Autor Wątek: Fun Media prosi o opinie...  (Przeczytany 22353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2002, 07:49:01 pm »
Piękna sprawa - The Authority, Planetary, New X-men i NIESPODZIANKA !!! Ale już chyba wolę taki bzdurny napis (tylko mały!), niż kilkumiesięczne czekanie...
 for Pookie

Offline Abito_Galou

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2002, 08:45:50 pm »
k... wszyscy na mnie mówią ren :?
no dobra trudno...
a może "Wypasiona niespodzianka FM" ? Przyciągniecie dresiarzy :D
albo "dla Ciebie niespodzianka od FM" - to brzmi bardziej "dorosło" ;)
albo "Ostatnia niespodzianka FM?" - prowokująco ;)
"Najlepsza niespodzianka FM" - autreklama :D
"Beznadzieja niespodzianka FM" -szokująco ;)
 i takie tam różne :))
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Macias

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2002, 09:16:11 pm »
abito sorry za tego rena, masz ten sam emblemat i tak sie jakos p***balo:) inne moje typy:
i co jebane niedowiay,fm daje czadu
cujo i tak nie kupi...
come get some ( kto wie kiedy wyjdzie duke nukem 4ever?)
pluszowa niespodziewajka dla wszystkick milosnikow historyjek obrazkowych (to moj no 1)
niech nas inni w dupe pocaluja:)

Offline pookie

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2002, 09:33:55 pm »
Cytat: "Macias"
pluszowa niespodziewajka dla wszystkick milosnikow historyjek obrazkowych (to moj no 1)


Jako pluszowy niedźwiedź popieram tę propozycję z całą stanowczością.
 for Pookie

Offline grze.hu

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 19, 2002, 10:31:04 am »
nie znam sie na prawie, ale czy np.: nie mozna "Niespodzianka F.M."
zastapic skrotem "N.F.M" (ale nigdzie go nie tlumaczyc i szybko zapomnijmy o tym co on znaczy )
ralala

Offline KoM@R

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 19, 2002, 05:49:12 pm »
Można też dać jakąś fajną m(r)oczną czcionke np:litery ociekające krwią
mmmm....

Offline Kane

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 19, 2002, 06:20:14 pm »
Krwawa Niespodzianka Fun Media? :)
odpisu chwilowo brak

Offline ponury_jay

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 19, 2002, 10:23:18 pm »
Zróbcie tak jak jest w oryginalnych mangach -nazwę niespodzianka wydrukujcie na ostatniej stronie (na końcu), a prawdziwą nazwę/okładkę "normalnie" (trochę to zagmatwane -mam na myśli to, że oryginalne mangi czyta się z prawej do lewej).
Kioskarze po pewnym czasie się połapią i odwrócą komiks na dobrą stronę, a wstydliwy napis nie będzie się tak rzucał. Możecie w ten sposób drukować na raz dwie różne okładki na okładce (dziwnie to brzmi wiem) np Ultimate 1&2 (z dwóch stron) -wada brak reklamy.

Offline KoM@R

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 20, 2002, 05:28:00 pm »
można też koło napisu "niespodzianka FM" dać wielki zanak "OD 18 LAT"co najmniej 10 razy większy od napisu :mrgreen:  :mrgreen:
mmmm....

Offline Karol Kremens

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 20, 2002, 05:39:42 pm »
Bo ja wiem? Jesli juz ta "niespodzianka FM" musi byc, to trudno. Niech jednak na calej serii, niezaleznie od tytulu, bedzie taka sama i MAŁA. Sam tytul zas dac odpowiednio wiekszy.
Jak ktos juz wczesniej wspomnial, to nie to nieszczesne slowo bedzie decydowac o powodzeniu komiksu, ale jego zawartosc. "New X-Men" ma wlasciwie gwarantowany sukces, niezaleznie od tego, czy umiescicie tam "niespodzianka FM" czy "agrobiznes FM".
I jeszcze prosba a propos tytulow. Mozna nie tlumaczyc, a zostawic wlasnie "New X-Men", "The Authority" itd.?  (Wyzsza Wladza? To moze i Nowi X-Ludzie?)  :shock:

Offline mykupyku

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 20, 2002, 10:26:17 pm »
Cytat: "Karol Kremens"
Bo ja wiem? Jesli juz ta "niespodzianka FM" musi byc, to trudno. Niech jednak na calej serii, niezaleznie od tytulu, bedzie taka sama i MAŁA. Sam tytul zas dac odpowiednio wiekszy.
Jak ktos juz wczesniej wspomnial, to nie to nieszczesne slowo bedzie decydowac o powodzeniu komiksu, ale jego zawartosc. "New X-Men" ma wlasciwie gwarantowany sukces, niezaleznie od tego, czy umiescicie tam "niespodzianka FM" czy "agrobiznes FM".
I jeszcze prosba a propos tytulow. Mozna nie tlumaczyc, a zostawic wlasnie "New X-Men", "The Authority" itd.?  (Wyzsza Wladza? To moze i Nowi X-Ludzie?)  :shock:


z tą niespodzianka to FM ma problem tylko przy JLA Earth 2, inne TP będą wychodziły pod szyldem Top Komiks, Marvel cos tam - i ma to byc tak zrobione zeby nie psuło okładki

co do tytułów to będą zostawione oryginalne loga a pod nimi mniejsze polskie podtytuły - The Authority jak wół, a pod mniejsze - Wyzsza władza, z tym że ma tez byc jak wół New X-men i mniejsze - Nowi X-Men - z czym sie nie nie bardzo zgadzam - ale wszystko jeszcze sie może zdarzyc
opyright by mykupyku

Offline Karol Kremens

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 21, 2002, 07:53:47 am »
Cytat: "mykupyku"
z tym że ma tez byc jak wół New X-men i mniejsze - Nowi X-Men - z czym sie nie nie bardzo zgadzam - ale wszystko jeszcze sie może zdarzyc


Nowi X-Men.. Ja nie tylko sie nie bardzo zgadzam, ale protestuje. Czy to konieczne? Jakas ustawa o ochronie jezyka?
To moze idzmy dalej i z JLA robmy Lige Sprawiedliwosci Ameryki.

A skoro ta "niesp." ma byc tylko na tak malej ilosci pozycji, to w ogole bym sie nie przejmowal takim szczegolem. Raczej tlumaczeniem i skladem (swego czasu FM dramatycznie wydala Lobo).

Offline Macias

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 21, 2002, 03:05:23 pm »
a tak swoja droga,to nie latwiej wam niewiadzialna reko,zrobic stronke www i tam zadawc pytania itp?w koncu nie kazdy wchodzi na dane forum?a na www weszloby na pewno wiecej osob.no i mozna by pokazac jak wy widzicie projekty okladek?w dzisiejszych czasach www to zaden luxus...

Offline Abito_Galou

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 21, 2002, 04:26:05 pm »
Ja moge zrobić strone za darmo   8)
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline DrEary

Fun Media prosi o opinie...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 21, 2002, 04:46:41 pm »
a może tą nazwę jakoś tak umiescic, zeby wygladalo na "komentarz", zdanie "opisowe", a nazwe serii dac jakas inna?

w koncu to niespodzianka, ze FM bedzie tyle rzeczy wydawac, kiedy wiekszosc osob juz mowilo o pogrzebie...
Nadąża pan? Doskonale, nie lubię mrugać do ślepego nietoperza ...."