Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1244168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2880 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:06:23 pm »
No właśnie chyba nie...

To zapłacisz pełną kwotę.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2881 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:08:28 pm »
jak ja kupuję to:

wchodzę w stronę przedmiotu i klikam płacę
przechodzę do strony gdzie są ( w kolejności):
sposób przesyłki
adres wysyłki
sposób zapłaty
kupon (do wyboru już zaznaczony ale można odznaczyć)
numer telefonu
na dole pomniejszona kwota
i na dole już zupełnie przycisk "zapłać" (na pomarańczowym tle)

ja zaznaczałem sposób zapłaty (internetowa usługa mojego banku) więc po naciśnięciu zapłać przekierowało mnie na stronę mojego banku

czy wiesz w kórym elmencie różniły się Twoje zakupy od moich? bo pewnie tam jest problem

a na pewno było 50 zł? (i to chyba bez przesyłki 50 zł)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2882 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:10:21 pm »
Już wiem co spartoliłem, istnieje możliwość zmiany formy dostawy?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 12:14:58 pm wysłana przez Itachi »

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2883 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:11:32 pm »
Najważniejsze jest wybranie z 3 ikonek tej z napisem Payu, bo tylko wtedy cena obniży się automatycznie zanim wciśniesz zapłać.

fragsel

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2884 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:18:53 pm »
chyba musisz sam spróbować bo nikt komu się nie przytrafiło raczej nie próbował...

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2885 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:21:51 pm »
Wygląd aplikacji jest dokładnie taki jak tutaj: https://kupony.allegro.pl/ - zakładka "jak wykorzystać kupon rabatowy?" Trzeba wybrać płatność PayU (lub przelew internetowy, np.: ja korzystałem z "Płacę z IPKO" czy jakoś tak) i sposób płatności z góry, a nie przy odbiorze. Płatność można anulować i zacząć od nowa nawet będąc już na stronie banku, ale przed zatwierdzeniem płatności.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2886 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:29:26 pm »
Wiem już co źle zrobiłem, na komputerze można zmienić formę płatności. Pytanie tylko czy na mobilnej też, zaraz wezmę telefon od taty i sprawdzę :wink: Dzięki Panowie za rady i sugestie, jak to mówią pierwszy raz...

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2887 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:31:20 pm »
Sprawa jest prosta. Kupujesz przedmiot i jest zapytanie czy chcesz zapłacić. No to oczywiście chcesz. Potem wybierasz sposób zapłaty. I w tym przypadku absolutnie nie można zrobić tego co ja raz zrobiłem, czyli pomylić się i wybrać opcję z puli "za pobraniem". Bo jak pojawi się mapka i wybierzemy miejsce zapłaty, to automatycznie się to zatwierdzi i nie będzie żadnego przycisku "zapłać" ani nic. Trzeba uważać na to "za pobraniem", bo po kliknięciu miejsca odbioru na mapce, nie ma już odwrotu.

Jak już wybierze się sposób i miejsce (jeśli chcemy miejsce typu paczkomat lub Ruch wybrać, a nie, że do nas na chatę ma przyjść), to są takie 3 kwadraciki. Wciskamy kwadracik z napisem PayU i automatycznie obniży to naszą cenę o 20 zł. I dopiero wtedy klikamy "zapłać".

Nie można kliknąć "zapłać" zanim cena nie będzie obniżona, bo mobilne Allegro to taki kaleka, że nie da się potem zmienić sposobu zapłaty i dostawy. A już nie daj Boże nie pomylcie się tak jak ja z tym za pobraniem, bo wtedy nawet nie ma ikonki "zapłać", tylko po zaznaczeniu na mapce miejsca, automatycznie zatwierdzi się wszystko i po ptakach. Nic już potem nie można zrobić. Ikonka "zapłać" jest tylko raz.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 12:40:41 pm wysłana przez Death »

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2888 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:14:40 pm »
Odradzam z korzystania z tego gówna, drugi raz postąpiłem tak samo jak w poście powyżej i kolejny raz ******. Tym razem pojawił się jakiś błąd podczas przejścia do strony banku, tak dostałem kupon i tak go użyłem. **** a nie aplikacja!

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2889 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:19:05 pm »
Ale tym razem cena była obniżona zanim kliknąłeś "zapłać"?

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2890 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:21:59 pm »
Tak wszystko było ok, będę żądał od Allegro zwrotu kwoty za kod.

Pierwszy raz to był mój błąd, za drugim jednak wszystko zrobiłem poprawnie. Na szczęście dogadałem się z Arosem i jest git. Nie będzie tak tanio jak powinno być, ale przynajmniej nie stracę opłat za prowizję.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 01:29:18 pm wysłana przez Itachi »

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2891 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:32:59 pm »
Też właśnie skorzystałem z tej aplikacji. Chodzi płynnie, żadnych problemów nie zauważyłem. Minuta klikania i Lincoln 4 za 37 zł z przesyłką już do mnie jedzie :)

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2892 dnia: Wrzesień 18, 2014, 02:55:53 pm »
Musieli mieć jakieś wewnętrzne problemy, bo za drugim razem kupon mi zadziałał, ale po przekierowaniu na stronę banku, wywaliło mnie z systemu. Później już kolejny raz przycisku zapłać nie było i dupa blada. Muszę Wam powiedzieć, że dawno nic tak nie wytrąciło mnie z równowagi. Nie dość, że relatywnie mogłem kupić komiksy gdzieś indziej zaoszczędzając kilka złotych, to jeszcze zawracałem głowę miłym Panią z obsługi klienta sklepu Aros. Kolejna rzecz jaka mnie zirytowała, to taka że na allegro nie było jeszcze formy dostawy za 0,99zł tylko najtańsza za 3,99, więc i jeszcze na tym straciłem. Ogólnie to wszystko wyszło mnie o kilka groszy mniej niż na Gildii, ale nerwów straciłem sporo.

Jedno jest pewne allegro nie odpuszczę i będę żądał zwrotu 20 zł, albo kodu rabatowego w tej wysokości na kolejne zakupy, tym razem działające i na aplikacje i na komputery! Na razie jednak czekam na odpowiedź od nich.

Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2893 dnia: Wrzesień 18, 2014, 03:22:08 pm »
W dwóch pobliskich Realach przemianowanych na Auchan znalazłem promocje filmowe - płyta DVD z a10 zł, z czego w jednym z nich wszystkie filmy z MCU oprócz nowego Kapitana:
Hulk, Trylogia Iron Mana, 2x Thor, Avengers, Kapitan Ameryka 1 :)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2894 dnia: Wrzesień 18, 2014, 05:50:40 pm »
Dostałem na meila reklamę od allegro, że przy zakupie za 50 zł jakiegoś ciuchu dostaję bon na 50 zł przy zakupie za conajmniej 100zł. I tutaj mnie ciekawi, czy bon jest tylko na ciuchy, czy może na wszystko.