trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3555 dnia: Listopad 25, 2014, 06:16:55 pm »
Czy ktoś się orientuje czy na bookdespository też będzie bf?
ooo ktoś wie?

Offline Wyszu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3556 dnia: Listopad 25, 2014, 06:28:51 pm »
W odpowiedzi na zapytanie GSG80 i Daytrippera,  to ja też nie dostałem komiksu a dzisiaj moje zamówienie anulowano, mimo że zamawiałem gdy ilość sztuk wskazywała na 7. ( piątek około 18:15)

Więc ja też nie miałem szczęścia w losowaniu :(

Jestem ciekaw jaką formę płatności wybrałeś GSG80 ?



Offline radef

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3557 dnia: Listopad 25, 2014, 06:47:18 pm »
ooo ktoś wie?
Na Book Depository nigdy nie ma promocji związanych z Black Friday.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline gsg80

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3558 dnia: Listopad 25, 2014, 07:28:11 pm »
W odpowiedzi na zapytanie GSG80 i Daytrippera,  to ja też nie dostałem komiksu a dzisiaj moje zamówienie anulowano, mimo że zamawiałem gdy ilość sztuk wskazywała na 7. ( piątek około 18:15)

Więc ja też nie miałem szczęścia w losowaniu :(

Jestem ciekaw jaką formę płatności wybrałeś GSG80 ?
Całe zamówienie robiłem przez telefon ok 18.30, zapłaciłem od razu przez PayU.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3559 dnia: Listopad 25, 2014, 07:40:28 pm »
ja zrobiłem zamówienie o 18:19 i też lipa.
Jeszcze popyskuję chwilę. Nie kupuję tłumaczenia, że nakład wyczerpany, jeśli w każdym innym sklepie jest komiks dostępny. No ale teraz czas na ligę mistrzów.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3560 dnia: Listopad 25, 2014, 08:58:41 pm »
Jeszcze popyskuję chwilę.

Radzę napisać konkretnego, metorycznego maila. To, że księgarnia/dyskont bierze od danych wydawców partiami to jasne, więc towar który nie miał wielkiego zainteresowania, jest dla nich zbędny.

endriu84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3561 dnia: Listopad 25, 2014, 10:55:37 pm »
Wszystkim zainteresowanym tanimi zakupami przypominam, że 2 grudnia mamy dzień darmowej dostawy.
Oto kto weźmie udział w akcji: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/kategoria/ksiazki-i-komiksy/

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3562 dnia: Listopad 26, 2014, 04:48:46 am »
Radzę napisać konkretnego, metorycznego maila. To, że księgarnia/dyskont bierze od danych wydawców partiami to jasne, więc towar który nie miał wielkiego zainteresowania, jest dla nich zbędny.


troszkę pogrzebałem na ten temat. Prawnikiem nie jestem i oczywiście patentu na racje nie mam.
W regulaminie mają oznaczony moment zawarcia zakupu jako potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji. Ja otrzymałem takie potwierdzenie. Wówczas nie mówimy o anulowaniu zamówienia, bo zawarliśmy już umowę. Oczywiście jak się nie da wykonać umowy, to się nie da (jest o tym art. w którejś z ustaw konsumenckich dot. sprzedaży na odległość). Tylko, czy takiej umowy nie da się wykonać? nie zamówiliśmy skał księżycowych przywiezionych przez Armstronga i ekipę w 69r., tylko coś co jest w każdej księgarni...


Generalnie nie mam zwyczaju kłócić się o każdy grosz, ale wkurza mnie, gdy próbuje mnie się zbyć jak namolną muchę.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

bidubi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3563 dnia: Listopad 26, 2014, 09:20:09 am »
Ja zamówiłem a Arosie Dayttippera, jak były dostępne 2 sztuki... I wczoraj rano dostałem maila, że nie zrelizują zamówienia, odpisałem, żeby wzrócili kasę na konto i do dzisiaj zwrotu nie dostałem. Mam nadzieję, że do jutra kasa będzie na koncie. Jak u Was, ile czekaliście od nich na zwrot pieniędzy? Nie zamierzam się kłócić, wiem jak to jest pracować w księgarnii :)

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3564 dnia: Listopad 26, 2014, 09:37:16 am »
Jak u Was, ile czekaliście od nich na zwrot pieniędzy?

To może potrwać do 2 tygodni.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3565 dnia: Listopad 26, 2014, 09:59:06 am »
Nadwyżkę za koszty dostawy z arosa/allegro miałem na koncie na drugi dzień.

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3566 dnia: Listopad 26, 2014, 04:48:40 pm »
Dotarł do mnie Daytripper. Opis uszkodzenia podany mi przez telefon odpowiadał temu co dostałem przy czym uszkodzenie nie jest rysą a "odskrobaniem" paseczka na brzegu grzbietu. Kawałek nie jest oderwany więc jedna kropla kleju i w zasadzie nie ma śladu. Za tę cenę do przyjęcia.

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3567 dnia: Listopad 26, 2014, 04:53:19 pm »
I wczoraj rano dostałem maila, że nie zrelizują zamówienia, odpisałem, żeby wzrócili kasę na konto i do dzisiaj zwrotu nie dostałem. Mam nadzieję, że do jutra kasa będzie na koncie. Jak u Was, ile czekaliście od nich na zwrot pieniędzy? Nie zamierzam się kłócić, wiem jak to jest pracować w księgarnii :smile:
Według regulaminu sklepu do 14 dni.

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3568 dnia: Listopad 26, 2014, 05:00:45 pm »
I do mnie dotarł Daytripper - stan luks. Bardzo podoba mi się opcja na bonitu z odbiorem w Ruch.

- kupiłem się jako anonim, wybrałem kiosk ruchu, płatność przy odbiorze - dla mnie bomba

Dzięki Itachi

Offline mr.castor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3569 dnia: Listopad 26, 2014, 05:28:26 pm »
I do mnie dotarł Daytripper - stan luks. Bardzo podoba mi się opcja na bonitu z odbiorem w Ruch.

- kupiłem się jako anonim, wybrałem kiosk ruchu, płatność przy odbiorze - dla mnie bomba

Dzięki Itachi


Ja również otrzymałem dziś ten komiks, stan wręcz idealny, odebrałem na poczcie plus pobranie a cena i tak nie przekroczyła 4 dych.
w moim prywatnym rankingu w tym roku chyba najlepszy zakup jeżeli chodzi o rabat i cenę końcową 


Dzięki Itachi