Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LucasCorso

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1050 dnia: Wrzesień 16, 2018, 10:15:59 am »
Szkoda że pajaczkowi tego nie powiedzieli, bo przyleciał chłopak za wcześnie, bo do XForce 3.
A mógł sobie jeszcze chwilę poleżeć przed TV albo coś...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1051 dnia: Wrzesień 16, 2018, 10:45:51 am »
@ amsterdream No patrz  masz rację, ale też wiem skąd u mnie takie wrażenie, że to są 3 części. Czytałem X-Force a Pająkiem uzupełniane ta historię i wtedy to miało ręce nogi. Ale co ja tam wiem chyba za mało przeczytałem komiksów że Spiderem a za dużo z mutantami. Wyraziłem swoje zdanie i już wam nie przeszkadzam w dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2018, 06:33:48 am wysłana przez mkolek81 »

Offline pawlis

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1052 dnia: Wrzesień 16, 2018, 02:48:53 pm »
Jak Egmont (lub kto inny) zdecyduje się wydać run Micheliniego i MacFarlane'a, to jak będą wydawać w obu tomach (bo prawie 900 stron w jednym rzucie to na ten moment jest niemożliwe), to podpowiadam co dać na okładki:
1141484226093892
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2018, 10:07:44 pm wysłana przez pawlis »

Offline mibartek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1053 dnia: Wrzesień 17, 2018, 07:26:15 pm »
a może pierwszy Omnibus od Egmontu? :D
Byłby szał...

Offline Itachi

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1054 dnia: Wrzesień 20, 2018, 07:24:26 pm »
Zapowiedzi zapowiedziami, a tutaj w tym miesiącu otrzymaliśmy drugi opasły tomik przygód Spider-Mana ze świata Ultimate. Wrażenia? Kandydat do topu 2018 roku podtrzymany, Bendis popisowo tworzy świat nastoletniego chłopaka. Ale wkomponowuje w to całkiem przyjemne odskocznie jak kapitalny twist z
Spoiler: pokaż
Kraven'em (rozbroiła mnie ta scena kiedy Łowca leci po jednym strzale - fantastycznie zbalansowała ta scena klimat po ciężkiej potyczce z Octopusem) czy zimne spojrzenie na Fury'ego kiedy wspomina o tym, że po ukończeniu 18 lat Parker zostanie jego kolejnym narzędziem.
Bagley konsekwentnie raczy Nas swoimi umiejętnościami kadrowania Pajęczaka w dynamicznych pozach, dbałość o detale jak napięte mięśnie podczas wykonywania skoku czy salta robią na mnie wrażenie. Udane wejście zalicza Gwen elektryzując relację Parkera z Mary Jane. Naprawdę nie dziwię się że na przełomie wieku komiksiarze za oceanem zakochali się w tym runie. Kawał komiksu superhero w czystej esencji bez zbędnych dopalaczy, wypadów w kosmos i podróży w czasie.

Offline death_bird

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1055 dnia: Wrzesień 20, 2018, 09:41:15 pm »
Im bardziej wychwalany jest Ultimate Peter tym bardziej nie mogę się doczekać prawdziwego Pete`a.  :roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline vision2001

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1056 dnia: Wrzesień 21, 2018, 08:49:51 am »
Im bardziej wychwalany jest Ultimate Peter tym bardziej nie mogę się doczekać prawdziwego Pete`a.  :roll:
Ultimate S-M jest bardzo dobrze napisany pod nowego odbiorcę (mam do vol. 22) i fajnie się go czyta. Jednak też chciałbym zobaczyć więcej komiksów z S-M (czy z DC) z końca lat '80 oraz '90 XX wieku.
Poczekamy, ponarzekamy, zobaczymy :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1057 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:33:54 am »
Czas otwierać szampana?
https://screenrant.com/spider-man-comic-mary-jane-worst-story/


EDIT: Dopiero do mnie dotarło, że to już dość wiekowy news i w międzyczasie  zdążyło się już ukazać kilka numerów wspomnianej serii :P Ktoś zna i poleca (lub nie)?

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2018, 12:57:27 pm wysłana przez Gashu »
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline OokamiG

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1058 dnia: Wrzesień 21, 2018, 07:06:04 pm »
Jestem na bieżąco z runem Spencera. Ogólnie w moim odczuciu jest moment oddechu po Slottcie, którego nawet już ostatni run z Red Goblinem był nieco męczący, a miał być tak przełomowy i ważny. U Spencera powracają znane motywy, przez które lubimy Pająka. Peter aktualnie mieszka ze współlokatorami, wrócił nawet w dość pokrętny sposób do nauki na uczelnię, czyli to co najbardziej znamy z klasycznego Spider-Mana. Jego nauczycielem jest Jaszczur, co jest bardzo fajnym motywem W końcu pierwszy arc jest wydany pod jakże znaczącym tytułem "Back to Basics". Jest to jakby nowy start dla Pająka i, wg. mnie można to odczuć.Spencer nie boi się jednak dodać czegoś od siebie, więc jeśli znasz tego autora, powinieneś wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać. Zbliżonego raczej bardziej do jego Ant-Mana, niż do Secret Empire. Całość ma sobie dość sporo humoru i jest sprawnie poprowadzona, jednak czuć, że przed nami jeszcze tworzy się jakaś większa intryga, co jest chociażby zaznaczone pod koniec 5 zeszytu. Jeśli więc lubisz bohatera w tym wydaniu co napisałem powyżej obecny run powinien Ci się spodobać, ja tam jestem w miarę zadowolony i będę, przynajmniej  na razie, dalej śledził ten run.

Offline xShen

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1059 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:05:58 pm »
Jak obstawiacie, jest jeszcze szansa na coś z pająkiem od egmontu? Kusi mnie, żeby zamówić nowa serię Scarlet Spider i Renew Your Vows w oryginale.

Offline Garf

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1060 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:09:52 pm »
Ale chodzi Ci o "Renew Your Vows" vol. 2? Bo "RYV" vol. 1  jest już od dawna zapowiedziany na listopad...
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline xShen

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1061 dnia: Wrzesień 22, 2018, 11:23:15 pm »
Vol2, pierwszy to 5 zeszytów z tego co pamiętam, więc "krótki strzał". Zastanawiałem się nad tym aktualnie wychodzącym.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1062 dnia: Wrzesień 23, 2018, 08:05:33 am »
Spider-Man/Deadpool pewnie jeszcze będzie. Jakby mogli to odpuścić?  :smile:

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1063 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:32:01 am »
xShen, myślę, że Egmont wejdzie w vol. 2, więc radzę poczekać przynajmniej do listopada, kiedy to ukaże się vol. 1. Oczywiście nie ma pewności, że na ostatniej stronie będzie zapowiedź ciągu dalszego - spodziewałem się zapowiedzi vol. 1 w "Nocnej zmianie", a tam były tylko "Tajne wojny"

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1064 dnia: Wrzesień 23, 2018, 09:59:01 am »
A ja myślę że Egmont tego nie puści.

 

anything