Autor Wątek: Biceps - nowy zin komiksowy!  (Przeczytany 21649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 04, 2014, 10:06:14 pm »
dziwne, że odczytałeś to jako "rewanż"...no ale trudno muszę z tym żyć;)

czyli po prostu nie jesteś w stanie podać nawet jednego nazwiska.
ok.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline peacefulwarrior

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 06, 2014, 08:11:54 pm »
redaktorze Ystad jaja sobie robisz...prawda(?):) (dobrze wiesz co, jak i gdzie miałem na myśli;). żeby nie było i abyś poczuł się lepiej to napiszę: w "Bicepsie" jest też mnóstwo świetnych rzeczy na wysokim poziomie...

jedz stejki, ćwicz "bicka" i nie będzie lipy!;]

Peace!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:12:42 am »
Niestety najnowszy - siódmy - Biceps nie ukaże się na MFKiG (premiera pod koniec października), ale z okładką można się zapoznać między innymi w tym miejscu.

Na łódzkiej imprezie ukaże się za to Las Marakas autorstwa Maxa Atlanty, Dave'a Utah i wielu innych doskonałych autorów.

Cytuj
W 2011 roku Max Atlanta przy pomocy „La Masakry” zaatakował z siłą bomby atomowej. Trzy lata później robi to ponownie, ale tym razem nie jest sam! Wraz ze scenarzystą Davem Utah oraz zastępem rysowników ponownie dokona aktu zniszczenia szarych komórek, a także zabije w czytelnikach resztki dobrego smaku.
 
 To nie dzięki Andreasowi, Alanowi Grantowi czy Demowi jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier (3-5 października 2014, Łódź) będzie wyjątkowy. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Wam „Las Marakas”!
 
 Dr Constantine Maryland napisał we wstępie: >>„Las Marakas” zaprowadziło mnie na skraj przepaści. Pokazało, że ludzie, których ceniłem i szanowałem, nie są nic warci. Zmieszało z błotem ukochane hobby i przekreśliło 15 lat mojego życia.<<

Oczywiście cały czas zapraszamy na nasz Bicepsowy Fanpejdż na Fejsbuku.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 11:15:55 am wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:49:21 am »
Szanowny Redaktorze Ystad, a można gdzieś jeszcze nabyć dwójkę? Bo tak tylko z pięcioma bajcepsami to się wstydzę na ulice wyjsc, bo laski sie ze mnie smiejom i tymi swoimi kolorowymi paluchami wytykajom :sad:   


EDIT: To jest jak najbardziej poważne pytanie.

{w rytm Misfits - All hell breaks loose}
Ooooj! Nie doczekasz odpowiedzi,
nie doczekasz, malutki.
Bo nikt tu nie wie, jakim cierpieniem
jest brak bajcepsa drugiego.

I mówią jeszcze,
mówią, malutki,
że pięć bajcepsów
to o trzy za dużo.

Twój jedyny i rozumiejący Cię przyjaciel
- Ejdzi.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 05:05:00 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 24, 2014, 01:09:32 pm »
Szanowny Redaktorze Ystad, a można gdzieś jeszcze nabyć dwójkę? Bo tak tylko z pięcioma bajcepsami to się wstydzę na ulice wyjsc, bo laski sie ze mnie smiejom i tymi swoimi kolorowymi paluchami wytykajom :sad:   

domyślam się, że poważne. Wszak nikt sobie jaj z biców nie robi ;>
Chyba nie mamy już dwójki niestety. Jedyna opcja to drugi obieg...
o np forumowy Mefisto76 wystawił tutaj numer (jak mogłeś Maćku!) http://allegro.pl/biceps-nr-2-2011-i4633186923.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2014, 01:14:47 pm wysłana przez Ystad »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Mefisto76

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 24, 2014, 01:21:22 pm »
o np forumowy Mefisto76 wystawił tutaj numer (jak mogłeś Maćku!) http://allegro.pl/biceps-nr-2-2011-i4633186923.html

Dziękuję za reklamę Jacku.
Wystawiłem, bo to ten drugi, gorszy (w sensie "nie w idealnym stanie") egzemplarz  :smile:

P.S. A myślałem, że ten jedyny obserwujący aukcję to jakiś potencjalny kupujący :wink:   

A tak zupełnie przy okazji - myślałem, że wydawca posiada Maxa Atlantę...
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2014, 01:26:00 pm wysłana przez Mefisto76 »
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 24, 2014, 01:28:22 pm »
A tak zupełnie przy okazji - myślałem, że wydawca posiada Maxa Atlantę...

mam. Ale o spekulacji myślę!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 24, 2014, 01:39:15 pm »
domyślam się, że poważne. Wszak nikt sobie jaj z biców nie robi ;>
Chyba nie mamy już dwójki niestety. Jedyna opcja to drugi obieg...
o np forumowy Mefisto76 wystawił tutaj numer (jak mogłeś Maćku!) http://allegro.pl/biceps-nr-2-2011-i4633186923.html
Szanowny Redaktorze Ystad, dziękuję bardzo za odpowiedź. Żywię nadzieję, że dzięki Tobie oraz Mefisto zbliżę się znacznie do finału mojej transformacji, która dobiegnie całkowitego końca wraz z ukazaniem się bicka 7.

Offline Mefisto76

Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 24, 2014, 01:51:23 pm »
Boże, wystarczyło podać tylko linka i nagle poznałem wszystkich z forum - Wy naprawdę istniejecie! :)
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Biceps - nowy zin komiksowy!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 15, 2015, 03:14:58 pm »
już w najbliższą sobotę na Złotych Kurczakach 2014, oprócz zapowiedzianego wcześniej drugiego (konwentowego) wydania "Planety uciętych kończyn" swoja oficjalną premierę będzie miał komiks "Młody czasopodróżnik / Donald & Simon" Ralpha Niese (jeden z jego komiksów mogliście czytać w pierwszym numerze Tricepsa (styczeń 2012).

Sam autor będzie gościem Złotych Kurczaków, więc jeżeli ktoś ma blisko do Wrocławia, to zapraszamy w sobotę do Krzywego Komina.

Pewnie info niedługo pojawi się na gildii, ale jak ktoś jest ciekaw plansz to zapraszam >>>>>> tutaj <<<<<
Osobiście muszę przyznać, że styl rysowania Ralpha strasznie mi się podoba.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

 

anything