Autor Wątek: *** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI  (Przeczytany 26068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zyon

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 01, 2006, 02:06:23 pm »
A od kiedy LOTR i Mechaniczna Pomarańcza to horrory? ;)

Ja stawiam na:

1. Zjawa z japońskeij Klątwy - za przerażające skrzeczenie i ogólną aparycje :)
2. Mała Regan z Egzorcysty - za wszystko:)..fenomenalne gadki
3. Obcy - za drapieżność i konsekwentne dążenie do celu :D


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Ahriman88

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 28, 2007, 07:59:10 am »
a ja stawiam na tytulowego bohatera filmu "dom na opuszczonym wzgorzu"

tak wedlug mnie krolem tego gatunku powinien zostac ten budynek ;)
I czymże jest teraz wasze kruche Imperium ? To tylko ścierwo gnijące powoli od środka.
Lecz ja nie zapomniałem niczego, a moja wiedza dalece przewyższa zdolności pojmowania zwykłych ludzi."- Ahriman

Offline =Spidey=

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 05, 2007, 06:35:44 pm »
Moje typy to:

1. Piramidogłowy z gry Silent Hill 2 - legendarna , tajemnicza i okrutna to postać.
2. Kobieta z filmu Shutter (Widmo) - jej wzrok przeraża mnie :)
3. maska z filmu "Krzyk" - nie wiem dokładnie dlaczego ale ta twarz ma coś w sobie wyjątkowego. (sama postać kryjąca się za nią już nie)

Offline Rhobaak

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 20, 2007, 09:15:17 pm »
1. Freddy Krueger - za miłą fizjonomię, gustowne wdzianko i poczucie humoru. Poza tym, oczywiście sentyment i wspomnienia z epoki kaset video. A przy okazji ciekawostka .

2. Cthulu - Wielki Przedwieczny bezdyskusyjnie musi znaleźć się w czołówce, choćby dlatego, że o ile z innymi bad-guy'ami bohaterowie mogą podejmować jakąś walkę, to w przypadku Cthulu jest to niewyobrażalne, nawet sama próba dowiedzenia się czegoś o nim to pewna droga do szaleństwa.

3. Ash - wielkiej trójce potrzeba bohatera pozytywnego - "Hail to the king, baby!"
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline reboot

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 07, 2007, 05:19:00 pm »
1. Obcy z "Obcego" - prześliczny, milusi pan, który nie zabija ludzi, żeby ich zjeść, tylko kieruje nim instynkt przetrwania - w przeciwieństwie do pana z pozycji drugiej.
2. Obcy z "The Thing" - również śliczny, w dodatku lubi się przebierać i nie wiadomo do końca, jaki instynkt (?) kieruje jego poczynaniami - jednak niewątpliwie inteligentny i sprytny to pan.
3. Na razie zostawiam to miejsce puste, może dopiszę coś w najbliższych dniach.

No i wreszcie - po długich namysłach - wykombinowałem miejsce trzecie. Miała być postać oryginalna, inna od Freddych i Jasonów, i jest inna. Myślę, że panowie Frankenstein i Drakula/Nosferatu zasłużyli na zajęcie ex aequo tego zaszczytnego miejsca. Dlaczego właśnie oni? Bo - na pozór straszni i niesympatyczni - tak naprawdę poszukują miłości. Tak jak ja.

Offline Radan

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:14:47 pm »
1 miejsce oczywiście dla Ksenomorfów. Za to, że są takie obślizgłe, wredne, straszne... jednym słowem sympatyczne :D .
2 miejsce przyznałbym Velociraptorom z "Parku Jurajskiego". Co prawda, to raczej nie jest horror, a Velociraptory nie były wybitnie przerażające, ale musiałem o nich wspomnieć, za to, że były takie bystre. A poza tym, Alien mi się z nimi kojarzy :D .
3 miejsce dla Drakuli. W końcu to hrabia :D .

Offline boses

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 28, 2007, 04:13:26 pm »
1. Obcy
2. Fredie Kruger
3. Cthulhu
okus pokus Czary Mary - twoja stara to twój stary...