Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1240955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wazon

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3525 dnia: Listopad 23, 2014, 01:20:53 am »
Na literackiej egmont ponad 40% TANIEJ

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3526 dnia: Listopad 23, 2014, 03:41:29 pm »

Offline maximumcarnage


Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3528 dnia: Listopad 23, 2014, 04:33:27 pm »
To nie jest błąd tylko przecena preorderowa. Zobaczcie datę premiery tego omnibusa.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3529 dnia: Listopad 23, 2014, 04:34:29 pm »
To nie jest błąd tylko przecena preorderowa. Zobaczcie datę premiery tego omnibusa.

A Ty zobacz lepiej cenę okładkową.Przecena jest po prostu od niewłaściwej kwoty wyjściowej.

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3530 dnia: Listopad 23, 2014, 04:38:51 pm »
Widziałem. Nie jest dla mnie zdziwieniem, że kupując komiks ok. pół roku wcześniej jest dostępny stówę taniej. Brałem udział w tego typu promocjach.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3531 dnia: Listopad 23, 2014, 04:46:03 pm »
On jest dostępny grubo ponad stówę taniej, bo wyjściowa cena wynosi około 340 złotych,a nie 299,99 jak to jest na stronie atomcomics. Na pewno pomyłka z ich strony.

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3532 dnia: Listopad 23, 2014, 04:54:28 pm »
On jest dostępny grubo ponad stówę taniej, bo wyjściowa cena wynosi około 340 złotych,a nie 299,99 jak to jest na stronie atomcomics. Na pewno pomyłka z ich strony.
Sam masz pomyłkę z tym 340 zł. Return of Winter Soldier Omnibus na Amazonie ma cenę okładkową 99,99$ (tak samo w katalogu, więc to nie przypadek), identyczną cenę ma Hawkeye Omnibus. Omnibus z Hawkeye'em kosztuje bez rabatu na Atom Comics 299,99 zł.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3533 dnia: Listopad 23, 2014, 05:00:23 pm »
Sam masz pomyłkę z tym 340 zł.

Nie sądzę. Wystarczy przeliczyć po obowiązującym kursie (chyba, że nagle nastąpiła denominacja dolara).

Return of Winter Soldier Omnibus na Amazonie ma cenę okładkową 99,99$ (tak samo w katalogu, więc to nie przypadek), identyczną cenę ma Hawkeye Omnibus. Omnibus z Hawkeye'em kosztuje bez rabatu na Atom Comics 299,99 zł.

Zerknij tutaj http://multiversum.pl/p/1039/60261/captain-america-return-of-winter-soldier-omnibus-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
i tutaj http://www.bookdepository.com/Captain-America/9780785192718

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3534 dnia: Listopad 23, 2014, 05:09:03 pm »
Nie sądzę. Wystarczy przeliczyć po obowiązującym kursie (chyba, że nagle nastąpiła denominacja dolara).

Atom Comics ma stałe ceny, które do tej pory nie ulegały wahaniom w związku z kursem dolara. Po prostu zmniejszają swoją marżę. Mimo z ich strony, że mają na uwadze zadowolenie klientów.

Zerknij tutaj http://multiversum.pl/p/1039/60261/captain-america-return-of-winter-soldier-omnibus-hc--marvel-comics-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
i tutaj http://www.bookdepository.com/Captain-America/9780785192718
To, że Multiversum ma drogo i zwiększa ceny przy wahaniu dolara nie jest dla mnie nowością.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3535 dnia: Listopad 23, 2014, 05:15:20 pm »
Atom Comics ma stałe ceny, które do tej pory nie ulegały wahaniom w związku z kursem dolara. Po prostu zmniejszają swoją marżę. Mimo z ich strony, że mają na uwadze zadowolenie klientów.

O, i trzeba było tak od razu. Zwykle takie sklepy kierują się aktualnym kursem dolara. Stąd moje zdziwienie.

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3536 dnia: Listopad 23, 2014, 05:54:02 pm »

Atom Comics ma stałe ceny, które do tej pory nie ulegały wahaniom w związku z kursem dolara. Po prostu zmniejszają swoją marżę. Mimo z ich strony, że mają na uwadze zadowolenie klientów.
To, że Multiversum ma drogo i zwiększa ceny przy wahaniu dolara nie jest dla mnie nowością.

Po raz pierwszy widzę, żeby atom był tańszy od Multi...

Offline Archie

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3537 dnia: Listopad 23, 2014, 06:55:18 pm »
Po raz pierwszy widzę, żeby atom był tańszy od Multi...
Widocznie rzadko robisz w Atomie zakupy skoro różnice nie są oczywiste. Polecam porównać np. ceny zeszytów czy choćby twardookładkowe wydania zbiorcze nowego Hawkeye'a. Wystarczy dobrze poszukać w ofercie, różnice same się znajdują. Nie wiem jak tam teraz u Palacza, ale w Atomie standardowo każdy zeszyt dostaje koszulkę ochronną i tekturkę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2014, 07:05:25 pm wysłana przez Archie »
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3538 dnia: Listopad 23, 2014, 07:08:29 pm »
Widocznie rzadko robisz w Atomie zakupy skoro różnice nie są oczywiste. Polecbyam porównać np. ceny zeszytów czy choćby twardookładkowe wydania zbiorcze nowego Hawkeye'a. Wystarczy dobrze poszukać w ofercie, różnice same się znajdują. Nie wiem jak tam teraz u Palacza, ale w Atomie standardowo każdy zeszyt dostaje koszulkę ochronną i tekturkę.
Widocznie rzadko robisz w Atomie zakupy skoro różnice nie są oczywiste. Polecam porównać np. ceny zeszytów czy choćby twardookładkowe wydania zbiorcze nowego Hawkeye'a. Wystarczy dobrze poszukać w ofercie, różnice same się znajdują. Nie wiem jak tam teraz u Palacza, ale w Atomie standardowo każdy zeszyt dostaje koszulkę ochronną i tekturkę.
Ale nie ukrywajmy, Multi też potrafi znacznie obniżyć ceny.

Niemniej ja już zostaję przy Atom Comics - w Multi obsługa klienta przypomina PRL. A w Atomie nikt jeszcze jak buc mi się nie zachował. Widać, że chłopaki traktują sklep jak przedłużenie pasji, a nie tylko jako źródło dochodu.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3539 dnia: Listopad 23, 2014, 09:12:11 pm »
Na www.empik.com sporo komiksów (b. mało Egmontu) dostało rabat 20%-22%. Jeśli wydamy 120 zł (do 27.11.), to dostaniemy dodatkowe 10% rabatu od obniżonej ceny. Daje to łączny rabat:
20% - ok. 28%
21% - ok. 29%
22% - ok. 29,5%
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything