trawa

Autor Wątek: *** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI  (Przeczytany 26079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xarrde

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 09, 2004, 08:19:59 am »
Oczywiście
1. JASON VORHEES
2.Freddy Kruger
3.Kain-ogólna twórczość :)
4.Jakaś kobieta -Samara Morgan -The ring (amerykańska ver.)
----------Zew Cuthulu rulez!-----------------------

Offline Błendny Komboj

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 29, 2004, 11:04:04 pm »
1. Malarz Schweik.

Dlaczego?
 Bo otworzył bramy piekieł, za co został brutalnie zlinczowany, a po latach powrócił prowadząc ze za sobą stada zombich, krwiożerczych pająków i innego paskudztwa.

Gdzie wystąpił?
W "The Beyond" Fulciego.

2. Ksiądz Thomas.

Dlaczego?
 Bo powiesił się, otwierając bramy piekieł, po czym powrócił na czele zombich itp. by doprowadzić świat do zagłady. Jedno jego spojrzenie wystarczyło, żeby człowiek zaczął rzygać własnymi flakami.

Gdzie wystąpił?
W "City of the Living Dead" Fulciego.

3. Bill Hinzmann

Dlaczego?
 Bo jest najłatwiej rozpoznawanym (może obok Frankensteina Karloffa) zombim ekranu i ma fajną marynarkę.

Gdzie wystąpił?
 W "Nocy żywych trupów" Romero (jako trup atakujący Barbarę i Johnego na cmentarzu na samym początku) oraz jako główna gwiazda wyreżyserowanego przez siebie "Zombie Nosh" (1988).
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Freudstein

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2004, 09:09:12 pm »
1) Jacob Tess Freudstein. Ta postać mnie najbardziej zaskoczyła i przeraziła, tak jak cały film. Zupełnie inaczej go sobie wyobraziłem, tzn. w trakcie jak pierwszy raz oglądałem "Dom przy cmentarzu". Nie spodziewałem się, że będzie aż tak odrażający.
2) Any Wilks z filmu "Misery" zajęła by z pewnością pierwsze miejsce, gbydy powyższy film nie był moim ulubionym. Kathy Bates niesamowicie ją zagrała. Jakby to była inna aktorka, to chyba by się nie zakwalifikowała.
3) I tu mam dylemat pomiędzy Anną z "Domu przy cmentarzu", a Jackiem Torrancem z "Lśnienia". Oboje mieli obłędne, nienormalne spojrzenie. Jest jeszcze kilka innych postaci. Jednak zdecyduję się na ANNĘ. Tych oczów nigdy nie zapomnę. Scena, w której Lucy poznaje opiekunkę powoduje, że przechodzą mnie ciarki. Jej powolny sposób mówienia. Wreszcie kamera zbliża się do jej twarzy i nagle widzimy manekina i tak na przemian, aż widać jej same oczy, a następnie...

__________________________
"Ann? Mommy says You're not dead. Is that true?"
Sentense from
"HOUSE BY THE CEMETERY"
THERE'S NO FIRE IN HELL, IT'S ONLY A MIRROR WALL ROOM... I TRIED TO MEET THE ONE WHO LOOKED LIKE THE OTHER... I ASKED HER NAME... ANNAISSE".

Offline Siekiera

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 14, 2005, 01:47:19 am »
Pierwsze miejsce: "Crittersy" - jako jedna postac!! Małe włochate stworki, nie gardzące żadnym mięskiem...

Występują w "Crittersy1", "2", "3", "4".

Drugie miejsce: małpka z Shakma! Za to, że taka małpka, może tak wiele i tak ciekawie...

Wystepuje w filmie "Shakma".

Trzecie miejsce: Chuky! - laleczka! Za to, że jest taki zły!! Najnowsza częśc jest kiepawa!

Wystepuje w serii o laleczce Chuky.

Offline Zophael

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 10, 2005, 06:34:16 pm »
Witam, jestem nowy na forum ale z horrorem mam stycznosc od ponad 20 lat...
Jesli chodzi o moje typy:
1. Wielki i potezny CTHULHU - Jak ktos wczesniej napisal - moze sobie lezec i nic nie robic a i tak ludzie sie go boja:) Moj niekwestionowany lider:)
2. Pinhead z Hellraisera. Bardzo charakterystyczny, laczacy bol z przyjemnoscia:)
3. Crittersy:) Uwielbiam te male stworzonka:) Czekam tylko na to az jakas firma zrobi takie przytulanki:)

Offline mauler

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2005, 01:58:35 pm »
1. Alien - jest niezniszczalny, i wieczny.
2. Pinehead- najlepszy design
3. Blob - z filmu "The Blob"- nie ma to jak wnerwiony budyń :)
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline darksphere

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 27, 2005, 10:05:38 am »
... stało się!
Po podliczeniu Waszych propozycji nastąpiły małe zmiany w rankingu:

 :arrow: Freddy Kreuger >>> 11
 :arrow: Jason Vorhees >>> 9
 :arrow: Obcy a.k.a Alien >>> 8
 :arrow: Ash >>> 7
 :arrow: Cthulu >>> 6
 :arrow: Latherface >>> 5
 

Głosujcie!
PS.: Wsród osób które zagłosują do 30 marca 2005 rozlosuję jakąś ciekawą nagrodę!
-=darksphere=-

Offline śmigło

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 27, 2005, 11:03:29 am »
1. kakihara - bo ten gosc zjada na sniadanie wszystkich gumowych przebierancow z reszty filmow, i jest wyjatkowo fajnie pokrecony psychicznie
2. leatherface - ale tylko w wykonaniu gunnara.
3. pinhead - za gwozdzie w glowie i barkera.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline greah

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 27, 2005, 01:10:47 pm »
kakihara? przecież to jajcarz i zbol bo kto normalny obwiązuje sobie jądra sznurkiem i każe w nie kopać :}

Offline śmigło

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 27, 2005, 01:26:22 pm »
i wlasnie o to chodzi :D poza tym fajnie wbijal igly w ludzi  i mial najbardziej oryginalny piercing na twarzy jaki kiedykolwiek widzialem, nie mowiac o surrealistycznych kubraczkach!
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Siekiera

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 28, 2005, 08:36:16 am »
Hej, zdaje się, że głosujący mieli podawać wyjaśnienia i wystepowanie swoich "typów"... wyjaśnienia są, ale występowania nie.. a ja bym chciał wiedzieć w jakim filmie można spotkać Kakiharę, nie widziałem tego filmu (chyba), a te posty mnie zachęciły... Podawajcie występowanie!

Offline darksphere

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 28, 2005, 10:11:04 am »
Kakihara masochista - sadysta i film, a raczej jego strona http://www.ichithekiller.com/ jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś w języku ojczystym to przeszukaj serwisy filmowe lub/i fora dyskusyjne <lol> Ichi the Killer a.k.a Ichi Morderca a.k.a Koroshiya Ichi http://www.ichithekiller.com/goodies/desktop/ICHI_SCREEN3_V2.jpg

Offline Siekiera

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 28, 2005, 02:52:42 pm »
No, teraz pamiętam, film widziałem, ale żebyście odrazu podali tytuł nie musiałbym się pytać... :P Zgadzam się, on zjada wszystkich na śniadanie... wszystkich oprócz Crittersów :P...

Offline Jimmy

*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 28, 2005, 05:40:42 pm »
1. Jack Torrance (Jack Nicholson - "The Shining", reż. Stanley Kubrick, 1980) - za szalone spojrzenie Nicholsona, bodaj najbardziej przerażający obraz szaleńca (nie licząc tych w maskach i szlachtujących ludzi tuzinami) i psychozy (może na "króla horroru" to on jest zbyt mało spektakularny, ale co tam - straszny i skuteczny :badgrin:)
2. archanioł Gabriel (Christopher Walken - "The Prophecy", reż. Gregory Widen, 1995) - za stosunek tego "aniołka" do ludzi: obrzydzenie, traktowanie jak gorszą rasę, denerwujące, głupie pasożyty, które Gabriel bez wahania eliminuje... a jednocześnie ogromna zazdrość o boskie względy. Ten przyjemniaczek to by dopiero chętnie zrobił piekło na ziemi :badgrin:
3. Dracula (niezliczone dzieła wszystkich mediów - bohater-ikona kultury popularnej i folkloru, m.in pierwowzór w książce Brama Stoker i Gary Oldman - "Dracula", reż. F.F. Coppola, 1992) - za sposób w jaki stał się tym kim jest, za nieszczęśliwą miłość, która przezwyciężyła czas i przemianę w potwora, za wytworność i klase (w końcu hrabia ;))

Last Viking

  • Gość
*** Wytypuj Króla/Królową Horroru *** KANDYDACI
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 31, 2005, 03:08:20 pm »
1. MICHAEL MAYERS (Helloween) - za to jak wstaje :D  i za "oblicze w bieli". Upiorny, niezniszczalny i brnący cały czas do przodu w jednym celu: KILLEM ALL
2. PINHEAD (Hellraiser) - za gwoździe w głowie, niezły z niego "lanser" nowej mody ;)
3. DZIEWCZYNKA z RINGU - nie pamiętam jak ma na imię ale jest przerażająca  :oops: