trawa

Autor Wątek: Spider-Man  (Przeczytany 344985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1065 dnia: Wrzesień 23, 2018, 10:21:23 am »
Słyszałem, że zbiera dobre recenzje, więc pojawi się u nas, ale niewykluczone, że Egmont będzie chciał poznać wyniki sprzedaży takiej historii i ma w planach na trochę późnej ewentualne zapowiedzenie kontynuacji.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1066 dnia: Wrzesień 23, 2018, 10:31:22 am »
Vol.2 Renew Your Vows z tego co pamiętam w USA nie pojawił się od razu po Secret Wars tylko dopiero jak u nich startowało Marvel NOW 2.0. U nas niby mogliby to puścić wcześniej, bo fabularnie się nie łączy z niczym. Chciałbym ale zobaczymy jak będzie. W zapowiedziach może tego nie dali, bo skoro to elseworld to nie śpieszą się z drugim tomem i może dopiero na drugą połowę 2019 wyleciał a zapowiedzi dotyczyły niby pierwszej

Z dodatkowych pajęczych tytułów myślę, że Peter Parker The Spectacular Spider-Man może się pojawić za jakiś czas

Offline kas1

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1067 dnia: Wrzesień 23, 2018, 10:50:41 am »
Może "Splątana sieć"? Ostatnio lubią wracać do czegoś co wcześniej było porzucone.

JanT

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1068 dnia: Wrzesień 23, 2018, 11:12:05 am »
Słyszałem, że zbiera dobre recenzje
Raczej niezbyt  :smile: Amazing ma 6 tomów do Secret Empire gdy inne serie (nie licząc Deadpoola który ma 10  :smile: ) mają po 3/4 tomy więc Pająka będzie i tak wystarczająco (i często) a jeszcze zapewne dojdzie Spider-Man/Deadpool.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2018, 11:25:12 am wysłana przez JanT »

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1069 dnia: Wrzesień 23, 2018, 01:37:14 pm »
W zapowiedziach może tego nie dali, bo skoro to elseworld to nie śpieszą się z drugim tomem i może dopiero na drugą połowę 2019 wyleciał a zapowiedzi dotyczyły niby pierwszej
Ewentualnie mogli potraktować to jak kolejny tom, których nigdy w takich sytuacjach nie zapowiadali.
Raczej niezbyt  :smile:
No to szkoda trochę. Choć wolę kanoniczne historie, to wolałbym to od Spider-Man/Deadpool, bo jest więcej Spidey'ego.

Offline sum41

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1070 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:43:44 pm »
predzej puszczą Ultimate X-Men  :cool:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gashu

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1071 dnia: Wrzesień 24, 2018, 01:04:46 pm »
Jestem na bieżąco z runem Spencera. Ogólnie w moim odczuciu jest moment oddechu po Slottcie, którego nawet już ostatni run z Red Goblinem był nieco męczący, a miał być tak przełomowy i ważny. U Spencera powracają znane motywy, przez które lubimy Pająka. Peter aktualnie mieszka ze współlokatorami, wrócił nawet w dość pokrętny sposób do nauki na uczelnię, czyli to co najbardziej znamy z klasycznego Spider-Mana. Jego nauczycielem jest Jaszczur, co jest bardzo fajnym motywem W końcu pierwszy arc jest wydany pod jakże znaczącym tytułem "Back to Basics". Jest to jakby nowy start dla Pająka i, wg. mnie można to odczuć.Spencer nie boi się jednak dodać czegoś od siebie, więc jeśli znasz tego autora, powinieneś wiedzieć mniej więcej czego się spodziewać. Zbliżonego raczej bardziej do jego Ant-Mana, niż do Secret Empire. Całość ma sobie dość sporo humoru i jest sprawnie poprowadzona, jednak czuć, że przed nami jeszcze tworzy się jakaś większa intryga, co jest chociażby zaznaczone pod koniec 5 zeszytu. Jeśli więc lubisz bohatera w tym wydaniu co napisałem powyżej obecny run powinien Ci się spodobać, ja tam jestem w miarę zadowolony i będę, przynajmniej  na razie, dalej śledził ten run.

Dzięki za info! Mógłbyś dać mi jeszcze znać (może być na priv, albo oznaczajac jako "spoiler"), czy faktycznie powraca związek PP & MJ :biggrin: ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

mkolek81

  • Gość
Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1072 dnia: Wrzesień 24, 2018, 01:07:41 pm »
czy faktycznie powraca związek PP & MJ :biggrin: ?
Spoiler: pokaż
związek ale nie małżeństwo

Offline Soontir

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1073 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:38:23 pm »
Przed chwilą natknąłem się na informację, że seria Ultimate Spider-man składa się ze 160 zeszytów. Egmont zamierza wydać całość? Podali gdzieś, na ile lat to rozplanowali? Pewnie rozłożą to tak jak Invincible, na 3-4 lata.

Offline Itachi

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1074 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:49:55 pm »
Skoro rozpoczęli wydawanie runu to zapewne z założeniem, aby go skończyć. Jeśli nic niezwykłego się nie wydarzy to myślę że w 2020 roku wyjdzie cały.

Offline Soontir

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1075 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:53:53 pm »
To świetnie. Po tych dwóch tomach muszę stwierdzić, że jak dla mnie to największe zaskoczenie tego roku. Kupiłem je z ciekawości i chwilowej nadwyżki w komiksowym budżecie, a dostałem bardzo przyjemny, lekki komiks.

Offline ThePinkFin

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1076 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:57:42 pm »
Tych tomów będzie 13 (czyli 12 przerw między nimi), co oznacza, że średnia długość czekania na kolejny tom w miesiącach to długość wydawania całości w latach. Innymi słowy, jeśli zawsze będą 4 miesiące (jak między 1. a 2.), to ostatni tom będzie w maju 2022.

Offline Soontir

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1077 dnia: Wrzesień 27, 2018, 06:16:38 pm »
A możecie mi polecić jeszcze jakieś dobre komiksy ze Spider-Manem? W Ultimate zwłaszcza podoba mi się fajne przedstawienie relacji Petera i MJ, więc może coś w tym stylu.

Offline Itachi

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1078 dnia: Wrzesień 27, 2018, 06:20:22 pm »
Ta relacja jest chyba unikatowa, Bendis od samego początku postawił na szczerość. Oba tomy z WKKM są warte uwagi z runu Straczyńskiego, Spider-Man Niebieski koniecznie proponuję zakup albo od Muszki albo WKKM, polecam również Spider-Man i Czarną Kotkę czyli tegoroczną propozycję od Egmontu. Z nowych rzeczy to nieźle wyszło Spiderversum, ale tutaj koniecznie trzeba znać poprzednie tomy Superiora + Amazinga.

Offline Soontir

Odp: Spider-Man
« Odpowiedź #1079 dnia: Wrzesień 27, 2018, 06:36:39 pm »
Ok. Wielkie dzięki :-)  W oczy mi się rzuciły te omniaki:
1) https://www.atomcomics.pl/pl/p/SPIDER-MAN-BEN-REILLY-OMNIBUS-HC-VOL-01/114045
2) https://www.atomcomics.pl/pl/p/AMAZING-SPIDER-MAN-BY-MICHELINIE-MCFARLANE-OMNIBUS-HC/108758
3) https://www.atomcomics.pl/pl/p/SPIDER-MAN-BY-MICHELINIE-AND-LARSEN-OMNIBUS-HC/82232


Któryś z nich jest wart uwagi? Nigdy nawet się nie zabierałem za komiksy z pająkiem, więc się po prostu nie znam :-P