Autor Wątek: Galeria LotR-a  (Przeczytany 314682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NevergonE

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1275 dnia: Październik 21, 2007, 06:03:10 pm »
Naprawdę piękny figs... choć te kolce na plecach mógłby mieć odrobinę większe, no i ten sejmitar bardziej szabelkę przypomina. Ale ogólnie model na 6+ ;) Chciałbym go zobaczyć pomalowanego.

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1276 dnia: Październik 23, 2007, 01:01:35 pm »

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1277 dnia: Październik 23, 2007, 03:07:21 pm »
niezłe początki non metallica, na niektórych modelach wygląda to już bardzo przyzwoicie, szczególnie udany jest saruman, sztandarowy i szeregowcy, reszta trochę straszy, szczególnie gala

Offline Truten1

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1278 dnia: Październik 23, 2007, 04:31:04 pm »
O rzesz w pupę ja Cię!!! Jakeś zrobił te korzenie??? :o

Offline Misieek

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1279 dnia: Październik 23, 2007, 04:32:10 pm »
Jednym słowem , bardzo dobre malowanie .

Szczególnie bardzo podoba mi się wykonanie szat u Sarumana .
Ogólnie wszystkie modele , jak i podstawki cieszą oko , jedynie do czego mogę się przyczepić
to nie dopracowanie tak zwanej ,, kosmetyki ,,Elnaith'i / 'iego?  i  W'elfów , ze względu na nie doszlifowanie
łuków w przypadku We ( są zbyt grubawe  jak na elfy ).
Elnaith'i moim zdaniem powinien mieć dłuższy płaszcz i do GS'owanego konika  , a płaszcz  aby zasłoniał
,, Rohanski efekt lewitacji ,,  , chyba wiesz o co mi chodzi ?  pozatym ładna konwersja i malowanie .

Oczywiście to tylko szczegóły  ;) .

Dobra robota !

Offline isengard1

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1280 dnia: Październik 23, 2007, 04:46:51 pm »
IMO świetne! Najbardziej podobają mi się szaty Sarumana i podsatwki  :D
Ale jest przyanjmenij 1 duży minus - płaszcz elnaith'a IMO faktycznei za krótki i wyglada lekko nie natruralnie. Ale poza tym wszytko super! Zadroszcze talentu  ;)
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1281 dnia: Październik 23, 2007, 04:54:48 pm »
Jaki NMM? Nigdy nie malowałem tą techniką :)

Podstawki były gotowe, kupione przez klienta dla którego malowałem, samo ich malowanie nie było już tak trudne ;)

Konikowi Elnaitha dorobie coś z GS jak wyjdzie oficjalna kawaleria HE, wtedy upodobnie wierzchowce do oryginałów, ale z tym jeszcze sobie poczekam. A płaszcz wiem że nie rzuca na kolana, nie mam zbyt dużego doświadczenia w robieniu z GS'u, ale chciałem jakoś pogodzić te obie figurki (wieśniaka i elfa), rozwiązując jakoś sprawę z kołczanem.

Oszlifować łuki? Metalowe? O nie, w to bym się chyba nigdy nie bawił, nie mam zamiaru poprawiać błędów rzeźbiarskich modelarzy z GW, na nich zrzucam winę jak komuś się coś nie podoba :badgrin:

Offline Maximus from Rome

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1282 dnia: Październik 23, 2007, 05:49:26 pm »
fajna robota :p
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Haldir z Lothlorien

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1283 dnia: Październik 23, 2007, 06:28:43 pm »
Cytuj
Podstawki były gotowe, kupione przez klienta dla którego malowałem, samo ich malowanie nie było już tak trudne


Czyli rozumiem, że na zamówienie wszystko oprócz Elnaith ?? Bliźniacy w obu wersjach nie powalają. Najlepszy zdecydowanie Saruman , reszta na solidnym poziomie. Elnaith superaśny dostał głosa na O-R ;)

Cytuj
Oszlifować łuki? Metalowe? O nie, w to bym się chyba nigdy nie bawił, nie mam zamiaru poprawiać błędów rzeźbiarskich modelarzy z GW, na nich zrzucam winę jak komuś się coś nie podoba


Dobrze mówi dać mu piwa ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1284 dnia: Październik 23, 2007, 07:06:24 pm »
Cytat: "Haldir z Lothlorien"
Czyli rozumiem, że na zamówienie wszystko oprócz Elnaith ??

I oprócz bliźniaków :)

Offline xioze

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1285 dnia: Październik 24, 2007, 07:36:38 am »
Śliczne

Offline Maximus from Rome

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1286 dnia: Październik 24, 2007, 09:34:27 pm »
Cytat: "Kirdan"
Cytat: "Haldir z Lothlorien"
Czyli rozumiem, że na zamówienie wszystko oprócz Elnaith ??

I oprócz bliźniaków :)


masz jescze  foty innych figsów??


pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Barti

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1287 dnia: Październik 28, 2007, 10:46:43 am »
Kirdan,
Super, ale trudno żeby było inaczej ;) Saruman faktycznie kapitalny, tak jak i leśniaki, tylko Gala wyszła chyba ciut słabiej. Co do podstawek - mimo że jak dla mnie są trochę zbyt przeładowane, to mają swój urok...

Pozdr.
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Kirdan

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1288 dnia: Listopad 20, 2007, 12:09:04 pm »
Kolejny update w mojej galerii, tym razem:

Biała Gala
i
Blast Ci w oko!! :badgrin:
czyli kolejna wersja Sarumana :D


 ;)

Offline drachenfeles

Galeria LotR-a
« Odpowiedź #1289 dnia: Listopad 20, 2007, 01:52:20 pm »
Cytat: "Kirdan"
Kolejny update w mojej galerii, tym razem:

Biała Gala
i
Blast Ci w oko!! :badgrin:
czyli kolejna wersja Sarumana :D


 ;)


masz rękę do sarumanów, ten także wyszedł świetnie, gala też nieźle ale ma coś z twarzą - na pewno oczy są za duże