trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże / promocje  (Przeczytany 1239878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4440 dnia: Maj 11, 2015, 02:04:35 pm »
Nie podnoszę lamentu, zastanawiam się, kiedy kupić to cudo.


Tak, tej księgarni należą się podziękowania za zrobienie takiej akcji - bo to świetna oferta w dalszym ciągu. Komiksy objęte ofertą i tak są świetne oraz w kapitalnej cenie w stosunku do okładki.
Zgadzam się również, że ich jedyną winą jest niefortunna nazwa, nieprzewidująca nowowydawanych komiksów. Także, zgoda w 100%!

Offline Agravain

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4441 dnia: Maj 11, 2015, 02:10:39 pm »
Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na forum. Bardzo się cieszę, że Aros ponownie wprowadził promocję 35 %, ale niestety nigdzie w zapowiedziach nie mogę znaleźć "Sprawiedliwości". Zwykle zarówno Aros, jak i Bonito dysponowały wydaniami Muchy, np. Daredevil żółty już od kilku dni jest w zapowiedziach.


Złożyłem już zamówienie w gildii na Sprawiedliwość, Daredevila i Supermana z Deluxe, ale jeszcze nie opłaciłem, bo liczyłem właśnie na jeszcze lepsze ceny w Arosie. Myślicie, że Sprawiedliwości może w ogóle nie być dostępnej w tej księgarni ?

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4442 dnia: Maj 11, 2015, 02:50:36 pm »
Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post na forum. Bardzo się cieszę, że Aros ponownie wprowadził promocję 35 %, ale niestety nigdzie w zapowiedziach nie mogę znaleźć "Sprawiedliwości". Zwykle zarówno Aros, jak i Bonito dysponowały wydaniami Muchy, np. Daredevil żółty już od kilku dni jest w zapowiedziach.


Złożyłem już zamówienie w gildii na Sprawiedliwość, Daredevila i Supermana z Deluxe, ale jeszcze nie opłaciłem, bo liczyłem właśnie na jeszcze lepsze ceny w Arosie. Myślicie, że Sprawiedliwości może w ogóle nie być dostępnej w tej księgarni ?


Cześć! Odnośnie Aros to o ile pamiętam, tam nigdy system zapowiedzi nie był zbyt rozwinięty. Z drugiej strony, ten sklep nigdy nie zawodzi i miał zawsze wszystko, co wychodzi, w tym nawet książki małych specjalistycznych wydawnictw, dlatego można polegać, iż Sprawiedliwość również tam zawita. Na Bonito nigdy nie zamawiałem, więc nie wypowiem się.


Jeżeli zaś chodzi o gildię, to nie dostaniesz lepszych cen na Sprawidliwość, bo MC na Aros i tak ma zniżkę 27%, obecnie 32%. Daredevil w tym momencie w gildii jest najtańszy. Za to Czerwony Syn już na Arosie jest taniej.
Ale naprawdę, to już są pojedyncze procenty, więc ewentualne różnice cenowe będą znikome.

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4443 dnia: Maj 13, 2015, 08:12:00 am »
Wyprzedażowa promocja w Bonito powróciła.


Czyżby?

Ja po zaznaczeniu "tylko z wyprzedaży" widzę "Rycerza Bragona", Skorpiona 9, jedną Murenę, Antares i Armadę 16. I trochę mang. I tak jest chyba od miesiąca, bez zmian.

Offline SynMałpy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4444 dnia: Maj 13, 2015, 10:05:18 am »
Jeżeli ktoś chciałby tanio nabyć m.in. Bilala, tj. Trylogię Nikopola oraz Julia & Roem to Lideria Outlet właśnie wypuściła te dzieła.


Oczywiście, moje uwagi odnośnie tego sklepu opisane w poprzednich postach pozostają aktualne (zalecenie ostrożności).


http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34978719&id=79413

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4445 dnia: Maj 13, 2015, 10:34:37 am »
Ogólnie słowo outlet wiąże się z ryzykiem.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4446 dnia: Maj 13, 2015, 11:58:35 am »
Czyżby?

Ja po zaznaczeniu "tylko z wyprzedaży" widzę "Rycerza Bragona", Skorpiona 9, jedną Murenę, Antares i Armadę 16. I trochę mang. I tak jest chyba od miesiąca, bez zmian.
Sorry, jak się szuka w bonito "tylko z wyprzedaży". Widzę, że jest ten ptaszek do zaznaczenia, ale co dalej? Jak znzaczę "ptaszka" tylko z wyprzedaży i nacisnę kategorię "komiksy" to i tak wyświetlają mi się wszystkie komiksy...

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4447 dnia: Maj 13, 2015, 12:03:11 pm »
Kliknij "promocje wyprzedaże" i zjedź na sam dół, tam masz kategorie. Trzeba jeszcze mieć na względzie to, że nie wszystkie komiksy są w dziale komiks
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Kokosz

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4448 dnia: Maj 13, 2015, 12:18:49 pm »
Sorry, jak się szuka w bonito "tylko z wyprzedaży". Widzę, że jest ten ptaszek do zaznaczenia, ale co dalej? Jak znzaczę "ptaszka" tylko z wyprzedaży i nacisnę kategorię "komiksy" to i tak wyświetlają mi się wszystkie komiksy...

Zaznacz ptaszek i wciśnij lupkę obok niego, a dopiero potem wejdź w komiksy.

Jak zaznaczysz ptaszka i od razu klikniesz w komiksy, to nie zauważy tego zaznaczenia.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4449 dnia: Maj 13, 2015, 01:05:42 pm »
Wielkie dzięki, działa ;)

Offline Garf

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4450 dnia: Maj 13, 2015, 06:46:29 pm »
Nowe darmowe komiksy od Marvela na comixology.com: pierwsze zeszyty "Kapitana Ameryki" Brubakera, "Iron Mana" Fractiona i "Thora" Straczynskiego (wszystkie znane w polskiej wersji z WKKM). Do tego "Daredevil" #82 otwierający run Brubakera.

Tak poza tym: na stronie sklepu Egmontu jest wiadomość, że od jutra do 17 V będą mieli promocję 25%. Niby zniżka szału wielkiego nie robi, ale czasem tylko tam można dostać już prawie wyprzedane tytuły.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4451 dnia: Maj 13, 2015, 07:08:31 pm »
Jeśli jest tu ktoś, kto jeszcze całkowicie nie wypompował się z kasy w tym miesiącu, to na Gildii do 18 maja trwają Wirtualne Targi Literatury, Mangi i Komiksu - ok. 900 komiksów i 600 mang ze zniżkami 30%-40%.

Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4452 dnia: Maj 13, 2015, 10:29:34 pm »
wirtualne targi sklep.gildia - Jak sprawdzić komiksy w tym tłoku ?

Offline snakee9

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4453 dnia: Maj 13, 2015, 11:58:12 pm »
Po prawej stronie ekranu jest tabelka w której można wybrać kategorię "komiks".

http://www.sklep.gildia.pl/promocje/206?type=ComicDoc

Uciążliwe jest za to przeglądanie oferty przy dość małej liczbie komiksów na stronę, można to gdzieś ustawić? Jeśli nie, to dobrze byłoby poprosić o mały upgrade. Mogę napisać w imieniu użytkowników forum, jeśli podzielacie mój dyskomfort ;)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #4454 dnia: Maj 14, 2015, 01:10:38 am »
Cytuj
Jeśli jest tu ktoś, kto jeszcze całkowicie nie wypompował się z kasy w tym miesiącu, to na Gildii do 18 maja trwają Wirtualne Targi Literatury, Mangi i Komiksu - ok. 900 komiksów i 600 mang ze zniżkami 30%-40%.
Tarantula w rabacie! Biore.