i bylem naprawde pod wrazeniem. Dwa dni temu znalazlem "trailer" jedynki na twardzielu i odpalilem. I tym razem zachwycalem sie profesjonalizmem wykonania (jak na "domowe" warunki), pomyslem i oczywiscie dialogami.

Mysle, ze kinowa wersja (albo lepiej poprostu wersja pelnometrazowa) powinna powstac i mam nadzieje, ze wszystko dobrze sie ulozy - trzymam kciuki!!!!

Obawiam sie jednak, ze film moze stracic wtedy swoj urok, jaki ma teraz bedac zupelnie niezalezna produkcja. Mam nadzieje, ze nie;)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

 

anything