Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 208846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1320 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:55:31 pm »
A owszem, twarze maluje Dawrf Fleshem, i rozjaśniam białym, nie chce mi sie kombinować z kolorami szczerze mówiąc :D

Podstawki były już gotowe, takie dostałem, nie wiem z jakiej firmy. Ale wiedomo, malowałem je sam.

Tło- jest jakie jest, kontrowersyjne troszke, jedni mówią że badziewne, inni że przyciąga wzrok; robie zdjęcia figurkom na tym tle ponieważ nigdy na białej kartce zdjęcia nie wyszły mi tak dobrze, bo jasny kolor (w przypadku białej kartki) rozprasza białe światło i w efekcie figurki wydają się być ciemniejsze niż są w rzeczywistości, pomimo dobrego oświetlenia. Tło to zeszyt Herlitz'a ;) Spodobał mi się i już ;)

Twarze, przyznam sie bez bicia że macie troche racje, wyszły blado ale to może z powodu mojego zmęczenia w malowaniu leśniaków, im więcej sie ich maluje tym bardziej się potem nie chce tak starać jak przy bohaterach np., a od Thranduila sie odczepcie, miał wyjść jak Patrick Swayze :badgrin:

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1321 dnia: Styczeń 19, 2008, 11:38:16 pm »
Na dzisiaj moja wariacja na temat Sentineli Leśniaków. Figurka Reapera

Overview od przodu
Overview z tyłu
Zoom na plecy
Zoom na twarz
Zoom od frontu

Dodatkowe fotki:
Ujęcie 1
Ujęcie 2
Ujęcie 3
Ujęcie 4
Ujęcie 5
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1322 dnia: Styczeń 20, 2008, 10:52:23 am »
Świetny zielony jak zwykle, no i widze że coraz lepiej Ci metaliki wychodzą. Twarz też super... tylko że tak figurka nijak ma się do Galerii LOTRa :D

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1323 dnia: Styczeń 20, 2008, 10:55:02 am »
Galerii Reapera nie ma :P TA figurka o niebo lepiej pasuje klimatem jako Sentinel WE niż te dziecinki GW  :)
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Pablo_von_kozlow

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1324 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:02:40 am »
ja bym na twoim miejscu wrzucił do galeri figurek w dziale WFB przegląda tamen temat kilka znanych nazwisk ;)
mam takie wrażenie ze na prawym ramieniu z przodu zrobiłęs zbyt widoczne przejścia ale poza tym mocno pozytywnie  :D
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Ezekiel-san

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1325 dnia: Styczeń 20, 2008, 11:18:25 am »
Ogólnie to wypas. Zieleń super, ale faktycznie Pablo ma rację, że chyba zbyt szybko pojechałeś to rozjaśnienie płaszcza na ramieniu.

A co do tematyki galerii to nie bądźmy takimi purystami Wink Ładną figurkę zawsze warto obejrzeć, zwłaszcza, że ich tak dużo poza Waszymi pracami nie ma w tym temacie.

anything