trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1227445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2940 dnia: Wrzesień 22, 2014, 04:40:47 pm »
Wyobraźcie sobie, że przed chwilą wysłałem trzeciego już maila do allegro, a dopiero teraz otrzymałem potwierdzenie wysłania wiadomości.
Co natomiast stało się z poprzednimi?

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2941 dnia: Wrzesień 22, 2014, 04:45:49 pm »

mam to samo  :evil:  nie mogę zapłacić, bo nie daje się zalogować do banku.

czy to taki bank co się zaczyna na b, kończy na k i jest skrótem nazwa jego? bo jak tak to jakieś przemeblowanie robili w sobotę i się im w temacie mobilnego sypło. mnie nie działa nie tylko płacenie w alllegro mobilnym ale i mobilecie. Juz zgłosiłem, mieli oddzwonić i nic. czekam

ale przez problemy z bankiem nie mówię, ze to wina allegro, bo nie jest tak się tylko złożyło nieszczęśliwie. dalej tę aplikację promocję ubustwiam i uważam, ze aplikacja bardzo OK

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2942 dnia: Wrzesień 22, 2014, 05:39:55 pm »
Jeśli chodzi o kupowanie poprzez aplikację mobilną, mam jeden upierdliwy problem. Elektroniczny token do banku również jest w komórce i gdy zmieniam zakładki (allegro -> token -> allegro) aplikacja resetuje/odświeża mi stronę z formularzem payu. Efektem jest błąd strony i jedyne wyjście to anulować płatność. Na szczęście kupon rabatowy nie przepada. Być może to wina stosunkowo leciwej komórki i jej systemu, ale jednak jest to bardziej losowy przypadek bo 2 razy nie było z tym problemu. Odkryłem jednak, że kod płatności jaki trzeba przepisać do tokena jest zawsze taki sam (oczywiście w ramach tej jednej, określonej transakcji), więc jeśli się dobrze przygotować i pospisywać co trzeba, wszystko się dobrze kończy po maksymalnie dwóch próbach.

Świetna inicjatywa z tymi rabatami. Do końca promocji wyjdzie łącznie jakieś 100zł oszczędności.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2943 dnia: Wrzesień 22, 2014, 05:45:43 pm »
czy to taki bank co się zaczyna na b, kończy na k i jest skrótem nazwa jego? bo jak tak to jakieś przemeblowanie robili w sobotę i się im w temacie mobilnego sypło. mnie nie działa nie tylko płacenie w alllegro mobilnym ale i mobilecie. Juz zgłosiłem, mieli oddzwonić i nic. czekam

ale przez problemy z bankiem nie mówię, ze to wina allegro, bo nie jest tak się tylko złożyło nieszczęśliwie. dalej tę aplikację promocję ubustwiam i uważam, ze aplikacja bardzo OK

nie, to bank co go Kondrat reklamował  :wink:  co ciekawe, aplikacja nie chciała mnie przepuścić przez logowanie do tego stopnia, że zablokowano mi całkowicie dostęp do konta. Musiałem dzwonić do banku, aby odblokować i zmieniać hasło  :doubt:  Nie dało rady zapłacić przez mobilną i musiałem zrobić normalny przelew za pomocą komputera.
 
Kupon rabatowy mimo tego dostałem, ale korzystać z tej aplikacji nie mam zamiaru, po jego wykorzystaniu
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2944 dnia: Wrzesień 22, 2014, 06:08:18 pm »
[...] Aż żal d..ę ściska, że tak rzadko odnosimy sportowe sukcesy tej miary.
He, he, he. Exactly. Jeszcze do wczoraj, jeśli już komisy kojarzyly sie komus z siatkówką, to jedynie za sprawą Poczty Polskiej czy innych kurierów, a tu się okazuje, że moze tez zaistniec jakas asocjacja o wydzwieku pozytywnym. Kto by pomyslal :lol:



Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2945 dnia: Wrzesień 22, 2014, 06:30:35 pm »
Właśnie tego "kiedyś" się obawiałem :smile: "Captain Britain Omnibus" też chyba miał być wznowiony, a nie jest i dochodzi na amazonie do astronomicznych kwot.

Będzie wznowiony jak Moora przestanie się dąsać na Marvela. Póki co, nic nie zapowiada przełamania impasu. No chyba, że jego Jeruzalem się nie sprzeda, więc....

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2946 dnia: Wrzesień 22, 2014, 06:31:04 pm »

  :wink:  co ciekawe, aplikacja nie chciała mnie przepuścić przez logowanie do tego stopnia, że zablokowano mi całkowicie dostęp do konta.
Ja nawet ze dwa razy zalogowałem się do banku, ale nie szło wbić autoryzacji transakcji. I tak 7 razy. Co ciekawe ostatnim razem łyknęło płatność bez żadnej autoryzacji. Dobrze,  że poprzednie 6 płatności udało się anulować w aplikacji. Zgroza. Dla takich chwil warto mieć tylko debetówkę, bo inaczej kiepsko to widzę.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Nick Jackolson

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2947 dnia: Wrzesień 22, 2014, 07:15:48 pm »
Dzięki Panowie za info o Multiversum :)

Długo oczekiwane X-statix i New Avengers Bendisa zamówione.

PS: Moja żona was nienawidzi :)

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2948 dnia: Wrzesień 22, 2014, 07:30:11 pm »
PS: Moja żona was nienawidzi :)
Dobra, dobra, następnym razem jak wygramy mistrzostwa świata i będzie promocja, to zachowam to dla siebie. :badgrin:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2949 dnia: Wrzesień 22, 2014, 07:51:41 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 08:05:42 pm wysłana przez Itachi »

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2950 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:28:23 pm »
Cała przyjemność po mojej stronie  :smile: Sprawdziłem na szybko recenzje i parę historii z tego zbioru jest całkiem niezłych. Tu więcej o zawartości.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2951 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:32:12 pm »
Jak zobaczyłem, kto tworzył te zeszyty nawet się nie zastanawiałem :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2952 dnia: Wrzesień 23, 2014, 12:10:53 am »
Po tej wyprzedaży ostro poszły do góry ceny omnibusów na multiversum. "X-Statix" jest teraz za 409,50 :shock:

Offline eskos

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2953 dnia: Wrzesień 23, 2014, 07:49:38 am »
Po tej wyprzedaży ostro poszły do góry ceny omnibusów na multiversum. "X-Statix" jest teraz za 409,50 :shock:


Może ostatni się ostał albo zapomnieli, że mają tak fajny omni w tak dobrej cenie i jak ludziska zaczęli kupować "masowo" to im się przypomniało.
Ja lekko zaszalałem i m.in. nabyłem:
http://multiversum.pl/p/1059/52222/mike-mignola-hellboy-artists-edition-hc-idw-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
http://multiversum.pl/p/1023/58589/stumptown-vol-03-hc--oni-tomy-sc-tpb-i-gn-oraz-hc.html
http://multiversum.pl/p/1070/35821/dark-tower-gunslinger-born-2-lee-sketch-variant-cover-marvel-comics-zeszyty.html


Offline DarekŻory

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2954 dnia: Wrzesień 23, 2014, 08:04:59 am »
To jest dział z promocjami i wyprzedażami czy hołd próżności ???