Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 345057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1095 dnia: Wrzesień 29, 2018, 07:17:09 pm »
A Clone Saga to coś dobrego? Polecacie?
I tak i nie. Początek serii jest w moim przekonaniu bardzo dobry. Niestety wraz z przedłużaniem historii zaczęło być to nużące a miejscami wręcz idiotyczne. Moja rada? Czytaj do momentu aż stwierdzisz, że poziom drastycznie spadł :wink:

Offline LordDisneyland

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1096 dnia: Październik 11, 2018, 12:15:40 am »
Zakupiłem "Nocną zmianę", czekam na 'Spiral", choć nie wiem, czy tak można bez "TajnychWojen" :) , potem wedle tej rozpiski  http://www.howtoread.me/spider-man-dan-slott-reading-order/  winienem zabrać się za Worldwide, tak? Czy też z wypiekami na twarzy kupować wszelkie  "Siekretnyje Wajny" ? Doradźcie, eksperci, jeśli łaska...

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1097 dnia: Październik 11, 2018, 05:31:55 am »
W przypadku Spider-mana nie musisz znać żadnych tie-finów do SW, czy też głównego eventu. Tie-in poświęcony Pająkowi jest bardziej ciekawostką niż czym ważnym dla samej serii, wychodzącej u nas. Powiedziałbym, że jego wydźwięk jest mniejszy jeśli nie zna się historii One more day i jej konsekwencji. Tak, po obecnej serii idzie Worldwide.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2018, 07:50:08 am wysłana przez mkolek81 »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1098 dnia: Październik 11, 2018, 07:28:59 am »
Cytuj
czekam na 'Spiral"
U nas tego nie będzie. Ani na ''Learning To Crawl'' ani na ''Spiral'' Egmont się nie zdecydował.

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1099 dnia: Październik 11, 2018, 07:47:49 am »
"Learning To Crawl" to bardziej do młodego czytelnika jest skierowane.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1100 dnia: Październik 11, 2018, 08:40:04 am »
Jak cały Spider Slotta  :smile:

Offline xanar

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1101 dnia: Październik 11, 2018, 09:43:48 am »
W sumie to przecież komiksy są dla dzieci  :biggrin:

Offline LordDisneyland

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1102 dnia: Październik 12, 2018, 11:45:40 pm »
Prawda ;)

Dzięki wielkie za odpowiedź, mkolek81.

Slotta lubię, mimo że wielu go nie trawi- a jego Surfer chyba na stałe wszedł do mojego top20 ulubionych komiksów ;) Tak w ogóle zastanawiam się nad jego wcześniejszymi komiksami o Spinnemenschu, czy tego nie zacząć czytać. A wszystko zaczęło sie od Superiora, moim zdaniem bardzo dobre te komiksy były.

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1103 dnia: Październik 13, 2018, 12:05:28 am »
Slotta lubię, mimo że wielu go nie trawi- a jego Surfer chyba na stałe wszedł do mojego top20 ulubionych komiksów :wink: Tak w ogóle zastanawiam się nad jego wcześniejszymi komiksami o Spinnemenschu, czy tego nie zacząć czytać. A wszystko zaczęło sie od Superiora, moim zdaniem bardzo dobre te komiksy były.
Nie ty jeden. Nie martw się, tylko kilka osób na tym forum uparło się żeby dojechać Spider'a Slotta, co nie omieszkają podkreślać na każdym kroku, chyba celem utwierdzenia się w tym wątpliwym przekonaniu ;)

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1104 dnia: Październik 13, 2018, 07:37:53 am »
Od razu dojechać  :smile: Spider Slotta jest dziecinny i to nie jest kwestia do polemizowania tylko fakt.

Offline Antari

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1105 dnia: Październik 13, 2018, 09:54:33 am »
Od razu dojechać  :smile: Spider Slotta jest dziecinny i to nie jest kwestia do polemizowania tylko fakt.

Zgadzam się, dla Ciebie jest dziecinny 8)

Offline Murazor

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1106 dnia: Październik 13, 2018, 11:00:43 am »
Tak w ogóle zastanawiam się nad jego wcześniejszymi komiksami o Spinnemenschu, czy tego nie zacząć czytać.
Czytaj, bardzo fajny Pajączek (ma słabsze momenty, ale nie dużo). Płynnie przechodzi do Superiora (i jest najlepszy wg mnie), a później poziom spadł dopiero.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1107 dnia: Październik 13, 2018, 11:29:46 am »
Zgadzam się, dla Ciebie jest dziecinny :cool:
Jeżeli dla ciebie nie to się nie dziwię czemu odpadasz na Batmanie Kinga  :cool:

Offline Marvelek

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1108 dnia: Październik 14, 2018, 09:38:00 pm »

Slotta lubię
Nie można Slottowi odmówić, że trochę poeksperymentował z Pająkiem. Serię uważam za jedną z lepszych Marvel Now, choć według mnie Superior siada fabularnie po 4 tomie. Spiderversum to przyzwoity event, ale nic więcej. Run Slotta nie wciągnął mnie na tyle, abym był ciekaw kolejnych przygód Pająka jego autorstwa.
Co do dziecinności: myślę, że to zbytnie uproszczenie. Nie jest to run, który stara się powiedzieć pod pretekstem trykotu coś ważnego, postacie nie są budowane w taki sposób jak u Starczynskiego albo DeMatteisa (np. "The lost years" to moim zdaniem jeden z najlepszych originów Marvela), ale można się przy tym nieźle bawić.


Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1109 dnia: Październik 15, 2018, 06:47:55 am »
Serię uważam za jedną z lepszych Marvel Now, choć według mnie Superior siada fabularnie po 4 tomie.
Masz na myśli oryginalny 4. tom czy wg numeracji Egmontu?

 

anything