Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #900 dnia: Listopad 28, 2017, 05:53:37 pm »
Przegłosowane!!! Zatem McFarlane! Biere dwa!!!

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #901 dnia: Listopad 29, 2017, 10:38:36 am »
Pod względem rysinków uwielbiam, ale scenariuszowo McFarlane jest cienki. JMS zjada go na śniadanie. Ale zgadzam się, powinni w Polsce wydać run McFarlane'a. Ten Omniak wcale nie jest taki gruby, myślę, że Egmont by to udźwignął. Może nie w OHC ale w "Klasyce Marvela" na pewno.

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #902 dnia: Listopad 29, 2017, 11:17:58 am »
@Antari zasadnicze pytanie czy mówimy o omnibusie Spidermana czy Amazing Spiderma. W pierwszym rzeczywiście McFarlane scenariuszowo jest słaby (może poza historią Perceptions ta z Wolverinem) tak już Amazinga pisał Michelinie i te historię wg mnie są dużo lepsze. Choć czytałem je dawno temu i mam do nich sentyment, to może teraz odebrałbym je inaczej.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #903 dnia: Grudzień 20, 2017, 07:12:21 am »

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #904 dnia: Grudzień 20, 2017, 09:20:19 am »

Offline -gościu-

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #905 dnia: Styczeń 19, 2018, 05:22:51 pm »
Czytał ktoś "Zło, które ludzie czynią"? Warto brać, czy to aż takie słabe jest? Brakuje mi starego dobrego pajączka na rynku...

Offline Prometeusz

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #906 dnia: Styczeń 21, 2018, 11:04:44 am »
To nie jest jakaś rewelacyjna historia. Egmont mógłby nie wydawać w twardej oprawie takich komiksów, bo one nie są warte tylu pieniędzy.

Offline -gościu-

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #907 dnia: Styczeń 21, 2018, 12:45:01 pm »
Szkoda, że w Marvel Classic obok takich tytułów jak Punisher MAX, Daredevil, czy Elektra Assassin, dają takie przeciętniaki jak Dr. Strange, czy X-men Mordercza geneza. Co do tego Spider-mana mam mieszane uczucia, choć pewnie się skuszę - wydanie go, bo Kevin Smith, przypomina mi sytuację sprzed kilku lat, gdy dostawaliśmy Batmana bo Gaiman, bo Miller i Jim Lee, Azzarello i Risso, podczas gdy wciąż czekaliśmy na Długie Halloween. Myślałem, że już mamy to za sobą.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #908 dnia: Styczeń 22, 2018, 05:47:30 pm »
W seriach określanych jako klasyka powinny ukazywać się najlepsze komiksy. Zgadzam się, że jak już muszą wydać Smitha, to powinni to robić poza klasyką, być może jako zeszytówkę. Ale pewnie się skuszę, bo to Pająk :roll:

Offline Prometeusz

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #909 dnia: Styczeń 22, 2018, 06:59:47 pm »
To już od tej serii Smitha to jest lepszą historią:





Kto wie co to za komiks? Niech to będzie zagadka dla Was. Już za samą kreskę jest bardziej wart wydania :D

Offline -gościu-

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #910 dnia: Styczeń 22, 2018, 07:11:01 pm »
Family Business? Dlaczego lepszy?

Offline Murazor

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #911 dnia: Styczeń 22, 2018, 07:11:30 pm »
Też bym chciał ;-)

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #912 dnia: Styczeń 23, 2018, 08:20:58 am »
A ja właśnie czytam ostatni tom serii "Superior Spider-Man" i jestem zachwycony. Bardzo mi się podoba.
A moją ulubioną postacią jest Anna Maria - jest przeurocza i przesłodka. Czy w późniejszej serii też będzie się pojawiać?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #913 dnia: Styczeń 23, 2018, 09:19:39 am »
Family Business? Dlaczego lepszy?
Nie wiem czy lepsze, ale wiem, że wprowadza do rodziny Parkera niby nowego członka, jej motyw po latach odgrzebał Chip Zdarsky w obecnym runie Spectacular Spider-Mana. No i za szatę graficzną odpowiada Gabriel Del Otto.


A ja właśnie czytam ostatni tom serii "Superior Spider-Man" i jestem zachwycony. Bardzo mi się podoba.
A moją ulubioną postacią jest Anna Maria - jest przeurocza i przesłodka. Czy w późniejszej serii też będzie się pojawiać?
Wymarzonej dziewczyny Slotta miało by zabraknąć w pisanych przez niego komiksach? Serio?

Offline Maragast

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #914 dnia: Styczeń 23, 2018, 12:40:09 pm »
Czemu wymarzona???
Mówił coś o niej w wywiadach?