trawa

Autor Wątek: Bractwo- jak się dostać?  (Przeczytany 7408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokos

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 31, 2005, 11:20:02 am »
Cytat: "Bosak"
Dzieci do 16 roku życia nie powinny w ogole brać udziału w walce na bitwach....
młodzież do 18 roku powinna uczyć się tańców, zbierać swój sprzęt... tworzyć nowe rzeczy niezbędne do ekwipunku rycerskiego i trenować
po 18 roku tak wyszkoleni powinni na włąsną odpowiedzialność stanąć do pierwszych bitew a potem ....
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZDDDD DDDDAAAAAAAAA
na maxa :>


ja i moi koledzy wlasnie to robimy przygotowujemy się np. walczymy drewnianymi mieczami na razie bedziemy mieli slabe zbroje ale  w  wieku 18 bedziemy brali udzial w bitwach na większą skale .
pozatym nie chcialbym znależć się w takiej bitwie jak pod Grunwaldem.
jak narazie jest nas 6

Offline Bosak

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 07, 2005, 07:52:46 pm »
jak dla ciebie kokos to mi podpadles za opowiadanie...jeśli walczysz tak jak piszesz to daruj sobie !! idź do sklpeu kup sobie giwere i strzel w głowe :)  :badgrin:
jakbyś jechał na grunwald to chętnie bym sie z tobą zmierzył :>
ight with honor and die with honor !!

Offline Baldwin

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2005, 10:59:41 pm »

Wrzuć na luz Bosak, bo Twoje wypowiedzi zaczynają się robić coraz bardziej irytujące.Do tego noszą znamiona zwykłego pospolitego spamu i OT.Robisz nimi jedynie bałagan.

Offline Kokos

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 12, 2005, 02:57:48 pm »
sory za opowiadanie... ale czy do bractwa by przyjeli szusto klasiste jako giermka albo pazia itp.

Offline Gregor

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 12, 2005, 06:45:48 pm »
jesli jest bractwo na poziomie, ta jak najbardziej. jako giermek jeszcze historycznie wystepowac nie mozesz, ale jako paz to jak najbardziej. jesli masz gdzies blisko siebie jakies bractwo na poziomie to zapisz sie do nich, napewno cie wiele naucza, a teraz jesli chcesz sie bawic na powaznie to wlasnie nauka i wiedza jest ci najbardziej potrzebna- umiejetnosci walki przyjda z czasem.....

a ty Bosak, przyznam ze masz racje z tym "młodzież do 18 roku powinna uczyć się tańców, zbierać swój sprzęt... tworzyć nowe rzeczy niezbędne do ekwipunku rycerskiego i trenować " ale twoj nastepny post jest ponizej krytyki. jak taki jestes twardy, to moze wyzwiesz kogos rownego sobie....
on scholae, sed vitae discimus

Offline Solitaire

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 12, 2005, 07:04:32 pm »
Cytat: "Gregor"
a ty Bosak, przyznam ze masz racje z tym "młodzież do 18 roku powinna uczyć się tańców, zbierać swój sprzęt... tworzyć nowe rzeczy niezbędne do ekwipunku rycerskiego i trenować "

Dziwna sprawa, że mało kto po 18 roku życia umie jakiekolwiek tańce. :?
Ja jestem za tym, żeby tak młodzież, jak i starsi zaczynali od zastanowienia się, jaki okres, jaką klasę społeczną i jaki obszar chcą rekonstruować. I zaczynali od porządnego ubrania i wyposażenia codziennego.
Naprawdę nie trzeba się zakuwać w blachy i trzaskać mieczorami, żeby dobrze się bawić.
Ba, powiem nawet, że całe to trzaskanie, szumnie zwane bitwami, znacząco wypacza samą rekonstrukcję.
Ale ja jestem miękki. :)
Już się gwiezdne poniszczyły zamiecie,
Cień się chwieje poróżniony z mogiłą,
Coś innego stać się pragnie na świecie,
Coś innego, niż to wszystko, co było.

Offline kort

Bractwo- jak się dostać?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 13, 2005, 12:41:24 pm »
Hmmm... Solitaire ma chyba racje... Tak naprawde, to te wszystkie super "bitwy" z rekonstrukcja niewiele maja wspolnego... Zreszta... Takich prawdziwych bitew to jeszcze chyba dlugo w Polsce nie ujrzymy... Niestety  :cry: Powinnismy brac przyklad z wyspiarzy... Jakos by to wygladalo... A co do mlodych... hmmm... To jesli chca niech sie nawalaja... Tylko zeby potem pretensji nie bylo  ;)

 

anything