trawa

Autor Wątek: Dead lands  (Przeczytany 1523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sivy

Dead lands
« dnia: Czerwiec 06, 2004, 07:49:44 pm »
Od pewnego czasu przymierzam sie do kupna systemu Dead Lands, prosilbym Was abyscie mi doradzili czy warto to kupowac.
Podobno sa dwie wersje tego systemu i czy moglibyscie mi cos powiedziec o obydwu??
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Dead lands
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:42:34 am »
Cytat: "sivy"
Od pewnego czasu przymierzam sie do kupna systemu Dead Lands, prosilbym Was abyscie mi doradzili czy warto to kupowac.
Podobno sa dwie wersje tego systemu i czy moglibyscie mi cos powiedziec o obydwu??


 Deadlandom jest już poświęcone kilka tematów na tym forum:
 Deadlands: pokerowe żetony
 Deadquestions & Problemlands
 Muzyka do Deadlands
 Podręczniki do Deadlands
 System walki w Deadlands

 Oczywiście zapraszam też do zajrzenia do działu Deadlands na Gildii RPG. Znajdziesz tam recenzje podręczników, artykuły, scenariusze.
 
 Zajrzyj na stronę wydawnictwa MAG - jakiś czas temu była tam promocja podręcznikaów, podstawkę do Piekła na Ziemi można w dalszym ciągu kupić za 33 złote.
 
 Pozdrawiam,
 Adam

Offline sivy

Re: Dead lands
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2004, 05:17:01 pm »
Cytat: "Adam Waśkiewicz"

 Zajrzyj na stronę wydawnictwa MAG - jakiś czas temu była tam promocja podręcznikaów, podstawkę do Piekła na Ziemi można w dalszym ciągu kupić za 33 złote.


Wielkie dzieki, ale mnie bardziej inetresuja "Martwe ziemie"...
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

 

anything