trawa

Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 291988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #525 dnia: Lipiec 20, 2009, 01:47:56 pm »
Arcz - kto ma wiedzieć ten wie.
Chudy dostał 50 batogów na gołą dupę i sprawę zamieciono pod dywan.

Offline Człowiek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #526 dnia: Lipiec 20, 2009, 02:57:57 pm »
Jestem bardzo ciekaw, kto specjalnie się rejestruje, żeby pisać na temat sprawy, która już dawno została wyjaśniona i własciwie jest zamknięta.
Teksty i autor ciągle są w KZ, więc skąd miałem wiedzieć, że sprawa plagiatów już została zamieciona pod dywan? I czy naprawdę muszę się tłumaczyć z rejestracji? Są wakacje, wreszcie czas wolny, a ja totalnie nie miałem wcześniej powodów do pisania czegokolwiek, bo do komiksów wróciłem stosunkowo niedawno... :)

Offline kas1

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #527 dnia: Lipiec 20, 2009, 03:45:10 pm »
Chudy dostał 50 batogów na gołą dupę i sprawę zamieciono pod dywan.
Tak jak w dziełach Crepaxa?  :shock:

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #528 dnia: Lipiec 20, 2009, 04:58:45 pm »
Tak jak w dziełach Crepaxa?  :shock:
Nie. Bez podteksów erotycznych.
I bez spamowania :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline skil

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #529 dnia: Lipiec 20, 2009, 05:56:21 pm »
I czy naprawdę muszę się tłumaczyć z rejestracji?

Nie no, jasne, że nie musisz. Po prostu wydało mi się to dziwne i właśnie to napisałem. No, ale jak sam stwierdziłeś dopiero wracasz do komiksów.
Mam nadzieję, że dla Ciebie i Arcza odpowiedź Maciejaszka jest wystarczająca.
Jeśli o mnie chodzi to uważam, że rzeczywiście brakuje przy tych tekstach informacji, że znaczna ich część jest tłumaczeniem.


qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #530 dnia: Lipiec 20, 2009, 06:37:41 pm »
Spoko, odpowiedź wystarczająca. Przy hasłach typu KMWTW pokornieję i wracam do szeregu ;)
A pytałem z tego względu, że parę tekstów Chudego ukazało się na Kolorowych i wolałbym, żeby nie okazały się one plagiatami czy czymkolwiek innym.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #531 dnia: Lipiec 20, 2009, 08:22:35 pm »
Wlasciwie to czymkolwiek innym moglyby sie okazac, a moze nawet powinny. :)

A Chudy sie wyrobil, teraz sam z batem sciga reszte redakcji.  :evil:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Julek_

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #532 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:09:01 pm »
Może z tych maluczkich jestem, co to nie wiedzą, a powinni, ale napiszę to, co chyba wielu ślina na język przynosi. A przynosi wielki niesmak odnośnie postawy Kazetu i samego Chudego, którymi się wielce rozczarowałem.

godai

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #533 dnia: Lipiec 20, 2009, 10:12:09 pm »
Cholernie stara sprawa. Dziwi, że nie zostały zmienione podpisy, ale też przypomina to trochę wyciąganie Rzeczypospolitej Wileńskiej. Była, ale po co znów o tym gadać, skoro nic z tego już więcej nie wyniknie?

Zanim ktoś wyskoczy, że "po znajomości" bronię, to powiem, że też byłem zaskoczony i zniesmaczony. Dawno temu, kiedy sprawa wypłynęła.

Offline Nawimar

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #534 dnia: Lipiec 21, 2009, 06:45:50 am »
Może warto zwórcić uwagę, że od tamtej pory C.H.U.D.Y. spreparował mnóstwo znakomitych tekstów (m.in. o "Killing Joke"), nie tylko w "KZ" i nie tylko w necie. Dle chętnych wypada polecić ostatni "Ziniol" i "Magazyn Fantastyczny" ...

Maciejaszek

  • Gość
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #535 dnia: Lipiec 21, 2009, 07:46:05 am »
spreparował
  :eek: Znowu to zrobił?
Niereformowalny typ.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 07:54:50 am wysłana przez Maciejaszek »

Offline Nawimar

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #536 dnia: Lipiec 21, 2009, 08:38:06 am »
Kolego Maciejaszek 
 
 Żałuję że tak odebrałeś mój zapis tym bardziej że bardzo sobie cenię to co robi C.H.U.D.Y. pisząc(=preparując) coraz lepsze teksty, a jego stylistyki i erudycji szczerze mu zazdroszczę
 
 Proponuję podczytać zarówno wspomniany tekst o "Killing Joke" jak i wiele innych samemu oceniając ich jakość, a nie wyciągać zaśniedziałe "trupy z szafy". Widocznie komuś się aż nadto nudzi ...

Offline bąbielek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #537 dnia: Lipiec 21, 2009, 10:34:12 am »
Akurat tekst w "Ziniolu" jest słaby. Co nie jest tylko moim zdaniem, bo repek też wspominał u siebie ten konkretny tekst. Ale trochę z tematu zbaczamy, więc wiecie...

Klick me up, klick me down.

Offline repek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #538 dnia: Lipiec 21, 2009, 02:09:56 pm »

To ja tylko sprostuję, że nie uważam tekstu Chudego z ostatniego Ziniola za "słaby". Chodzi o to [rozmawiałem o tym i z Dominikiem, i z Chudym], że na etapie redakcji nie wszystko zostało wyczyszczone i pojawiło się tam nieco potworków językowych.

Sam art dla mnie jest ok, bez odlotu, po prostu zbiór informacji w jednym miejscu. Niczego więcej od tego typu tekstów nie wymagam, to nie artykuł analityczny [miejsce takowych jest raczej w ZK].

Pozdrówka

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #539 dnia: Lipiec 22, 2009, 08:16:10 pm »
Może z tych maluczkich jestem, co to nie wiedzą, a powinni, ale napiszę to, co chyba wielu ślina na język przynosi. A przynosi wielki niesmak odnośnie postawy Kazetu i samego Chudego, którymi się wielce rozczarowałem.

Rzeczywiscie, mozna by dac przy tych tekstach adnotacje, ze powstaly w oparciu o podlinkowane teksty.

Ale z tym "wielkim niesmakiem" bym nie przesadzal. Nawet w najszacowniejdszych papierowych pismach na swiecie, takie rzeczy okazjonalnie sie zdarzaja. Ten sie nie myli co nic nie robi, a zawsze latwiej obrzucac ludzi kamieniami siadzac za zywoplotem.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything