trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1236937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4275 dnia: Kwiecień 19, 2015, 09:23:57 pm »
Tak, ale spojrzeć trzeba ILE tego Taurusa mają. Parker no to tylko tom 1. Tak samo można powiedzieć, że mają Mucha C., bo jest np Thor...

mgnesium

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4276 dnia: Kwiecień 19, 2015, 09:25:15 pm »
Im droższe te 3 komiksy lub książki włożysz do koszyka to tym bardziej to się opłaca.

fajna promocja, trochę jak problem optymalizacyjny.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4277 dnia: Kwiecień 19, 2015, 09:25:46 pm »
Kurcze, aż nie chce mi się wierzyć, że w najbliższy wtorek Empik będzie wysyłał te deluksiaki DC.

A ja się łudzę, że jednak Empikowi dostarczyli towar zgodnie z wcześniej zapowiadanym terminem, a do pozostałych sklepów wrzucą po Pyrkonie.

ciężo cos trafić, żeby ta zniżka  była większa niz ok 25 zł w sumie za 3 produkty, mając to samo w koszyku np w bonito... 

Pewnie tak. Ja kupując mój zestaw z gratisowym "Dniem targowym" i tak wyszedłem z 13 zł lepiej, niż bym kupił na Literackiej. Dobre i to.

Najlepiej to umówić się we trzech, kupić 3 egzemplarze np. Kryzysu tożsamości, który ma zniżkę 20%, wtedy sztuka wychodzi z zniżką 53,3 %.

Edit: Nie z zniżką 53,3%, ale 53,3% ceny okładkowej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2015, 10:21:44 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline milos3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4278 dnia: Kwiecień 19, 2015, 09:29:04 pm »
"najlepiej to umówić się we trzech, kupić 3 egzemplarze np. Kryzysu tożsamości, który ma zniżkę 20%, wtedy sztuka wychodzi z zniżką 53,3 %."

i na handel :smile:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2015, 09:40:21 pm wysłana przez milos3 »

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4279 dnia: Kwiecień 19, 2015, 09:51:36 pm »
Kurde no. A dopiero co kupiłem wczoraj w Bonito Wykolejeńca i Westerplatte. Z wysyłką do Ruchu dokładnie 60 zł. Jeszcze wczoraj było najtaniej w Internetach. A gdybym zaczekał i kupił dziś w Empiku, to miałbym je za 67,50 zł, co oznacza, że za te dodatkowe 7,50 zł mógłbym dobrać dowolny komiks, np. Ptaka Czasu. :/

Życie komiksiarza, takie kurde jest,

Że to co wczoraj słońce, dziś oznacza deszcz.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4280 dnia: Kwiecień 19, 2015, 10:05:18 pm »
fajna promocja, trochę jak problem optymalizacyjny.
Bo to jest problem opytymalizacyjny, dokładniej - optymalizacji dyskretnej, i niełatwy, bo NP-zupełny. Co ciekawsze, Wasze mózgi sobie jakoś z nim radzą, podczas gdy klasyczne komputery wyzionęłyby ducha (gdyby rzecz jasna takowego posiadaly). Wychodzi na to, że czytanie komiksów zamieniło neurony Waszych mózgów w qubity i działają one teraz jak komputery kwantowe pobudzane i napędzane empikowymi promocjami.

Tym samym, mamy kolejny argument za niewprowadzeniem ustawy o jednolitej cenie książki jako przeszkody dla postępu nauki w ogólności, informatyki kwantowej w szczególności. Ciekawe co na to powiedziałby PSL?

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4281 dnia: Kwiecień 19, 2015, 10:09:15 pm »
Kurde no. A dopiero co kupiłem wczoraj w Bonito Wykolejeńca i Westerplatte. Z wysyłką do Ruchu dokładnie 60 zł. Jeszcze wczoraj było najtaniej w Internetach. A gdybym zaczekał i kupił dziś w Empiku, to miałbym je za 67,50 zł, co oznacza, że za te dodatkowe 7,50 zł mógłbym dobrać dowolny komiks, np. Ptaka Czasu. :/

Życie komiksiarza, takie kurde jest,

Że to co wczoraj słońce, dziś oznacza deszcz.

Jak zakupiłeś wczoraj to jeszcze zamówienia nie złożyli, więc możesz zrezygnować i zakupić w Empiku.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4282 dnia: Kwiecień 19, 2015, 10:15:00 pm »
Jak zakupiłeś wczoraj to jeszcze zamówienia nie złożyli, więc możesz zrezygnować i zakupić w Empiku.
Od razu zapłaciłem.
Ale spoko, właśnie poprawiłem sobie humor kupując kilka komiksików w Empiku.  :smile:

Edit.
Nie no, to są jakieś jaja. Empik anulował mi zamówienie, bo nie mają jednego z komiksów. Czyli teraz mam humor podwójnie spieprzony.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2015, 10:47:25 pm wysłana przez Death »

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4283 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:13:16 pm »
Czyli teraz mam humor podwójnie spieprzony.

Nie przejmuj się, mogło być gorzej. Mogli wysłać zamówienie, a Ty np. znów dostałbyś komiksy zmaltretowane przez Cyrklowca. Miałbyś potrójnie spieprzony humor.  ;-)

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4284 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:19:39 pm »
A właśnie, jak komiksy z Empiku? Działa tam cyrklowiec? Bo nigdy tam nie zamawiałem.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4285 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:25:33 pm »
A właśnie, jak komiksy z Empiku? Działa tam cyrklowiec? Bo nigdy tam nie zamawiałem.

Zamawiałem raptem kilka razy na przestrzeni kilku lat, nie przypominam sobie jakiegoś zniszczonego komiksu.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4286 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:30:12 pm »
Nie przejmuj się, mogło być gorzej. Mogli wysłać zamówienie, a Ty np. znów dostałbyś komiksy zmaltretowane przez Cyrklowca. Miałbyś potrójnie spieprzony humor.  :wink:
Tym anulowanym komiksem były Ulotne życia. :/ Tego nigdzie nie ma. Wziąłem razem z Zabawą w ciebie (te 2 Sandmany mi brakowały do kolekcji), a że nie było nic trzeciego w tej cenie, to wziąłem dwa razy Ulotne. 168 zł, Jedna sztuka wychodziła 56 zł. Spokojnie bym komuś opchnął za tyle ten dodatkowy egzemplarz, a pewnie i za więcej (np. za 68 zł) i miałbym tamte 2 po powiedzmy 5 dyszek za jeden. No szkoda, zaczekam aż Kołodziej dodrukuje. Dopiero co mówił, że szybko robią dodruki, a jakoś nie widać. No to czekam. Zabawę ogarnę jak Allegro rzuci gawiedzi kupony, bo z tym mi się nie spieszy. Ale Ulotne to bym chciał powtórzyć już teraz, bo dawno nie czytałem. :smile: Niech dodrukuje Egmont, to ogarnę w Arosie, a może i z kuponu się uda, byłoby mega.

A właśnie, jak komiksy z Empiku? Działa tam cyrklowiec? Bo nigdy tam nie zamawiałem.
Niestety tak. Raz go napotkałem, kiedy kupiłem 3 Asteriksy też z jakiejś promocji 3 za 2, a jeszcze dawniej, czyli kilka lat temu zgniotowca, bo miałem walnięte rogi w planszach europy.

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4287 dnia: Kwiecień 19, 2015, 11:37:40 pm »
Na Empik.com ruszyła właśnie promocja 3za2 na komiksy.

Dzięki za info. Zamówienia złożone. Teraz tylko znaleźć pięć stówek...

Offline marceli

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4288 dnia: Kwiecień 20, 2015, 12:06:35 am »
Dobra, zmniejszę ryzyko i wybiorę odbiór osobisty.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4289 dnia: Kwiecień 20, 2015, 12:16:01 am »
Ogarnąłem 2 tomy Pewnego razu we Francji i Koziorożca 17. Nie ma takiego bicia synek, żebym ostatecznie nie wyszedł zwycięsko z tej batalii.  :cool:
Po cichu liczę, że skoro jutro poniedziałek, to może Empik wprowadzi do sprzedaży Koziorożca 18 i Jaskinię wspomnień. Byłoby mega.