Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 308891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiszkA

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 17, 2005, 11:03:59 pm »
Cytuj
Malowanie do Władcy i do WFB do dwie oddzielne sprawy ...


Czcze gadanie - oczywiście wiekszosc modeli do lotra jest wyprodukowana w skali mniejszej od tych do wfb, co jednak dla prawdziwego profesjonalisty nie jest zadnym problemem... kwestia umiejetnosci.
G: 3248856

Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 17, 2005, 11:21:45 pm »
Troll naprawdę świetny, malowanie super, elementy zbroi też bardzo ładne.
W zasadzie to jedyna rzecz, do której możnaby się przyczepić to rzemienie, które dorobiłes przy elementach zbroi - są moim zdaniem troszkę za duże. Ale ogólnie efekt końcowy jest rewelacyjny :o
Gratuluję porządnej roboty :D
Mitril nadchodzi

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 17, 2005, 11:29:27 pm »
KędzioR, ten troll jest boski
jedyne nad czym jeszcze musisz popracować to faktura skóry i drewna.
konwersja jest IMO przednia, natomiast krew wyszła mistrzowsko, domyslam się, że to twoja własna :D

Offline Celeborn

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 18, 2005, 12:24:47 am »
Naprawdę świetne!! Ciekawy pomysł z tymi głowami MT......
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline Draugdin

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 18, 2005, 04:32:21 am »
Musicie mnie dobijać takimi figurkami.
REWELACJA!!!
Gdzie i za ile można takiego trola kupić???
here is no better Magic than Steel...

Offline CINEK

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 18, 2005, 06:36:12 am »
Kędzior brak mi słów... po prostu ŚWIETNIE, zarówno konwersja, jak i malowanie..... ścieło mnie z nóg!!!!!! :D
Teraz nie pozostaje nic innego, jak samemu kupic sobie trola.... hahahaha

Offline Lu-trz

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 18, 2005, 08:16:42 am »
Brawo Kędzierzasty !!!!!!
Zdejmowana zbroja - tego jeszcze chyba nie było.  :o

Miszka - chodzi o to, że dobrze pomalowana figurka WFB nijak nie będzie pasowała do śiwata LOTR i na odwrót - po prostu LOTR utrzymany jest w konwencji bardziej realistycznej a WFB komiksowo fantastycznej.
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Kalins

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 18, 2005, 09:20:39 am »
Bardzo ładny Troll - gratuluję!
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 18, 2005, 02:21:04 pm »
dziękuję, dziękuję , zawstydzacie mnie  :oops:
:D  cieszę się, że mój Frollik podoba się nie tylko mi  :lol:
zwłaszcza miło przyjmować pochwały z ust ludzi zajmujących się tym samym i wiedzących, jak to jest malować takie figurki  :)

Drachu, tym razem nie poszedłem na łatwiznę i nie użyłem kRwi naturalnej (czytaj mojej) ale kulturalnie wszystko wymalowałem akrylami ;) mniej bolesne  :lol:

apropos kupna - można się skontaktować z Microartem i zamówić od nich. Szczegóły na privie, jeżeli ktoś by chciał mejla czy cuś ;)
a, ostrzegam - Ścibor jest leń i troll w wersji firmowej był ślepy jak mój żółw - pozbawiono go ocząt :D więc musiałem bidaka dozbroić w ślepia ;) i ząbki też trzeba trochę poprawić :)

P.S. Niedługo (mam nadzieję) się zabiorę za malowanie szefa trolli, również z Microartu... skonwertowany już jest i moze jutro porobię mu fotki na etapie zakończenia prac konstrukcyjnych  8)  planuję go pomalować jeszcze efektowniej i pomysłowiej, ale może nie będę zapeszał ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 18, 2005, 09:08:28 pm »
W takim razie czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia :D
BTW - w jaki sposób uzyskujesz taki efekt krwi na broni (który wyszedł ci po prostu doskonale :o )
Mitril nadchodzi

Offline KędzioR_vo

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 18, 2005, 11:12:06 pm »
tnę sobie nadgarstek, nie za głęboko, i rozcieńczam trochę krew, po czym nakładam ja pędzlem, czekam aż przeschnie (można wtedy opatrzyć ranę) po czym lakieruję :)

 :lol:  :lol:

to był żart ;)
krew na toporze to mocno rozcieńczona czerwień mieszana z brązem, w celu uzyskania efektu starości... do mieszanki koniecznie troszkę Ludwika (podstawa ;) ), żeby zminimalizować napięcie powierzchniowe wody...
topór pomalowałem kilka razy taką mieszanką, po czym jeszcze dodałem trochę czystszej czerwieni (pamiątki po jeszcze ciepłych Minasach ;) ) i tyle :)
jeszcze porada - lepiej się maluje ciągnąc pędzel od krawędzi ostrza wgłąb, to sprawia, że wygląd jest bardziej realny i też mniej pigmentu się osadza przy końcu pociągnięcia  8)
trzeba ćwiczyć po prostu ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 19, 2005, 01:46:45 am »
Dzięki za odpowiedź, będę musiał kiedyś spróbować (tego drugiegio sposobu oczywiście :lol:  :lol:  :lol: )
Mitril nadchodzi

Offline Encaitar

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 19, 2005, 01:21:26 pm »
Podziwiajac prace KędzioR_vo postanowilem troche poszperac i znalezlem cos tekiego:
http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?category=lotr2
4 pierwsze figury to lby trolli. Moze sie przyda do czegos? :D

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Viruk

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 19, 2005, 06:50:09 pm »
Cytat: "Encaitar"
Podziwiajac prace KędzioR_vo postanowilem troche poszperac i znalezlem cos tekiego:
http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?category=lotr2
4 pierwsze figury to lby trolli. Moze sie przyda do czegos? :D

pozdrowienia


Całkiem ciekawy link, zwlaszcza to zdjęcia mi się spodobało;
http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?category=lotr2&item=9454&type=store
Teraz widze, że trollowi z mordoru "do twarzy" z osłoną na nos ;)
Będę musił podłubać przy moim trollu i też coś takiego dorobić 8)
Pozdrawiam
Mitril nadchodzi

Offline chleback

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 22, 2005, 11:10:43 am »
No fakt bardzo ciekawa stronka. Najbardziej podoba mi się to zdjęcie: http://www.sideshowtoy.com/cgi-bin/category.cgi?category=lotr2&item=9411&type=store Szkoda że to aż 60$...  :(
ybierz czerwoną pigułkę...