Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 344963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline diefarbe

Spider-man
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 01, 2004, 08:18:18 pm »
To co się dzieje w SS musi pasowac do reszty świata Spidera i całego marvela.
Nad tym tam czuwają specjalni pracownicy zajmujący sie ciągłościa wydarzeń. :lol:
SS zastapiło vol.2 PP:S i dzieje się ok. 20 kilku numerów ASM później niż to co chciało nam zaprezentować Fun Media.
Peter jest juz z Mary Jane, pracuje w szkole a mieszka z Randym Robertsonem.
Nie wiem Karolu o co Ci dokładnie chodzi.
Jeśli o pomysł Ciotki to odpowiedź będzie w następnym numerze.
Jesli chodzi o Flasha to w Peter Parker: Spider-man vol.2 #45 Norman Flasha jego byłego pracownika, byłego alkoholika i przyjaciela Petera kazał napoic wódą, posadził za kółkiem cieżarówki i skierował w szkołę w której Peter uczy i ka-boom.
Ciotka w The Amazing Spider-man vol.2 # 35 (kilka numerów po tym co wydało u nas Fun Media) zobaczyła Petera w łóżeczku poobijanego i w bandażach a obok leżał poszarpany kostium pająka, dlatego tez po kilkuzeszytowym wyjaśnianiu sprawy zaczęła się bardziej angażować w życie Petera.
I tyle. :D
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Anonymous

  • Gość
Spider-man
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 01, 2004, 08:23:54 pm »
dzieki no wlasnie o to mi chodzilo co sie zdarzylo w swiecie pajaka.. bo nei kumalem co z ta ciocia co z tym flashem
czytam sporadycznei tylko ultimate

Offline diefarbe

Spider-man
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 01, 2004, 08:32:23 pm »
I tu znowu rodzi się pytanie czy nie przydałyby się strony z objasnieniem róznych wydarzen tak jak to zrobił Arek gdy restartował Amazinga. :?
Z drugiej jednk strony Arek widział jako target nas, czyli tych którzy wiedą co było kiedyś w Spiderze a DK celuje jednak w młodego odbiorce któremu może zwisac i powiewać co działo się wczesniej.
Zresztą zobaczymy co `eksperyment` DK pokaże, czy więcej jest tych młodych czy tych starych do kupowania tych pozycji.
Obawiam się że ja jako osoba pamietająca przeszłe historie i pragnąca ich kontynuacji jestem na przegranej pozycji. :x
A Wy co o tym myślicie.
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline Błendny Komboj

Spider-man
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 01, 2004, 11:32:47 pm »
Fajny ten Spectacular, chyba najlepsza z serii DK. Przesympatycznie rysowany, wg dzisiejszych standardów, ale bez tego pomatycznie fosforyzującego się marmuru, którym rzucają na przykład ziomy z Top Cow. Każda postać jest wyrazista, ma charakter na twarzy wypisany, a do tego płynie się po tych rysunkach jak po rzece. Przypuszczam, że nawet "Barbarzyńcy" tak narysowani byli calkiem niezlym komiksem.
Zresztą Jenkins też się przyłożył, pokazał że jest niczego sobie rzemieślnikiem, o ile tylko nie próbuje być poważny i nie tworzy "Inhumans" czy innego "Origina". Spectacular ma wszystko to, co w komiksach ze Spiderem lubiłem najbardziej: klimacik telenoweli, ciekawe tło obyczajowe, odrobina filozofii zyciowej w prowincjonalno-amerykańskim wydaniu. I oczywiście luzackie pogadanki pajączka podczas bójek z wrogami.

No i jeszcze słowa, które bardzo ładnie odzwierciedlają filozoficzną naturę IX sztuki:
"Kiedy potrafi się przeczuwać rzeczy tak jak ja, czas zwalnia. Mijające sekundy to chwile zatrzymane w czasie; życie zmienia się w ciąg komiksowych kadrów."
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline mic

Spider-man
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 02, 2004, 01:56:12 pm »
Cytuj
Każda postać jest wyrazista, ma charakter na twarzy wypisany, a do tego płynie się po tych rysunkach jak po rzece.

Punkt dla Ciebie za to spostrzezenie  8) . Rysunki sa rzeczywiscie na najwyzszym poziomie, slyszalem, ze "niektorym ciezko sie przyzwyczaic" ale jak dla mnie to farmazon. Wydaje mi sie jednak ze jesli ktos zaczyna wlasnie od DK to kreski wszystkich serii wydaja mu sie najlepsze, sami przyznajcie ze ciezko wylonic mistrza z tych 4 serii.

SAD

  • Gość
Spider-man
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 03, 2004, 03:31:47 pm »
Cytat: "mic"
Wydaje mi sie jednak ze jesli ktos zaczyna wlasnie od DK to kreski wszystkich serii wydaja mu sie najlepsze, sami przyznajcie ze ciezko wylonic mistrza z tych 4 serii.
Jeśli o mnie chodzi, jest bardzo łatwo. Najlepiej rysowane jest Ultimate X-Men.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Spider-man
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 04, 2004, 10:46:42 am »
Popieram - UXM, potem SF, potem dlugo nic, potem SS i na koncu SSM.

Tak ja to widze.  :eek:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline daauyi

Spider-man
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 05, 2004, 09:11:32 pm »
troche offtopic troche nie:
link

slon mnie rozwalil :]

zdrv
maciek
_et in arcadia ego

Offline Jaszcząb

Spider-man
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 14, 2004, 02:56:14 pm »
Na temat spidera wyczytałem fajny tekst w piśmie Aktivist:

"kolejna międzykulturowa przeróbka mitu superbohatera dokonuje się w Indiach za sprawa komiksowego potentata Marvel comics i lokalnego grafika Jeevena J.Kanga. Owocem ich współpracy ma być przystosowany do hindskich realiów Spider-Man India. Za pajęczą maską kryje się jednak oblicze młodzieńca o dżwięcznym nazwisku Pavitr Prabhaker, a nie - jak przyzwyczaili się fani serii - Petera Parkera z nowojerskiego Queensu. Orientalny Spider-Man ma być kopalnią widzy o zwyczajach i kulturze współczesnych Indii, ale jego twórcy wcale nie zamierzają uciekać od tradycji ze wszystkimi jej konsekwencjami. Dlatego, na superwroga został już wyznaczony znany z mitologii demon Rakszasa, z którym Spider-Man ma się potykać w scenerii świątyni Taj Mahal"

Co Wy na ten projekt?

Offline Borys

Spider-man
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 14, 2004, 03:42:18 pm »
Info o nim jest na stronie DK. Ciężko stwierdzić jak to bedzie wyglądało fabularnie, ale IMHO zapowiada się ciekawie, a na pewno egzotycznie. Kwetsia czy na tej egzotyce urok tego komiksu się nie zakończy.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Borys

Spider-man
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 14, 2004, 03:49:57 pm »
Cytat: "daauyi"
troche offtopic troche nie:
link

slon mnie rozwalil :]

zdrv
maciek

Hahahaha filmik jest debeściarki :lol:
Mnie najbardziej spodobal się Jonah, ale słoń faktycznie tez niczego sobie.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline [robak]

Spider-man
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 16, 2004, 11:32:34 am »
Nowy Spider ciekawy. Milo, ze sie Fantastic Four pojawilo. Tylko slabi mnie potfornie taka okladka. Potfornie podobna do tej 1. Eh..

Offline Gashu

Spider-man
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 16, 2004, 01:20:40 pm »
Całkiem fajny zeszycik, ciekawe rozwinęcie fabuły zaprezentowanej w części pierwszej, do rysunków chyba się przyzwyczaiłem, bo nie denerwują mnie tak, jak w pierwszym zeszycie.
Komiks z całą pewnością wart swej ceny.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline ao

Spider-man
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 16, 2004, 02:19:23 pm »
Nie no komiks pierwsza klasa. Co do rysunkow - osobiscie taki pokracznie rysowany pajeczak bardzo mi sie podoba, dluga szyjka, smieszne te jego przeszczepy..i minki robi niesamowite :] Venom tez rzadzi.

Brakuje mi tylko tego o czym napomknal diefarbe - strony z wyjasnieniami, mimo wszystko chcialbym czaic co gdzie i jak, zaleznosci miedzy seriami itd itd strona z mini felietonikiem etc
Zreszta zawsze lubilem z komiksem pobawic sie 'jeszcze ta jedna chwilke dluzej' i kiedys taka strona autorstwa Arka W. swietnie spelniala to zadanie. Przydaloby sie cos takiego i w DK.
Albo chociaz przydaloby sie male info : oryginalny tytul historii, numer itp.

Offline burberry

Spider-man
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 16, 2004, 06:09:13 pm »
A mnie właśnie rysunki denerwują bardziej niż w pierwszej części. Na niektóre rysunki nie idzie patrzeć, bo wyglądają pokracznie (np Eddie Brock), ale Venom wygląda wspaniale. : ) Fabuła przyjemnie się rozwija, to imo najlepszy komiks z DK. :)
Bóg Cię kocha