Autor Wątek: A czy psychobilly, rockabilly, rock'nroll'a ktoś tu słucha??  (Przeczytany 5944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dinki

A czy psychobilly, rockabilly, rock'nroll'a ktoś tu słucha??
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2006, 01:10:15 am »
Komety i Partia to chyba teraz moje ulubione polskie zespoły. Ich image kompletnie mi się nie odpowiada ale za to muzyką trafili w sam środek mojego gustu.

Ostatnio byłem na ich koncercie we Wrocku. Mała scenka ale dzwięk bardzo dobry. Lesław znakomicie grał na gitarze i nawet głos miał lepszy niż, w niektórych piosenkach na płytach. Później wpadli chłopacy z OI! i zafrapowali mnie tak bardzo, że nie spuszcząłem ich z oka, szczególnie jak jeden wylał na laske piwo a ta święcie się obruszyła :D

Offline zyon

A czy psychobilly, rockabilly, rock'nroll'a ktoś tu słucha??
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 11, 2006, 01:23:10 pm »
Cytat: "[robak
"][ Oczywiscie, ze jakies spokojnie rockowe ballady w stylu Led Zeppelin a nap*****lanka Cradle Of Filth to troszke rozne jest


Kredki to chyba już nie jest nap*****lanka 8)

Co do rock 'n' rolla to jeden zespół zrewolucjonizował go kiedyś tam i moim zdaniem jest obecnie najlepszym przedstawicielem - MOTORHEAD.

Komet słyszałem obie płyty i podobają mi się. Tak muzyka jak i tesksty. Na pierwszym LP trochę się wygłupili z coverem Runaway ale ogólnie jest ok ze wskazaniem na Via Ardiente.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Szatanista

A czy psychobilly, rockabilly, rock'nroll'a ktoś tu słucha??
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 24, 2006, 01:08:06 am »
Zombie Ghost Train to jeden z najlepszych zespolow
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

 

anything