Autor Wątek: Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??  (Przeczytany 9263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtpil

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« dnia: Czerwiec 06, 2004, 03:31:18 pm »
Ile najwięcej razy czytaliście wasz ulubiony (choć niekoniecznie) komiks?

Słyszałem o gościach co oglądali po 20 razy Wejćie Smoka, czy ktoś czytał np już 20 razy Strażników??
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Anonymous

  • Gość
Re: Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2004, 03:33:39 pm »
Cytat: "Wojtpil"
Ile najwięcej razy czytaliście wasz ulubiony (choć niekoniecznie) komiks?

Słyszałem o gościach co oglądali po 20 razy Wejćie Smoka, czy ktoś czytał np już 20 razy Strażników??


hmm bardzo czesto podczytuje sobie sin city..ile razy diabli wiedza
starznikow zkoniecznosci kilkakrotnie

Offline Wojtpil

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2004, 03:54:50 pm »
Mój faworyt to Sandman - pewnie już czytałem z 5 razy

Strażników - 2 razy (u mnie to również była konieczność, aczkolwiek przyjemna)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline wilk

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2004, 03:55:25 pm »
Mi w zasadzie wystarczy jak przeczytam raz. Potem nie ciagnie mnie zeby znow czytac od deski do deski. Za to, jak rzekl Karol, podczytuje sobie rozne pozycje od czasu do czasu. Chyba najczesciej to Rorka. Ile to juz nie pamietam. W kazdym razie gdy bylem mlodszy to potrafilem tak sobie kartkowac jakis komiks wiele, wiele razy. Wtedy sytuacja byla inna i komiksow bylo duzo, duzo mniej :)

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2004, 04:14:02 pm »
mi też zdarza się przeczytac raz, bardzo rzadko później czytuje sobie fragmenty żeby przypomnieć o co latało. a dosyć często przeglądam sobie rózne komiksy. najczęściej? hm. ostatnio blankets i kajka z kokoszem

Gilbaert

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2004, 04:34:36 pm »
ja natomiast często czytam Rorki, bo to rewelacyjnie skonstruowane komiksy są.
pzdr

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2004, 04:53:50 pm »
Cytat: "timof"
mi też zdarza się przeczytac raz, bardzo rzadko później czytuje sobie fragmenty żeby przypomnieć o co latało. a dosyć często przeglądam sobie rózne komiksy. najczęściej? hm. ostatnio blankets i kajka z kokoszem


blankets jak sie zaczynam przegladac to w koncu mijaja dwie godziny i okazuje sie ze przeczytalem to znowu :)

Offline Inszy

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2004, 05:20:57 pm »
Nie mam pojęcia ile razy jakiś komiks przeczytałem :roll:
Ale zdarzało mi się przerabiać coś pięć/sześć razy pod rząd (z przerwą na przybranie wygodniejszej pozycji) :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Macias

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2004, 05:46:26 pm »
pierwsza sesjas z komiksem to u mnie przewaznie dwa czytania-pierwszy zeby zalapac ogolna fabule,druga zeby wychwycic ew. smaczki ( choc to tez zalezy jaka jest to pozycja). natomiast po jakims czasie lubie sobie wrocic do danej pozycji.ale ktora zytalem najczesciej-nie mam pojecia

Deg

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 06, 2004, 05:48:40 pm »
Raczej nie zdarza mi się przeczytać komiksu tylko raz i już do niego nie wracać... Trudno wyłonić ten najczęściej czytany :roll:

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 06, 2004, 06:59:46 pm »
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "timof"
mi też zdarza się przeczytac raz, bardzo rzadko później czytuje sobie fragmenty żeby przypomnieć o co latało. a dosyć często przeglądam sobie rózne komiksy. najczęściej? hm. ostatnio blankets i kajka z kokoszem


blankets jak sie zaczynam przegladac to w koncu mijaja dwie godziny i okazuje sie ze przeczytalem to znowu :)


a za miesiąc będzie zbiorcze wydanie bone, to dopiero będzie zajmować czas na samo oglądanie - 1300 stron :eek:  :lol: oj trzeba będzie wracać do lektury po wielokroć

Offline freshmaker

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 06, 2004, 10:06:16 pm »
ja najpierw czytam dymki, za drugim razem ogladam obrazki a za trzecim przerabiam onomatopeje
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 06, 2004, 11:00:07 pm »
Cytat: "timof"
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "timof"
mi też zdarza się przeczytac raz, bardzo rzadko później czytuje sobie fragmenty żeby przypomnieć o co latało. a dosyć często przeglądam sobie rózne komiksy. najczęściej? hm. ostatnio blankets i kajka z kokoszem


blankets jak sie zaczynam przegladac to w koncu mijaja dwie godziny i okazuje sie ze przeczytalem to znowu :)


a za miesiąc będzie zbiorcze wydanie bone, to dopiero będzie zajmować czas na samo oglądanie - 1300 stron :eek:  :lol: oj trzeba będzie wracać do lektury po wielokroć
co to znaczy "bedzie"? bedzie wydane w Polsce?bedzie wydane w Usa? bedzie-dotrze do ciebie przesylka? itd.?

Anonymous

  • Gość
Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2004, 11:08:32 pm »
Cytat: "Macias"
Cytat: "timof"
Cytat: "karol_konw"
Cytat: "timof"
mi też zdarza się przeczytac raz, bardzo rzadko później czytuje sobie fragmenty żeby przypomnieć o co latało. a dosyć często przeglądam sobie rózne komiksy. najczęściej? hm. ostatnio blankets i kajka z kokoszem


blankets jak sie zaczynam przegladac to w koncu mijaja dwie godziny i okazuje sie ze przeczytalem to znowu :)


a za miesiąc będzie zbiorcze wydanie bone, to dopiero będzie zajmować czas na samo oglądanie - 1300 stron :eek:  :lol: oj trzeba będzie wracać do lektury po wielokroć
co to znaczy "bedzie"? bedzie wydane w Polsce?bedzie wydane w Usa? bedzie-dotrze do ciebie przesylka? itd.?


będzie wydane w usa: http://previews.diamondcomics.com/products/comics/june_04/06_bone.html, a w połowie przyszłego miesiąca dotrze do mnie przesyłka.
w Polsce może też będzie w najbliższym czasie (w sensie myślenia polskiego wydawcy), ale napewno nie w jednym tomie :twisted:

Offline Macias

Ile najwięcej razy czytaliście jakiś komiks??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 06, 2004, 11:28:42 pm »
no to dwa kolejne pytania-ile za to dales (link nie dziala....)?
i o czym w zasadzie traktuje historia z malym,bialym stworkiem? (szukalem po inecie,ale nie znalazlem zadnej ciekawej strony,a www.boneville.com nie chciala mi wejsc....