trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2955 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:42:06 am »
To jest dział z promocjami i wyprzedażami czy hołd próżności ???
Ludzie rozmawiają o tym, co i w jakiej cenie nabyli podczas promocji... Mnie to na przykład ciekawi, choć sam nic nie kupiłem. Dżizas, to jest forum a nie portal informacyjny Panie Policjancie. Zresztą jak modom się nie spodoba to co tu wyprawiamy, to przeniosą do luźnych i rozdadzą upomnienia. Nie musisz się za nich martwić Panie Policjancie. :doubt:

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2956 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:46:56 am »
A to nie wiesz, że forum jest targowiskiem próżności?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2957 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:55:19 am »
Dzięki za info o F4. Skorzystałem z odbiorem w Łodzi, także lepiej nie można było trafić. Nigdy nie byłem fanem tej ekipy, teraz jest szansa, aby zweryfikowac poglądy. Rozumiem, że poszczególne odcinki są zamkniętą całością?

Przy okazji zapytam o wykorzystanie kuponu allegro. Jak to wygląda praktycznie? Wybieram produkt, klikam kup teraz i później kupon się dodaje sam automatycznie? Nie chciałbym zostac na lodzie, że będę musiał kupić w normalnej cenie :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Peter_of_Lock

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2958 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:01:12 am »
Przy okazji zapytam o wykorzystanie kuponu allegro. Jak to wygląda praktycznie? Wybieram produkt, klikam kup teraz i później kupon się dodaje sam automatycznie? Nie chciałbym zostac na lodzie, że będę musiał kupić w normalnej cenie :smile:


Nie. Musisz go odkliknąć podczas wyboru sposobu płatności i dostawy. Ale generalnie jeżeli będziesz uważać nie powinno być problemu :)

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2959 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:07:09 am »
Przy okazji zapytam o wykorzystanie kuponu allegro. Jak to wygląda praktycznie? Wybieram produkt, klikam kup teraz i później kupon się dodaje sam automatycznie? Nie chciałbym zostac na lodzie, że będę musiał kupić w normalnej cenie :smile:
Tera kupon dostajesz a free, aktualizujesz apke allegro, wchodzisz do "moje kupony" klikasz "Odbierz kupon" i juz :)

A jak kupujesz, to wybierasz opcje "Place" wybierasz dostawe i forme platnosci i kupon powinien Ci sie pojawic pod tymi opcjami.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2960 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:09:23 am »
Tera kupon dostajesz a free, aktualizujesz apke allegro, wchodzisz do "moje kupony" klikasz "Odbierz kupon" i juz :smile:

tzn ten kupon już odebrałem :) bez żadnej aktualizacji od razu go pobrałem, pytałem o jego wykorzystanie, ale kolega @Peter_of_Lock wyjaśnił.  Dzięki!

Aha, tak swoją drogą to wszystko do dupy, bo musiałem pokombinować, aby ją w ogóle zainstalować. Jest na iphona, na androida na windowsa, ale o Blackberry zapomnieli  :doubt:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2961 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:10:40 am »

Gdy wybierasz formę płatności, musi to być PayU.
Automatycznie kwota zapłaty powinna się zmniejszyć o te 20 zeta.
I tyle potem wyskakuje np. przy płatności kartą.

Co ciekawe w podsumowaniu transakcji na allegro masz wciąż kwotę bez opustu, ale z konta powinno zejść mniej.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2962 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:13:37 am »
Gdy wybierasz formę płatności, musi to być PayU.
Automatycznie kwota zapłaty powinna się zmniejszyć o te 20 zeta.
I tyle potem wyskakuje np. przy płatności kartą.

Co ciekawe w podsumowaniu transakcji na allegro masz wciąż kwotę bez opustu, ale z konta powinno zejść mniej.

To nie można płacić przelewem?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2963 dnia: Wrzesień 23, 2014, 09:18:28 am »
Można, ale musi pójść przez PayU. Tak się doczytałem w regulaminie.
Gdy wybierzesz PayU pojawiają się opcje karty  i przelewów.
Robiąc przelew przelewasz kasę do PayU, a oni na konto PayU odbiorcy.
On dopiero stamtąd przeleje na swoje zwykłe konto.

Gdy płace kartą, też kasa idzie na konto PayU odbiorcy, i dopiero potem musi ją przelać na zwykłe konto.

Ta cała promocja jest ramię w ramię z PayU, pewnie skubną coś na overnightach, przetrzymując kasę choć jeden dzień dłużej.  :lol:

Ale oczywiście najpierw trzeba kupon odebrać, żeby pojawił się w zakładce kuponów - tak jak napisał peta18.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 09:25:37 am wysłana przez starcek »
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2964 dnia: Wrzesień 23, 2014, 10:27:55 am »
Aha, tak swoją drogą to wszystko do dupy, bo musiałem pokombinować, aby ją w ogóle zainstalować. Jest na iphona, na androida na windowsa, ale o Blackberry zapomnieli  :doubt:
Malo kto pamieta o Blackberry, trzeba zmienic telefon ;)
A taka ciekawostka, kolega zaktualizowal sobie allegro na iPadzie i dupa, w zakladce "Moje kupony" nie ma opcji "Pobierz kupon" :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2965 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:00:16 am »
Malo kto pamieta o Blackberry, trzeba zmienic telefon :wink:


nie ma mowy, w tej chwili nie ma nic lepszego na rynku  :wink: i raczej nie będzie heh
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2966 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:16:22 am »
A taka ciekawostka, kolega zaktualizowal sobie allegro na iPadzie i dupa, w zakladce "Moje kupony" nie ma opcji "Pobierz kupon" :smile:
To dlatego, że kupony są na wersji 4.7 aplikacji, której jeszcze nie ma:) Ostatnia wersja to 4.6. Napisałem do allegro kiedy będzie. Odpisali mi tak: "Przykro mi, ale nie ma jeszcze dokładnej daty aktualizacji aplikacji na iOS." :smile:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2967 dnia: Wrzesień 23, 2014, 11:18:24 am »
nie ma mowy, w tej chwili nie ma nic lepszego na rynku  :wink: i raczej nie będzie heh

Na "rynku" może nie ma ale w sklepach już tak.

Offline raskoks

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2968 dnia: Wrzesień 23, 2014, 01:13:33 pm »
Dzięki Panowie za info o Multiversum :smile:

Długo oczekiwane X-statix i New Avengers Bendisa zamówione.

PS: Moja żona was nienawidzi :smile:
Dobry moment na ten zakup :) - ja za x-statixow placilem krociej :) obie rzeczy niezle

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2969 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:09:33 pm »
E tam to nie jest targowisko tylko zwykly konkurs, kto ma wiekszego  :razz: :biggrin: :wink:
no offence
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything