trawa

Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 344975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Spider-man
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 16, 2004, 07:17:51 pm »
wesołe rysuneczki i... dołujący scenar :|
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline mic

Spider-man
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 16, 2004, 07:34:57 pm »
Cytat: "Filarecki"
.. to imo najlepszy komiks z DK. :)

Ja po przeczytaniu drugiego numeru jestem tego samego zdania, generalnie 2 numer lepszy, dopracowanie i technika tych rysunkow mnie powala do tego powiem ze motyw Eddie Brock'a jest mistrzowsko rozwiazany (nie zdradze tym co nie czytali ;)  )

Offline Macias

Spider-man
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 17, 2004, 12:57:16 pm »
mnie zastanawia jedna rzecz-dla kogo jest ten tytul? Jenkins stworzyl ciekawy komix,z nieglupim scenariuszem,ale tu ez jest pies pogrzebany-dla przecietnego nastolatka/dzieciaka ten komix bedzie nudny-za malo naparzan z venomem,za duzo gadania o jakis bzdurach itd. natomiast bardziej wymagajacy czytelnik prawdopodobnie wbije na ten komix,bo jest zbyt "prosty". Osobiscie bardzo mi przypasil numer drugi,choc niektore monologi spidera (jka chocby ten na statku),tudziez "wyklady" Reeda wydawaly mi sie bez sensu

Offline ao

Spider-man
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 17, 2004, 02:23:15 pm »
Ale sa tez bardzo ciekawe smaczki rysunkowe, np. swietnie pokazana walka Spidera z kostiumem, dokladnie w srodku zeszytu, zanim pojawia sie Torch i nagle wszystko robi sie pomaranczowe... albo strona gdy Reed Richards wstrzykuje pajakowi serum i ruszaja wspomnienia kostiumu - male dzielo sztuki.
Na pytanie 'dla kogo jest ten tytul' odpowiem - dla mnie :P A tak bardziej na powaznie to dla kazdego fana Pajaka, nieprawdaz? Pytanie tylko ilu on ma w Polsce fanow...

Offline Macias

Spider-man
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 17, 2004, 02:44:40 pm »
Cytat: "ao"

Na pytanie 'dla kogo jest ten tytul' odpowiem - dla mnie :P A tak bardziej na powaznie to dla kazdego fana Pajaka, nieprawdaz? Pytanie tylko ilu on ma w Polsce fanow...
no wlasnie....;)
Po porstu watpie,czy SSM spodoba sie dziczy wychowanej na pajaku z tm-semic,tudziez z Fox kids,gdzie naparzanki byly wazniejsze niz "przezycia i rozterki" bohaterow

Offline diefarbe

Spider-man
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 17, 2004, 02:59:25 pm »
Bo Polacy akurat dostali najgorszy przedział w historii pająka do przeczytania. :(
To samo tyczy się Spider-man TAS na FOX Kids.
W latach 90tych w Marvelu było zbyt duzo lakieru a zbyt mało ciekawych treści.
Wtedy uznano że więcej znaczy lepiej a wiadomo że czasami mniej znaczy więcej. :)
Historie z udziałem Spidera były zawsze introspektywne i wyciszone.
Spider był outsiderem i dziwolągiem.
Jenkins takim tonem komiksu jest napewno bliższy korzeni. :bite:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Redakcyjne Strony DK
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 22, 2004, 10:10:04 pm »
Miłym zaskoczeniem dla czytelników wydanego w ubiegły piątek nowego zeszytu z serii Spectacular Spider-Man było zapewne pojawienie się Strony Redakcyjnej DK. Szczególnie miłe mogło to być dla starszych czytelników, którym ta forma komunikacji z czytelnikami może się kojarzyć ze Stronami Klubowymi prowadzonymi na łamach serii wydawanych przez Ś.P. TM-Semic. Tam jednak pojawiał się charyzmatyczny, legendarny Arek W., tutaj jak na razie mamy bezosobową Redakcję. Mimo wszystko cieszy ten powrót do tradycji wykonany przez twórców Dobrego Komiksu.
W pierwszym wydaniu Redakcyjnej Strony DK, oprócz odpowiedzi na listy trójki czytelników, pojawiły się newsy związane ze Spiderem oraz zapowiedź wydania 18 lutego "większego zeszytu". Szczegóły zapewne przedstawimy Wam wkrótce.

CD Jack
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline pookie

Spider-man
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 23, 2004, 06:27:10 am »
A już myślałem, że recka. :mrgreen:
 for Pookie

Offline Borys

Spider-man
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 23, 2004, 07:19:40 am »
Co do SSM - na początku byłem nastawiony sceptycznie, ale z numeru na numer było coraz lepiej. Szkoda, że na razie jest przerwa i skzoda, że w USA zakończyli serię :(
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline diefarbe

Spider-man
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 24, 2004, 08:56:51 pm »
Jesli dobrze wiem, to Spectacular w Stanach się cały czas ukazuje.  :)
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Borys

Spider-man
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 25, 2004, 08:53:48 am »
Na stronie klubowej DK w SSM 5 napisali, że przerwyają serię na 27 numerze (chyba, nie mam go teraz przed sobą), bo Jenkins ma problemy zdrowotne, czy jakoś tak.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline graves

Spider-man
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 25, 2004, 09:01:37 am »
Cytat: "Borys"
Na stronie klubowej DK w SSM 5 napisali, że przerwyają serię na 27 numerze (chyba, nie mam go teraz przed sobą), bo Jenkins ma problemy zdrowotne, czy jakoś tak.

tak, było napisane. Nie inaczej. :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline diefarbe

Spider-man
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 25, 2004, 09:08:47 am »
Tyż prowda.
Teraz sobie przypomniałem, że gdzieś na sieci czytałem o tym jakis artykuł. :)
Mój błąd. :(
To chyba wszystko przez te przeprowadzki w moim zyciu. :wall:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

SAD

  • Gość
Spider-man
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 25, 2004, 09:55:58 am »
Ale to nie zmienia faktu, że Spectacular w USA wciąż się ukazuje. :D

Offline Borys

Spider-man
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 26, 2004, 07:30:16 am »
Cytat: "SAD"
Ale to nie zmienia faktu, że Spectacular w USA wciąż się ukazuje. :D

No faktycznie, ale chyba właśnie wyszedł numer 25, a mają skończyć na 27. Pewnie pozostałe dwa sa gotowe, ale jeszcze nie wyszły drukiem.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman