Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1237508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline burberry

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2355 dnia: Kwiecień 17, 2014, 04:00:37 pm »
Sorry za offtop, ale serio Zdradzona Czarodziejka z Egmontu prawie wyprzedana? Macie na mysli tylko HC czy obie wersje, albo SC? proszę o info
Bóg Cię kocha

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2356 dnia: Kwiecień 17, 2014, 04:02:33 pm »
Od Hachette była za 10 zł, jakby co :wink:

Offline burberry

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2357 dnia: Kwiecień 17, 2014, 04:31:12 pm »
Wiem, ale akurat Hachette mnie nie interesuje;-)
Bóg Cię kocha

Offline kosmoski

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2358 dnia: Kwiecień 17, 2014, 06:54:40 pm »
Od Hachette była za 10 zł, jakby co :wink:

ciągle jest, byłem dziś w empiku (Poznań), leży tego kilka sztuk na prasie

Offline AvengerGT

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2359 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:08:34 pm »
Sorry za offtop, ale serio Zdradzona Czarodziejka z Egmontu prawie wyprzedana? Macie na mysli tylko HC czy obie wersje, albo SC? proszę o info
W sklepach internetowych już nie ma, a co za tym idzie na allegro próżno już szukać w cenie okładkowej. Skoro nawet w merlinie jest napisane "produkt niedostępny" to coś musi być na rzeczy. Można dostać w niektórych empikach. Rok temu widziałem na półce ale wtedy miałem inne priorytety i nie wziąłem.
Co do 2+1 to tej pani musiało się coś pomylić. Kiedyś była promocja 2+1 i pytałem kogoś z obsługi czy obejmuje Thorgale. Odpowiedź była pozytywna.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2360 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:23:39 pm »
Thorgale HC sukcesywnie dodrukowują i nawet pomimo kolekcji Hachette Zdradzona Czarodziejka z Egmontu za jakiś czas powinna się pojawić. Można spytać Kołodziejczaka na Alei, czy może jednak na razie odpuszczą dodruki.
Zwykle przy promocjach książkowych (tj. na wszystkie książki) w Empiku promocja działa na komiksy leżące na książkach, a nie działa na te na prasie (WKKM, Scooby Doo itp.). Stąd pewnie pomyłka tej pani.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2361 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:25:00 pm »
Godzinkę temu byłem w empiku w Opolu i sprzedawczyni powiedziała mi, że promocja 2+1 nie obejmuje komiksów ani mang. Nie wiem jak to działa w sprzedaży internetowej, ale delikatne rozczarowanie jest...
Mangi są w kategorii prasa, a nie książki. Niestety. Dlatego tak znakomita rzecz jak Opowieść panny młodej, która dodatkowo jest w HC i ma obwolutę jest prasą, a nie książką. :biggrin:
Chyba z tego powodu nigdy nie ma np. starszych numerów Panny młodej, bo wymieniają.
Jak jest III tom teraz, to nie ma II.

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2362 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:33:01 pm »
W Opolu jest jeszcze inaczej, jest osobny regał dla mang i pojedynczych komiksów Egmontu (dzisiaj był nowy Sandman i pojedyncze numery Star Wars) oraz co dziwne, na takiej podstawce obok tegoż regału masa Thorgali poukładanych na sobie, powstają z tego takie dwie, spore wieżyczki. Żadnej prasy tam nie ma.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2363 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:41:32 pm »
Żadnej prasy tam nie ma.
Ale ja mam pewne informacje od wydawcy Panny Młodej, że ich komiksy są w Empiku jako prasa. Czyli nawet jak leżą na półce z komiksami, to pewnie przy kasie babka przy kasowaniu może wyczaić, że to jest prasa nie książki. Choć kto wie, może się komuś uda kupić w tej promo i babka się nie skapnie.  :smile:
W moim Empiku leżą na prasie...a komiksy z drugiej strony sklepu na swojej półce, baj de łej.  :wink:

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2364 dnia: Kwiecień 17, 2014, 07:48:42 pm »
Może tak być, że co Empik to obyczaj. Tak się pani ekspedientce ułoży, tak jest. W Opole z tego co wiem są 4 Empiki (ja byłem w 3 i żadnego komiksu/mangi na prasie nie widziałem).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2014, 07:52:19 pm wysłana przez Itachi »

Offline bosssu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2365 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:13:40 pm »
JAk napisałem wcześniej kupiłem w Empiku na promocji 3 w 2...komiksy i nie było problemu (gazet może nie dotyczyć)
Zdradzona Czarodziejka we wszystkich sklepach już nie występuje- w stacjonarkach można znaleźć, dodruków najprawdopodobniej w tym i następnym roku nie będzie. Dać 50zł na allegro a 30 w Empiku to dużej JESZCZE różnicy nie ma....chyba że się chce czekać na dodruk.
Miękkie 2- pierwsze tomy a na pewno jedynka są praktycznie niedostępne. Na allegro chodzą ponad 50zł

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2366 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:16:33 pm »
Zrobię chyba zdjęcia półek Empików w Rzeszowie- są trzy a tylko w jednym jest coś oprócz Thorgala, Asteriksa i Kajka.....i to w ilości jedna półka 0,5m długości.

O dziwo w Empiku w Galerii Rzeszów przed świętami dość obrodziło w komiksy. Oczywiście, najwięcej jest superhero (jest nawet 1 egz. Miasta Sów), ale jak na to nasze miasteczko to dawno nie widziany wręcz urodzaj.

Offline Andy13

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2367 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:36:24 pm »
Ale ja mam pewne informacje od wydawcy Panny Młodej, że ich komiksy są w Empiku jako prasa. Czyli nawet jak leżą na półce z komiksami, to pewnie przy kasie babka przy kasowaniu może wyczaić, że to jest prasa nie książki. Choć kto wie, może się komuś uda kupić w tej promo i babka się nie skapnie.  :smile:
ale jak "babka" ma się "kapnąć" albo "nie kapnąć" skoro każdy produkt ma swój numerek, każdy numerek ma przypisany dział, a każdy dział jest albo nie jest przypisany pod promocję? więc te rabaty nabijają się automatycznie i od "babki" nic nie zależy w tym przypadku.

Offline dudi1212

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2368 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:40:37 pm »
Może po prostu ich nie nabiła i upierała się, że "nie i już" i nawet na kasie nie sprawdziła?
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline gogiel

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #2369 dnia: Kwiecień 17, 2014, 08:41:56 pm »
(ja byłem w 3 i żadnego komiksu/mangi na prasie nie widziałem).
Komiksy i mangi nie leżą tam gdzie prasa.

 

anything