Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1240928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4320 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:36:55 pm »
Chłopaki a czy byłoby to duże przegięcie jeżeli złożyłbym jedno zamówienie z tanimi komiksami a drugie z deluxami? Zrealizowaliby takie zamówienia czy wypierdzieliliby oba za pogwałcenie wszystkich najważniejszych regulaminów :biggrin: ?
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4321 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:40:42 pm »
Chłopaki a czy byłoby to duże przegięcie jeżeli złożyłbym jedno zamówienie z tanimi komiksami a drugie z deluxami? Zrealizowaliby takie zamówienia czy wypierdzieliliby oba za pogwałcenie wszystkich najważniejszych regulaminów :biggrin: ?
Zrealizowaliby. Zrealizuja.
Jak wezmiesz wiecej niz 20 sztuk danego tytulu to pogwalcisz regulamin.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4322 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:42:37 pm »
A jak inaczej? Wiadomo, że bierzesz 3 drogie razem i 3 tanie razem. Nie znam innych opcji.  :smile:

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4323 dnia: Kwiecień 20, 2015, 07:43:52 pm »
To super.
W końcu skompletowałbym kozia. Wychodzi po 20 zł za sztukę. A w drugim zamówieniu deluxy.
Próbowałem wszystko w jednym, to oczywiście koziorożce zawsze jako gratis - najtańsze.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4324 dnia: Kwiecień 21, 2015, 08:16:13 am »
Mam takie zabawne info, że wczoraj anulowali mi zamówienie, bo nie było Ulotnych żyć, a kilka godzin temu zauważyłem, że się pojawiło i jeszcze raz złożyłem to samo zamówienie co wczoraj. I dostałem już 2 maile, w drugim jest napisane, że przystępują do realizacji.

U mnie jest nawet napisane, że "Ulotne życia" zostały skompletowane ;) Czyli nic złego stać się już nie może, nie uwzględniając ewentualnego niczym psu z gardła wyciągniętego egzemplarza ;)

Offline Wayne99

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4325 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:00:56 am »

Właśnie odebrałem z Empiku z promocji "3 za 2" zamówienie zawierające "Ziemia jeden" i "Kryzys tożsamości". Ponieważ jestem w robocie to jeszcze nie odfoliowałem, bo czeka mnie transport komunikacją miejską do domu, ale wygląda to zacnie. Mogę zatem potwierdzić, że DC Deluxe już w Empiku jest.


Korzystając z tego, że to mój pierwszy post na tym forum (choć od wielu lat byłem obserwatorem), witam Wszystkich i życzę miłego dnia  :smile: .

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4326 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:19:08 am »
No i dzisiaj nie ma promo "3 za 2" - wrzucili ochłap 10% taniej z okazji Dnia Książki. Słabo.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline ASX76

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4327 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:23:04 am »
Z "Kryzysem tożsamości" w dniu wczorajszym w Empiku to było tak, że co jakiś czas zmieniał się jego status dostępności z "24h" na "przedsprzedaż" (a w tym ostatnim przypadku do promocji się nie łapie) i na odwrót... W końcu udało mi się "upolować" go w "fazie" 24h :wink: 


Panie Starcek, może w Dniu Książki promocja "3 za 2" (czy coś w ten deseń) znowu się pojawi? :wink: Ze strategicznego punktu widzenia Empiku to miałoby sens. :razz:

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4328 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:34:37 am »
Potraficie wejść do historii zamówień?
Przedtem pojawiał się napis "przerwa techniczna", a teraz zwyczajnie rzuca mnie automatycznie na stronę główną.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4329 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:36:16 am »
Ja mam normalnie historię zamówień. Pewnie u Ciebie znowu cos kombinują z tym Sandmanem!

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4330 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:38:40 am »
Potraficie wejść do historii zamówień?
Przedtem pojawiał się napis "przerwa techniczna", a teraz zwyczajnie rzuca mnie automatycznie na stronę główną.
Odpal w innej przegladarce. Ja tak mialem, przerwa techniczna, a pod inna przegladarka wszystko OK. Albo wylacz i wlacz przegladarke na nowo, to jest problem z cookisami tak na 98%.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4331 dnia: Kwiecień 21, 2015, 10:57:20 am »
Na szczęście nie kombinują. To znaczy kombinują, ale nie z tym. Ulotne już załadowane, teraz kompletują Zabawę. Jestem ciekaw stanu tych Ulotnych. :wink:
Zadziałało w Firefoxie, dziękuję Peta.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4332 dnia: Kwiecień 21, 2015, 11:04:55 am »
Radzę sprawdzić, czy pozycja jest oznaczona jako 'w magazynie' czy 'u dostawcy' - obie opcje mają dostępność 24h.
U mnie wygląda tak, że Deluxiaki są skompletowane, ale Will Eisner 'Życie w obrazkach' oczekuje. Ściągają od dostawcy, więc nie mam myśli typu 'o boże zorientowali się, że dają mi tak cudowny komiks za darmo'  :lol:


Swoją drogą, Deluxiaki zostały oznaczone jako Bestseller jeszcze przed wprowadzeniem ich na rynek. Brawo my!

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4333 dnia: Kwiecień 21, 2015, 11:19:53 am »
Moje już czeka w Empiku na odbiór. Wrócę z Wrocławia na Śląsk to odbiorę i zarzucę fotki jeśli mnie nikt nie uprzedzi;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4334 dnia: Kwiecień 21, 2015, 11:24:51 am »
Z "Kryzysem tożsamości" w dniu wczorajszym w Empiku to było tak, że co jakiś czas zmieniał się jego status dostępności z "24h" na "przedsprzedaż" (a w tym ostatnim przypadku do promocji się nie łapie) i na odwrót... W końcu udało mi się "upolować" go w "fazie" 24h :wink: 
Normalnie, superpozycja bazowych stanów kwantowych qubitu: |psi> = a|0> + b|1>, gdzie a, b to amplitudy zespolone, takie że |a| + |b| = 1. Tak jak sugerowałem wcześniej, to wszystko spowodowane jest pracą Waszych kwantowych mózgów. Żeby się to w końcu ustalilo, musicie mocno obserwować status tych deluksiaków na stronie Empiku, bo wówczas, za sprawą owego procesu "pomiaru" stanu, nastąpi redukcja funkcji falowej i zostanie ostatecznie okreslony jeden ze stanów bazowych. Proste.


EDIT: Oczywiście miało być: |a|^2 + |b|^2 = 1.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2015, 11:32:54 am wysłana przez KukiOktopus »