trawa

Autor Wątek: Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy  (Przeczytany 4100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jasmin

Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy
« dnia: Grudzień 19, 2002, 08:23:17 am »
Czesc!!!
Czy znacie jakies ekipy walczace, odtwarzajace klimaty fantasy - np. tolkienowskie itp? Jak to wyglada - czy cos wpadlo wam do ucha na temat czystej imprezy fantasy, gdzie ludzie sa poprzebierani z klimatami zwiazanymi z fantastyka itd? Jak byscie widzieli cos takiego?

Offline mycek

Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2002, 04:33:39 pm »
jak mi się zdaje to w polsce nie ma takowego bracstwa , ale od kumpla
cusik słyszałem że w angli takowe jest

Offline jasmin

Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2002, 08:16:36 am »
Za granica takich ekip jest bardzo wiele zwiazanych min z klubami fantastyki - bardziej mnie nteresuje sytuacja w Polsce.

Offline Nivelis

Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2003, 02:17:34 pm »
słyszałem o bractwie, które miało organizować się na wzór rycerzy solamnijskich z Dragonlance, a także o innych chcących naśladować rycerzy Takhisis też z Dragonlance.
O ile wiem ten drugi pomysł nie wyszedł chyba po za kufel piwa, ale solamnijscy chyba coś przez pewien czas działali - nie wiem było to z rok temu i dalszego infa nie miałem.

Pamiętam za to, że na stronie Destrier było info o europejskiej imprezie na której bractwa fantasy i zwykłe organizowały wielki turniej, którego motywem przewodnim miało być odegranie finałowej bitwy z 'Władcy Pierścieni'. Był później link do strony ze zdjęciami z tej imprezy, ale go zdjęli. Szukałem tej strony, ale nie mogę znaleźść.
Pomysł jednak mi się bardzo spodobał. Szyli sobie nawet stroje na wzór tych z filmu. Nie wszyscy wyglądali świetnie, ale i tak impreza godna pozazdorszczenia.
A chicken with its neck wrung is different from a chicken with its head cut off, but does it matter to the chicken?"
Tasslehoff Burrfoot, The Second Generation, "The Legacy"

Offline ALACHIA

Bractwo "rycerskie" o klimatach fantasy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2003, 12:10:38 pm »
Jest bodajże takie bractwo, nie jestem pewna czy o takie chodzi, ale powiem co wiem. Jego nazwa to "Stowarzyszenie Płomiennego Kręgu" adresu strony niestety nie pamiętam.
Pozdrawiam! - ALACHIA, Zgromadzenie Srebrnego Smoka
)--;--'--
Dark Roses from ALACHIA!