trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1240888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2430 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:57:13 pm »
no dokladnie moje zamowienie przed promocja przekroczylo 2 stowy i dlatego zalapalem sie na tego darmowego kuriera. najwyzej jak cos bedzie nie tak, oleje ich i tyle.
niezle jaja z niemiaszkami, chyba lubia dy**c polaczkow :roll:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2431 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:01:32 pm »
No tak, przecież właśnie ze mną o tym gadałeś na tym forum.  :biggrin:
Właśnie się zastanawiałem kto mi dał cynk. Moja pamięć coraz gorsza  :wink:

Jak mi zwrócą 45,50 za Monstera i wyślą Sandmana i Monstera za 63 zł, to na to się zgodzę. Czekam na takiego maila, jaki otrzymał Manis.
Tak to powinno wyglądać w obecnej sytuacji, skoro jednak nie mają tej Krainy Snów.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2432 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:04:15 pm »
Tak coś wczoraj myślałem, że z tymi zamówieniami będą wałki. W końcu ta promocja była dosyć dziwna, na razie z moim zamówieniem wszystko jest ok. I mam nadzieję, że tak pozostanie. Moje zamówienie bez promocji wynosiło ponad 200 zł, po rabacie cena spadła poniżej 150 zł, wybrałem więc formę przesyłki - darmowego kuriera.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2433 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:13:43 pm »
Kiedy im padła stronka system naliczania przez chwilę działał na zasadzie "ostatni tytuł gratis" zamiast "najtańszy z trzech gratis":



Ja pierdykam, ale się mogłem obłowić!

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2434 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:16:05 pm »
Lepiej sobie wejdźcie na konto na stronie sklepu i sprawdźcie czy czegoś nie anulowali.
Ja kupiłem nowego Batmana x2 + Severed i mam status wysłane. Co do Twojej sytuacji, to by było bardzo nieładnie z ich strony jakby tak postąpili, ale znając życie regulamin jest po ich stronie, więc w takim wypadku pewnie pozostaje zwrot komiksów, no chyba, że pójdą na rękę i policzą tylko za jeden komiks.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2435 dnia: Kwiecień 25, 2014, 01:31:30 am »
Ja dostałem przed chwila maila, że wysłali mi tylko 2 z 3 komiksów, bo trzeci był niedostępny w magazynie. Nie będę płakał, bo na tym którego nie było najmniej mi zależało. A promocja pozostała - zapłacę za jeden 52,5 zł, a drugi który był za 37 zł jest gratis.
Sprawdziłem właśnie na stronie i wysłali mi już paczkę z dwoma komiksami (trzeci anulowany). Żadnego maila nie dostałem. Ty już zapłaciłeś za te komiksy i 37 zł po prostu zwrócą, czy masz płatność przy odbiorze?

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2436 dnia: Kwiecień 25, 2014, 10:55:44 am »
A mi w Empiku usunęli jeden komiks z trzech i akurat to był za 31,49 zł. Dwa pozostałe mają wysłać (za 31,49 zł i 0,02 zł). Ale też zero pytań, tylko po prostu mail, że zamówienie jest częściowo anulowane. A może ja bym chciał w ogóle zrezygnować z takiego niekompletnego zamówienia. Pewnie jakby nie było tego za 0,02 zł, to też by wysłali (to może bym nie odebrał). Widać trzeba tak kombinować, żeby trudniej dostępny komiks nie był za 0,02 zł ;)
Są cyrki, bo mogliby robić tak: kup 3 książki, a wszystkie będą -33%. Wtedy przy braku jednej nie byliby tak stratni. Ale widocznie wolą najtańszą książkę dać za darmo, bo często są to trochę tańsze książki od pozostałych.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2437 dnia: Kwiecień 25, 2014, 11:13:31 am »
Okazuje się, że Wetbild to jednak są:
"frajerzy", "szwaby" i "c**jki"


Mój kumpel do nich napisał maila. Odpisali:
"Aktualnie promocja nie jest już aktywna a tym samym wysyłka innego tytułu w cenie 0 zł nie jest możliwa. Zapewniamy, że nie było naszą intencją wprowadzanie Klientów w błąd - promocja cieszyła się ogromną popularnością i stan magazynowy niektórych tytułów po prostu się wyczerpał. Proszę nam wierzyć, że wolelibyśmy zrealizować absolutnie wszystkie zamówienia w całości."

Dalej kumpel pisze:
"Zapytałem więc: Proszę mi powiedzieć dlaczego jest niemożliwe wybranie innego produktu o podobnej cenie (w razie czego dopłacę różnicę). Logicznie wytłumaczyć i uargumentować. Bo to co Pani mówi jest nielogicznie a odmówienie wysłania innego tytułu jest tylko i wyłącznie wykazaniem złej woli i dowodem na to że chcieli Państwo naciągnąć klientów. Przecież trzeci, gratisowy towar mi się należy wg zasad promocji. Dlaczego nie może to być inny tytuł? Gdyby Państwo poinformowali to bym przecież wybrał inny. Czekam na odpowiedź".

Ja żyję takiego chamstwa nie widziałem.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2438 dnia: Kwiecień 25, 2014, 11:17:36 am »
Na szczęście wymieniony przez Ciebie argument, nie będzie dotyczył mojego zamówienia, bo wszystkie zamówione przeze mnie komiksy są w zapowiedziach :wink: Mam nadzieję, że nie wymyślą nic innego. Daj znać jaka będzie odpowiedź Weltbildu!

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2439 dnia: Kwiecień 25, 2014, 11:55:21 am »
No i znów: co osoba - to przypadek.
Zamówiłem 3 pozycje (2 książki, 1 komiks) termin realizacji do 2014-04-29. Dziś dostałem info, że zamówienie zostało wysłane do wybranej przeze mnie księgarni PWN.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2440 dnia: Kwiecień 25, 2014, 01:11:07 pm »
Ja już odebrałem swoje zamówienie z paczkomatu, wszystko się zgadza.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline adam and arluk

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2441 dnia: Kwiecień 25, 2014, 03:31:32 pm »
Na www.weltbild.pl promocja 3 za 2. Do tego jest parę ciekawych komiksów w outlecie.
Promocja na weltbildzie jest niesamowita. Nie dość, że fajne tytuły są -30% to jeszcze jeden gratis. Koszyk z nowym Batmanem, Severedem i Oczko w głowie tatusia wynosi w sumie 100zł.


Dziękuję kolegom za informację.
Dziś odebrałem z gdańskiego PWN zamówione przeze mnie komiksy. Wszystkie zgodne z zmówieniem, zapakowane solidnie, nieuszkodzone. W sumie za komiksy o wartości 628zł zapłaciłem 317zł. Świetna promocja.

Offline Manis

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2442 dnia: Kwiecień 25, 2014, 06:39:54 pm »
Sprawdziłem właśnie na stronie i wysłali mi już paczkę z dwoma komiksami (trzeci anulowany). Żadnego maila nie dostałem. Ty już zapłaciłeś za te komiksy i 37 zł po prostu zwrócą, czy masz płatność przy odbiorze?

Przy odbiorze. Dziś odebrałem - zapłaciłem tylko za ten droższy + koszt dostawy. Drugi gratis - tak jak miało być.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2443 dnia: Kwiecień 25, 2014, 09:05:16 pm »


Dziękuję kolegom za informację.
Dziś odebrałem z gdańskiego PWN zamówione przeze mnie komiksy. Wszystkie zgodne z zmówieniem, zapakowane solidnie, nieuszkodzone. W sumie za komiksy o wartości 628zł zapłaciłem 317zł. Świetna promocja.





Tak z ciekawości jakie komiksy kupiłeś?


Offline zielone_biurko

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2444 dnia: Kwiecień 25, 2014, 09:25:51 pm »
627 złotych? Seria Thorgal? :D

 

anything