Autor Wątek: Galeria WH40K  (Przeczytany 495485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

Galeria WH40K
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2004, 05:42:00 pm »
W jakiej rozdzielczossci i jakim formacie powinienem robic zdjecia do publikacji w necie, zeby nie byly za wielkie i zeby cos jeszcze na nich bylo widac? Bo pstryknalem pare fotek moim krasnalom ale troche przegiolem i sa robione na 4mln pixeli po 2,5 MB na zdjecie:)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Viwern

Galeria WH40K
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 14, 2004, 09:03:41 am »
Tak se przeglądałem fotki na necie i traiłem na to:



Super fotka :giggle: .
odpis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111

Offline Oglak

Galeria WH40K
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 27, 2004, 01:27:53 pm »
Ja w tej figurce nie wiedze nic specjalnego...z reszta jest plewnie pomalowana. :|
Your fear is my power!"

Offline Maciej Skowronek

Galeria WH40K
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 27, 2004, 02:46:57 pm »
Jak dla mnie to właściwie badziew, może nie jestem mistrzem ale lepiej bym go pomalował.  :P
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline śmigło

Galeria WH40K
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 27, 2004, 02:59:51 pm »
to fakt, malowanie jest tak plewne, ze az strach.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline vanswirr

Galeria WH40K
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 28, 2004, 08:25:14 am »
To nie jest tylko kwestia malowania, tylko złego ustawienia kolorów w cyfraku. Mogę wam zaręczyć, że przy dobrze zrobionym zdjęciu wasze zdanie byłoby inne. A co do plewności malowania i waszej krytyki - ja bym zrobił lepiej - to pokażcie że potraficie bo jakoś nie widziałem jeszcze waszych modeli na coolmini,  Wielcy i Genialni Panowie Malarze.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Maciej Skowronek

Galeria WH40K
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 28, 2004, 10:39:47 am »
Co się tak oburzyłeś, twoja figurka czy co? Ktoś kto krytykuje nie musi wcale lepiej malować.
Najlepsi kiperzy nie muszą byc dobrymi kucharzami, a najlepsi komentatorzy sportowi nie muszą wcale umieć grac w piłkę. Takie głupie tłumaczenie "niepodoba ci się to pomaluj lepiej jest co najwyżej na poziomie przedszolnym", skoro tak do tego podchodzisz o powiedz mi kto ma prawo oceniać obrazy Picasso czy Rubensa.
A co do chwalenia się "ja bym to zrobił lepiej" to zupełnie nie uważam się za dobrego malarza ale naprawdę tak sadzę. Tyle że bawię się figurkami do Konfry bo do W40k gram Necronami a tu niestety nie ma takiego miejsca do popisu.
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline śmigło

Galeria WH40K
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 28, 2004, 12:16:52 pm »
vanswirr powiem ci , ze owszem maluje lepiej, duzo lepiej niz to, stad moge powiedziec, ze to plew. na coolmini nie wystawiam, bo uwazam, ze az tak dobrze nie maluje. koncze mojego dp - zrobie fotki to tu wstawie, wtedy pogadamy, chociaz zbyt wielkiego mniemania o sobie jako malarzu nie mam. po prostu maluje swoje figsy do grania, nie na wystawe ebay itd. ten temat zalozylem , zeby ludzie dawali linki/foty to rzeczy, ktore uwazaja za ciekawe i inspirujace (niestety linki na coolmini sie zmieniaja, wiec pewnie foty podane przez mnie juz sie pod nimi nie znajduja, bede to musial naprawic i powklejac zdjecia - pytanie jak to sie robi :? ), ta praca ani nie jest ciekawa ani inspirujaca - sam przyznaj. wiec komentarza sa w pelni uzasadnione. nie wiem nad czym tu sie rozwodzic??
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline vanswirr

Galeria WH40K
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 28, 2004, 01:53:45 pm »
Chodziło mi o to, że :
1. malowanie nie jest aż takie złe, bez przesady - na cool gość dostałby około 5 do 6,5. Moim zdaniem figurka jest pomalowana bez szału, ale poprawnie, starannie. Można by poprawić cieniowanie, braki w dokładnosci zawijasów na plaszczu, brak trochę głebi twarzy - ale tragedia to nie jest, na stół nadaje sie bez problemu. Ale moze jestem za liberalny
2. Młody gośc na forum coś wrzucił, chce sie podzielić - a wy na niego z grubej rury. Teraz sie wystraszy i nic nie napisze :)
3. może to on malował - to dostał jeszcze bardziej po głowie.
4. racja - najlepsi kiprezy nie muszą byc producentami win . Ja tylko nie lubie krytyki niekonstruktywnej :|

A co do rzeczy pomalowanych moim zdaniem inspirujaco :

Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Maciej Skowronek

Galeria WH40K
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 28, 2004, 07:35:33 pm »
Tu się zgodzę krytyka była zupełnie niekonstruktywna.
Za to do twoich fotek również niekonstruktywnie powiem że bardzo mi sie podoba, szczególnie dred ale to dred produkcji FW więc sam w sobie jest super.
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Porky

Galeria WH40K
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 02, 2004, 07:50:20 am »
Jak można zrobić dobrze wyglądający a co najważniejsze trwały śnieg  na podstawkach i nie tylko?
Kombinuje już troche  i nigdy nie osiągam pożądanego efektu. Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Hej

Offline Fenris

Galeria WH40K
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 02, 2004, 07:52:43 am »
Chyba zdecydowanie najprostszy i w miarę dobry pomysł to wikol i soda oczyszczona.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Porky

Galeria WH40K
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 02, 2004, 08:55:51 am »
ooo o tym bym wcale nie myślałem! musz pokąbinować! Z kumplem robiłem śnieg. Śniegiem w spreju niby ok wyglądło ale strasznie nie trwałe to było. miękie jak jak nie wiadomo co!

Offline śmigło

Galeria WH40K
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 02, 2004, 10:04:05 am »
tu masz link do zrobienia sniegu : http://www.bolterandchainsword.com/index.php?showtopic=56292

sam juz robilem i wychodzi naprawde swietnie.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Porky

Galeria WH40K
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 02, 2004, 11:49:54 am »
Super! masakra! naprawde to wygląda świetnie. Dieki za pomoc. Jak bede miał troche czasu to zaczynam sie brać do roboty!
HEJ

 

anything