Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1240275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3540 dnia: Listopad 24, 2014, 03:58:01 pm »
To nie jest błąd tylko przecena preorderowa. Zobaczcie datę premiery tego omnibusa.


Dziś cena została zmieniona na 269,99 i cały misterny plan w pisdoo




Ja w przeciwieństwie do większości ludzi z tego forum mam pecha do Atomu a każda moja reklamacja w Multiversum z kolei jest uwzględniana

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3541 dnia: Listopad 24, 2014, 04:42:51 pm »
Ja w przeciwieństwie do większości ludzi z tego forum mam pecha do Atomu a każda moja reklamacja w Multiversum z kolei jest uwzględniana
No widzisz, ja nie musiałem nigdy z Atom Comics bawić się w reklamacje, zawsze wszystko było tip-top.

Offline gigi1973

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3542 dnia: Listopad 24, 2014, 10:01:18 pm »
Od dzisiaj (chyba) jest promocja na wszystkie komiksy egmontu - 35% w leclercu na jerozolimskich w wa-wie. Na billboardzie widziałem kilka ciekawych pozycji (Sandmana, Strażnikòw i chyba coś Enki Bilala), ale było napisane, że wszystkie, więc może coś jeszcze będzie.

Offline gsg80

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3543 dnia: Listopad 25, 2014, 08:31:18 am »
Czy ktoś z was otrzymał Daytrippera z Bonito w promocyjnej cenie? Jak zamawiałem było 7 sztuk dostępnych, a właśnie zadzwoniła do mnie pani z Bonito z informacją, że nie mają go na stanie i muszą anulować zamówienie. Zastanawiam się czy tylko ja mam pecha czy może to szersza akcja :smile:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3544 dnia: Listopad 25, 2014, 08:36:03 am »
Czy ktoś z was otrzymał Daytrippera z Bonito w promocyjnej cenie? Jak zamawiałem było 7 sztuk dostępnych, a właśnie zadzwoniła do mnie pani z Bonito z informacją, że nie mają go na stanie i muszą anulować zamówienie. Zastanawiam się czy tylko ja mam pecha czy może to szersza akcja :smile:
Niezła jazda.
Było trzeba powiedzieć, że na aros.pl jest dostępna obecnie ostatnia sztuka: http://aros.pl/ksiazka/daytripper-dzien-po-dniu więc nich od nich wezmą dla Ciebie ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline pa3ck

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3545 dnia: Listopad 25, 2014, 09:03:59 am »
Ja zamówiłem 1 sztukę, i właśnie czeka na mnie już na poczcie  :biggrin:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3546 dnia: Listopad 25, 2014, 09:37:59 am »
Czy ktoś z was otrzymał Daytrippera z Bonito w promocyjnej cenie? Jak zamawiałem było 7 sztuk dostępnych, a właśnie zadzwoniła do mnie pani z Bonito z informacją, że nie mają go na stanie i muszą anulować zamówienie. Zastanawiam się czy tylko ja mam pecha czy może to szersza akcja :smile:

Ja odebrałem wczoraj, komiks nówka. Jednak nie miałem jeszcze takiej sytuacji w Bonito, że przy dostępności 7 egzemplarzy, moje zamówienie było anulowane. Dziwna sprawa, chyba że system im nawalił, ostatnio to tak jakoś popularne jest :smile:

Offline gsg80

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3547 dnia: Listopad 25, 2014, 09:56:14 am »
To chyba przegrałem losowanie :biggrin: Dzięki za info.

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3548 dnia: Listopad 25, 2014, 12:13:04 pm »
Ja zamówiłem Daytrippera kiedy było jeszcze 9 dostepnych. Zadzwonił do mnie wczoraj ktoś z bonito z pytaniem czy mogą mi przesłać egzmplarz z rysą na okładce bo to jest ostatnia sztuka i innego nie mają i nie będą też w stanie sprowadzić tego bo skończył się nakład.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3549 dnia: Listopad 25, 2014, 12:20:53 pm »
bo skończył się nakład.

To ktoś Cię wprowadził w błąd bo nakład wcale się nie wyczerpał. Mucha ma mnóstwo sztuk.

Offline gsg80

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3550 dnia: Listopad 25, 2014, 12:29:38 pm »
To ktoś Cię wprowadził w błąd bo nakład wcale się nie wyczerpał. Mucha ma mnóstwo sztuk.


Pewnie to taki skrót myślowy / formułka dla klienta, znaczący "nie mamy już na stanie i nie będziemy zamawiać, bo się nie sprzedawało aż nie wrzuciliśmy dużego rabatu".

Offline p3rshing

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3551 dnia: Listopad 25, 2014, 02:37:42 pm »
Myślę, że dokładnie to tak znaczy. Nie mniej wywnioskować można z tego ze na stronie podawali, że mają więcej sztuk niż posiadali na stanie.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3552 dnia: Listopad 25, 2014, 02:52:27 pm »
Nie mniej wywnioskować można z tego ze na stronie podawali, że mają więcej sztuk niż posiadali na stanie.
Często tak bywa w sklepach internetowych i niestety mogą to robić w majestacie prawa.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline raskoks

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3553 dnia: Listopad 25, 2014, 03:12:10 pm »
na CGNie ruszyla wyprzedaz black frideajowa :) ale chyba koszty przesylki sa od nich zabojcze :(
Ktos tak kiedys kupowal?
plus od piatku jest kupon 30% taniej na zakupy w barnes &nobles jesli kogos to interesuje (Wciaz maja promocje kup2 wez jeden gratis)

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3554 dnia: Listopad 25, 2014, 03:57:59 pm »
na CGNie ruszyla wyprzedaz black frideajowa :smile: ale chyba koszty przesylki sa od nich zabojcze :sad:
Ktos tak kiedys kupowal?
plus od piatku jest kupon 30% taniej na zakupy w barnes &nobles jesli kogos to interesuje (Wciaz maja promocje kup2 wez jeden gratis)

Są zabójcze i totalnie się nie opłaca. Co innego jak masz kogoś w stanach i wyśle statkiem...

Czy ktoś się orientuje czy na bookdespository też będzie bf?
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2014, 04:03:06 pm wysłana przez Nick Jackolson »

 

anything