trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1243433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2910 dnia: Wrzesień 21, 2014, 10:11:47 pm »
Znowu o Multiversum. Tym razem z okazji złota dla Polaków. :)
Cytuj
Od teraz do końca poniedziałku 22.09.2014 wszystkie dostępne od ręki produkty objęte są rabatem 20% niezależnie od wartości zamówienia.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2911 dnia: Wrzesień 21, 2014, 11:02:29 pm »
Znowu o Multiversum. Tym razem z okazji złota dla Polaków. :smile:

No i Naciągnąłeś mnie na prawie 6 stów :smile: A to tylko 3 omnibusy. Więcej nie kuś.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2912 dnia: Wrzesień 21, 2014, 11:43:58 pm »
Przepraszam. :D A można spytać co ciekawego zamówiłeś?

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2913 dnia: Wrzesień 22, 2014, 12:06:44 am »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 12:15:32 am wysłana przez maximumcarnage »

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2914 dnia: Wrzesień 22, 2014, 12:22:40 am »
Taaa dzieki za cynk :wink: :razz:
pzdr
PS Z tym man thingiem to byl blad sklepu  :biggrin: :razz:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2915 dnia: Wrzesień 22, 2014, 08:35:58 am »
PS Z tym man thingiem to byl blad sklepu  :biggrin: :razz:

Raczej nie. Po prostu "Man Thing" był początkowo wystawiony w niższym przeliczniku (2.0) a wczoraj dodatkowo dali mu 20 procent. Widocznie jednak promocja obejmowała tylko jedną sztukę, bo zaraz po moim zamówieniu cena poszła do góry. No i omnibus Spider-Mana też niestety zniknął juz z promocji.
Ale polecam wziąć "X-Statix" póki jest . Za taką kasę nigdzie się nie dostanie, a noty zbiera rewelacyjne.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2916 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:35:31 am »
Z tym Man-Thingiem, to na początku roku dało się go kupić za bodajże 177 PLN, bo był w przeliczniku 1.5 i wypadała promocja 10%. :smile: A X-Statix to w tej chwili najlepsza okazja ever. Takie nazwiska, takie oceny i 157.50 za 1200 stron komiksu! :eek:

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2917 dnia: Wrzesień 22, 2014, 10:51:56 am »
Z tym Man-Thingiem, to na początku roku dało się go kupić za bodajże 177 PLN, bo był w przeliczniku 1.5 i wypadała promocja 10%.

No to trochę po dupie dostałem. Ale mimo wszystko opłacało się, bo na bookdepository wyprzedany, a na amazonie ponad 100 dolców i to bez wysyłki.

BTW "Man Thing" też ma świetne oceny.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 11:02:53 am wysłana przez maximumcarnage »

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2918 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:09:59 am »
No to trochę po dupie dostałem. Ale mimo wszystko opłacało się, bo na bookdepository wyprzedany, a na amazonie ponad 100 dolców i to bez wysyłki.

BTW "Man Thing" też ma świetne oceny.
Pewnie jeszcze bedzie [EDIT] kiedys :)

Ja sobie kupilem Essentiale. Papier do d... a vol. 1 dostalem z zoltymi kartkami, ale mam przynajmniej calosc :) za ok. 70 zl.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 11:13:33 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2919 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:18:11 am »
Pewnie jeszcze bedzie [EDIT] kiedys :smile:
Nie był to jakoś specjalnie dobrze sprzedający się omnibus, więc nie wierzę w dodruk. A obecny nakład jest już prawie wyprzedany. Z drugiej strony w dodruk Kaczora Howarda też nie wierzyłem. EDIT: Coś mi się przywidziało, Man-Thing Omnibus jest jeszcze szeroko dostępny. :razz:
Ja sobie kupilem Essentiale. Papier do d... a vol. 1 dostalem z zoltymi kartkami, ale mam przynajmniej calosc :smile: za ok. 70 zl.
I super. Nie wydaje mi się, żeby ta konkretna seria tak dużo traciła na czarno-białych rysunkach. :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 11:31:39 am wysłana przez Blaskowitz »

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2920 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:19:45 am »
Pewnie jeszcze bedzie [EDIT] kiedys :smile:
Właśnie tego "kiedyś" się obawiałem :smile: "Captain Britain Omnibus" też chyba miał być wznowiony, a nie jest i dochodzi na amazonie do astronomicznych kwot.
Ja sobie kupilem Essentiale. Papier do d... a vol. 1 dostalem z zoltymi kartkami, ale mam przynajmniej calosc :smile: za ok. 70 zl.
U mnie odpada. Próbowałem z essentialami Mandragory i nie zdało egzaminu.

Offline bowman007

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2921 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:30:47 am »
Możecie coś napisać więcej o tym X-STATIX ? cena kusząca, rysunki odstraszające :D O co chodzi z tą historią?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2922 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:32:18 am »
U mnie odpada. Próbowałem z essentialami Mandragory i nie zdało egzaminu.
Kolor to jest to, w moim przypadku przewazyla kwestia ekonomiczna. Najpierw kupile sobie vol. 2 za 20 pare zlotych w Multiversum, a pozniej szukalem w normalnej cenie vol. 1 - kupilem na amazonie, a po drodze do Polski z USA wziela mi go kolezanka mamy :smile: wiec koszt przesylki mialem tylko 4$. Minus taki, ze komiks nie byl w rewelacyjnym stanie, choc niby nowy, ale x-lat magazynowany. Ale osrzegali w opisie, wiec bralem co bylo i w dobrej cenie.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2923 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:50:32 am »
Możecie coś napisać więcej o tym X-STATIX ? cena kusząca, rysunki odstraszające :biggrin: O co chodzi z tą historią?
Drużyna mutantów-celebrytów złożona z bardzo ciekawych indywiduów nastawionych wyłącznie na sławę i kasę. Za wszelką cenę, nawet cenę życia (najchętniej życia innych członków drużyny). Postaci których teoretycznie nie można lubić, a którym po dwóch-trzech zeszytach kibicujesz na całego. Związki, skandale, trupy i walka o sponsorów. I Doop! Jedno z najciekawszych spojrzeń na superbohaterów z jakim miałem do czynienia. W dodatku fantastycznie zilustrowane (Allred, Cooke, Phillips, Pope). Miała nawet występować zmartwychwstała księżna Diana, niestety pomysł ten się tu i ówdzie nie spodobał. :wink: To ostatnie najlepiej obrazuje, jak bardzo odjechany jest to komiks.

Dobra rada: jak odstraszają Cię rysunki Allreda, to nie inwestuj w tego omnibusa.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2924 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:56:53 am »

Dobra rada: jak odstraszają Cię rysunki Allreda, to nie inwestuj w tego omnibusa.

Z drugiej strony można powiedzieć: jeśli lubisz historie Milligana to daj szansę temu komiksowi. Dla mnie przynajmniej fabuła jest ważniejsza od rysunków (które nota bene w przypadku X - Statix pasują idealnie do konwencji).

 

anything