Autor Wątek: CANNIBAL HOLOCAUST  (Przeczytany 27319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baldwin

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 18, 2005, 03:35:06 pm »
Ferox obrzydliwie gore'owy?W którym miejscu?
To w TV się widywało juz brutalniejsze filmy...

Offline murderdoll

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 18, 2005, 05:47:04 pm »
mi wbila sie w pamiec scenka, gdy gosciowi mozg wyjmuja... z tego co wiem, z do tzw. video nasties zaliczany jest jeszcze Cannibal Apocalypse,ale nie widzialem tego. A Wy?
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline Baldwin

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 18, 2005, 06:38:21 pm »
Widziałem.
W sumie niezły film,różniący się sporo od produkcji w stylu CH czy Ferox.Akcja nie ma miejsca w dziczy, co było chyba jedną z cech charakterystycznych dla tego nurtu, tylko w dużym, amerykańskim miescie (no moze z wyjątkiem pierwszych kilku minut).
Scenariusz bardziej złożony niż w innych filmach kanibalistycznych...
Poziom brutalnosci obrazu - na pewno powyżej średniej,ale nie jakoś wybitnie.Dla kogoś kto naoglądał się filmów gore będzie to raczej rutyna.

Offline śmigło

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 18, 2005, 07:23:05 pm »
Cytuj
Ferox obrzydliwie gore'owy?W którym miejscu?

no wlasnie napisalem, ze obejrzalem go, bo przeczytalem, ze to taki hardcore - a tu nuda, nuda, a lepsze gore to moja babcia robi jak konfitury tworzy.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Jakub Wędrowycz

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 23, 2005, 12:45:00 pm »
Ja z serii zaczynającej o Cannibalach obejżałęm tylko Cannibal: Holocaust i Last Cannibal World. Jakoś straciłem chęci do obejżeni reszty (2 czesci CF, CH2, Cannibal: Hookers) szczegolnie po scenach patroszenia zwierząt ( sku******* :- ( ), ucinanego penisa itd. Niby film kultowy ale mnie jakoś nie ciągnie do ostrego Gore ...
wo to the one from the one to the three
I like good pussy and I like good trees
Smoke so much weed you wouldn't beleive
And I get more ass than a toilet seat

Offline Freudstein

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 23, 2005, 02:17:33 pm »
Cytat: "śmigło"

 a tu nuda, nuda, a lepsze gore to moja babcia robi jak konfitury tworzy.


To z czego są te konfitury?  :)

Cytat: "Jakub Wędrowycz"
Ja z serii zaczynającej o Cannibalach obejżałęm tylko Cannibal: Holocaust i Last Cannibal World. Jakoś straciłem chęci do obejżeni reszty (2 czesci CF, CH2, Cannibal: Hookers) szczegolnie po scenach patroszenia zwierząt ( sku******* :- ( ), ucinanego penisa itd.


Last Cannibal World- mam to od pół roku i sam początek filmu mnie nudzi i skutecznie zniechęca do następnych scen. Może kiedyś to obejrzę.  :?:
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Błendny Komboj

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2005, 08:53:04 pm »
Cytat: "Freudstein"
Last Cannibal World- mam to od pół roku i sam początek filmu mnie nudzi i skutecznie zniechęca do następnych scen. Może kiedyś to obejrzę.  :?:

Generalnie film jest mniej nudny od CH. Nie ma długiej ekspozycji ani przestojów, przemocą wcale nie ustępuje. Ogląda się szybko i bez ziewania.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline murderdoll

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 16, 2005, 09:35:29 am »
Cytat: "Błendny Komboj"
Cytat: "Freudstein"
Last Cannibal World- mam to od pół roku i sam początek filmu mnie nudzi i skutecznie zniechęca do następnych scen. Może kiedyś to obejrzę.  :?:

Generalnie film jest mniej nudny od CH. Nie ma długiej ekspozycji ani przestojów, przemocą wcale nie ustępuje. Ogląda się szybko i bez ziewania.


ogladalem po kawaleczku u komboja i z tych dwudziestu minut najlepszych scen,ktore zostaly mi zaserwowane, stwierdzam, ze zainteresowaly mnie one bardziej niz CH. sama fabula jest ciekawsza zreszta, mimo,ze podobienstwa dosc duze.
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline Błendny Komboj

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 16, 2005, 02:34:02 pm »
Fabuła jest prostsza niż w CH. "Last Cannibal World" to taka trochę "Afrykańska Królowa" w wersji gorowej ;)
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline murderdoll

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 16, 2005, 06:28:42 pm »
Cytat: "Błendny Komboj"
Fabuła jest prostsza niż w CH.


prostsza tak, gdzy jest jeden ziomek, a kilku i nikt go nie szuka itp. pozwala to jednak przezywac wraz z nim jego losy :D
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline mathew694

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 26, 2006, 09:34:56 pm »
JA pi****le obejzalem Cannibal Holocaust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 TO NAJOCHYDNIEJSZY FILM W CALYM MOIM ZYCIU!!! GDY ZABIJALI MALPE JADLEM KANAPKE!!!!!!!!! :(  :(  do dzis czyszcze lozko z rzygow!!!!!

Offline śmigło

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 26, 2006, 11:26:17 pm »
Cytuj
do dzis czyszcze lozko z rzygow!!!!!

serio ?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline steelie

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 27, 2006, 01:54:28 pm »
Nie oglądałem żadnego ze wspomnianych tu filmów, ale mam dość po samym przeczytaniu postów. Zabijanie porawdziwych zwierząt? Scena nabijania na pal tak realistyczna, że twórca bał się posądzenia o morderstwo? Dziękuję, postoję.

Offline Freudstein

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 27, 2006, 09:57:00 pm »
Cytat: "steelie"
Nie oglądałem żadnego ze wspomnianych tu filmów, ale mam dość po samym przeczytaniu postów. Zabijanie porawdziwych zwierząt? Scena nabijania na pal tak realistyczna, że twórca bał się posądzenia o morderstwo? Dziękuję, postoję.


Tzn. On był posądzony o morderstwa, ale na szczęście aktorzy jeszcze nie umarli do procesu, więc miał niepodważalny dowód swej niewinności.  :)
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Drachu

CANNIBAL HOLOCAUST
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 04, 2006, 12:07:53 am »
Widziałem. Wynudziłem się setnie. Podobnież zresztą cały nurt "cannibal movies" wynudził mnie niesamowicie. No może poza Emmanuelle and the last cannibals, ale to dlatego, ze mam wielki sentyment do Laury Gemser :) No i podejrzane tłumaczenie Cannibal Ferox (przepraszam, czy tylko ja małem wersję w której śpiewają piosenkę Ich Troje?) ubawiło mnie setnie.

Gdy oglądałem CH cały czas łapałem się na tym, że oczekuję pojawienia się w rogu ekranu loga National Geographic. Naprawdę, jak dokument. Tylko dość nieciekawy. Byś może to moja znieczulica na flaki w horrorach, bo wiem że innych widzów film bulwersował. JEdyne, co mnie odrzuciło to sceny egzekucji, gdyż swego czasu sporo się pisało, że są one prawdziwe. Dla mnie to przeginka. Podobnie zwierzaki - żółw, czy małpa nie są winne, że reżyser chciał podzielić się z widzem swa mądrością, ubierając ją przy tym w płaszczyk gore.

Najbardziej rozwaliło mnie jednak przesłanie. Jeden z przedmówców wspomniał, że jest ono głębokie i mądre. Pewnie jest, ale przedstawiono je w sposób straszliwie jednoznaczny i pretensjonalny.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"