trawa

Autor Wątek: KZet - rewolucja  (Przeczytany 294358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #420 dnia: Grudzień 31, 2008, 08:50:37 am »
Szykuję coś grubszego niż tanie podpinanie pod WRAKa RSSa. ;)
No wreszcie, obecny model i forma publikacji KZ to już raczej eksponat muzealny :)
Zmiany Wraka - nie wpłyna na model KZ  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Jarek Obważanek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #421 dnia: Grudzień 31, 2008, 10:34:56 am »
Skąd wiesz? :D
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline kmh

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #422 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:02:25 pm »
No wreszcie, obecny model i forma publikacji KZ to już raczej eksponat muzealny :)

Zmiany Wraka - nie wpłyna na model KZ  :lol:

A to źle zrozumiałem, przepraszam, w takim razie szkoda, że nadal to będzie wyglądać tak jak teraz wygląda.
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline Jarek Obważanek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #423 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:15:56 pm »
Nie bój żaby, plany są szersze, jestem z Tiallem w ciągłym kontakcie.
WRAK.PL - Komiksowa Agencja Prasowa

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #424 dnia: Grudzień 31, 2008, 12:31:21 pm »
Nie bój żaby, plany są szersze, jestem z Tiallem w ciągłym kontakcie.
To fajnie. Trzymam kciuki za powodzenie :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #425 dnia: Grudzień 31, 2008, 03:07:27 pm »
A to źle zrozumiałem, przepraszam, w takim razie szkoda, że nadal to będzie wyglądać tak jak teraz wygląda.

owszem, najlepiej wyglądałoby to w szacie "drukowalnej", lecz ta z kolei mogłaby frustrować nas, że to wciąż tylko www... :)

Offline donTomaszek

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:53:05 am »
KZ nr 54 - oficjalna pochwala dla Arka za swietny artykul o Aztekach Andreasa!
Komiks choc tlumaczyl mi znajomy Francuz do tej pory pozostawal dla mnie trudny do rozgryzienia. Po owym artykule wiem wszystko!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Ajron

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 02, 2009, 11:50:29 pm »
Szykuję coś grubszego niż tanie podpinanie pod WRAKa RSSa. ;)

Nie bój żaby, plany są szersze, jestem z Tiallem w ciągłym kontakcie.

Już RSS by mi wystarczył, ale ta zapowiedź tylko podniosła apetyt. Widzę, że szykuje się rewolucja. Czekam na konkrety!

Brzmi nieźle - trzymam za słowo! WRAK to jedna z nielicznych (jeżeli nie jedyna) strona komiksiarska, której nie odwiedzam z poziomu Google Reader'a, tylko wchodząc każdorazowo na główną z zakładek - jak jakiś pitekantrop ;). Dobra - koniec OT :P.

Przychylam posta :)

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 13, 2009, 07:33:34 pm »
Tuż przed Warszawskimi Spotkaniami Komiksowymi pojawił się 55. numer Magazynu Miłośników Komiksu "KZ". Motywem przewodnim jest tym razem postać Spirita (m.in. recenzja odświeżonej wersji przygód bohatera Central City stworzona przez Darwina Cooke’a oraz recenzja filmu "Spirit. Duch Miasta"). Redaktorzy przygotowali również komiksowe podsumowanie roku ubiegłego, w którym nie zabrakło głosów polskich wydawców. Do przeczytania tradycyjnie kilka recenzji komiksów wydanych za granicą (m.in. "Green Arrow: Year One", "Farewell to weapons") oraz w Polsce (m.in. "Towarzysze zmierzchu", "Przybysz"), artykuły poświęcone komiksom (m.in. relacja z II Bydgoskich Dni Komiksu) oraz felietony. Zapraszamy do lektury.

Jakub Syty
redaktor naczelny MMK "KZ"
www.kazet.bial.pl
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pszren

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 14, 2009, 10:49:07 am »
super że zgodziliście się zamieścić moją pseudoreckę sztućców! w ogóle świetnie było z Wami współpracować. mam nadzieję że w przyszłości również uda się coś mojego do KaZetu zmieścić, na razie piszę coś nie do końca komiksowego, i na inne rzeczy brakuje czasu. ale tak podsumowując, w ostatnich kazetach ukazało się chyba 7 moich tekstów, które dają jakiś zarys tego, jak widzę komiks. sam sobie właśnie dzięki KaZetowi mogłem taką próbę podsumowania nakreślić.


Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #430 dnia: Marzec 15, 2009, 02:22:41 pm »
Fajny numer, ale jako upierdliwy zgred nalegałbym, by redakcja zaktualizowała wreszcie zakładkę INTERNET. Połowa podanych tam linków prowadzi w kosmos.
Wydawnictw nieco przybyło, inne zeszły, gdy co młodsi forumowicze ganiali po podwórku z odciśniętym kółkiem od nocnika (Twój Komiks). Podobnie ze stronami tematycznymi.



I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline Roy_v_beck

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #431 dnia: Marzec 15, 2009, 08:21:30 pm »
Dobrze, że wydawcy się też wypowiedzieli. Widać komu zależy na czytelnikach. A Manzoku czemu nie było?

A top 10 to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że mainstreamu to się u nas w kraju nie lubi :D
Ale nie zmienia to faktu, że znalazłem dużo tekstów, które mnie zainteresowały. Temat numeru bardzo fajny. No i z recenzjami filmów (Strażnicy, Spirit) to naprawdę się zgadzam.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Death

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #432 dnia: Marzec 15, 2009, 08:47:14 pm »
Kolejny rewelacyjny numer mojego ulubionego pisma:)
Jak już to kiedyś napisałem-szkoda, że nie na papierze  ;-)
Viritim ma rację. Te linki są jeszcze z ery dinozaurów  :lol:

Offline graves

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #433 dnia: Marzec 15, 2009, 08:56:02 pm »
Viritim ma rację. Te linki są jeszcze z ery dinozaurów  :lol:
Linki się poprawi, ale już w następnym numerze :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline kas1

Odp: KZ - rewolucja
« Odpowiedź #434 dnia: Marzec 16, 2009, 10:25:29 am »

 

anything