Autor Wątek: Galeria WH40K  (Przeczytany 501370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stikman

Galeria WH40K
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 19, 2005, 07:42:10 am »
Ten Slaanesh wywarł na mnie ogromne wrażenie. Bardzo mi się również podoba to, że figurka jest pomalowana na taki kolor i wszystkie elementy widać szczegółowo. Pisałeś, ze malowałeś na zamówienie. Ile kasy zbuliłeś zaniego ???
ęka Chwały zniszczy was wszystkich !!!

Offline jachu_ka

Galeria WH40K
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 20, 2005, 06:53:52 pm »
ja bym dopracowal bardziej rogi- ciemne na dole i zupelnie biale na koncach. no chyba ze takie sa tylko na zdjeciu nie widac.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Viruk

Galeria WH40K
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 20, 2005, 07:37:00 pm »
Racja, rogi mogłyby być lepiej dopracowane :roll:  Anyway, dzięki za opinie. Więcej zdjęć jest na http://sakhet.rsc.pl/thumbnails.php?album=467 , bedę wdzięczny za komentarze i oceny ;)  Pozdrawiam!
Mitril nadchodzi

Offline stikman

Galeria WH40K
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 20, 2005, 07:59:47 pm »
Fajni są ci Chaosi tylko rogi i kości na zdjęciu są "za białe", chyba, że to tak na zdjęciu wygląda.
ęka Chwały zniszczy was wszystkich !!!

Offline Viruk

Galeria WH40K
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 20, 2005, 08:34:22 pm »
Rogi są rozjaśniane od brązowego do skull white, niestety nie widać tego dobrze na zdjęciu.  Do ideału im troche brakuje ;)  ale w realu wyglądają lepiej :)
Mitril nadchodzi

Offline MiSiO

Galeria WH40K
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 03, 2005, 10:10:51 pm »
mnie interesuje mordheimowe possessed.. czemu nie grywasz na turniejach?! Kakow zaprasza 16go! na mordhiem! na razie okolo 22 osob zapisanych :D

Offline Viruk

Galeria WH40K
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 04, 2005, 12:54:10 am »
Mordheim to chwilowo temat zamkniety :?  Tych possessed sprzedałem, obecnie skupiłem się na malowaniu figurek do Lotr'a, ale na Mordheima jeszcze przyjdzie czas. W przyszłości (raczej nie najblizszej, najwcześniej za parę miesięcy) planuję kupić bandę do undeadów lub carnival of chaos, pomaluję ich i wtedy będę mógł pomyśleć o turniejach ;) Pozdrawiam!
Mitril nadchodzi

Offline Maciej Skowronek

Galeria WH40K
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 04, 2005, 05:48:16 pm »
NIe wiem czy wszyscy widzieli, jest to na stronce GW, ale na wszelki wypadek zapodam. Szczególnie się pewnie spodoba grającym w Horus Heresy.
Dave Taylor's Adeptus Custodes Heresy Army  :shock:

http://oz.games-workshop.com/games/40k/spacemarines/painting/taylor_heresy/default.htm

I dla zachety dwa obrazeczki

http://oz.games-workshop.com/download/popup.htm?/games/40k/spacemarines/painting/taylor_heresy/images/custodes_squad1.jpg

http://oz.games-workshop.com/download/popup.htm?/games/40k/spacemarines/painting/taylor_heresy/images/lr_3qtr_L.jpg[/img]
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline Dreadorus Maximus

Galeria WH40K
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 04, 2005, 10:22:20 pm »
Dready mi się nie podobają
Ogólnie to zarąbiste jest przenoszenie rysunków/artworków/obrazków na figurki, sam właśnie robię marshala będącego "kopią" obrazka Blancha ze starego rulbuka, niedługo objawię go światu  ;)
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Maciej Skowronek

Galeria WH40K
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 05, 2005, 07:58:25 am »
Jak dla mnie dredy są trochę zbyt daleko żeby je ocenić a powiększanie rozmywa obraz. Natowmiast zwykłe squady są super. Ja też przenoszę pewien art. do figurkowego świata.
Dreadorus Maximus - nie zapomnij się pochwalic
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Eman

  • Gość
Galeria WH40K
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 05, 2005, 08:00:06 am »
Heyka !!!
Dla mnie wymiata Kapelan ... no normalnie az chcialbym takiego miec w swojej armii  8)
Cze !!!

Sancho

  • Gość
Galeria WH40K
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 05, 2005, 08:06:06 am »
dredziaki sa super zrobione. dokladnie jak na kartach z Horusa. szkoda ze oficjalnie nie wychodza figurki z czasow Herezji. na niektorych artworkach pojazdy i niektore wzory jednostek biją na glowe te nowe z 41M.

Eman

  • Gość
Galeria WH40K
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 05, 2005, 08:12:10 am »
Heyka !!!
Cytuj
szkoda ze oficjalnie nie wychodza figurki z czasow Herezji. na niektorych artworkach pojazdy i niektore wzory jednostek biją na glowe te nowe z 41M.

Zawsze pozostaje Forge World ... kilka wzorow z czasow Herezji mozna tam kupic - m.in. Land Raidera.
Cze !!!

Offline CorviuS

Galeria WH40K
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 06, 2005, 12:18:22 am »
Do tego dochodzi (ale to by trzeba grzebac ostro zeby znalezc  :lol: ) stary/metalowy wzór Land Speeder'a - dokładnie jak na kartach. Co do figurek Custodes to w sumie tylko zbroje Terminatorskie  i dwa sklady w PA wygladaja jako tako jak na kartach - reszta to po prostu marynaty pomalowane na zloto  :? . Na kartach nie ma mowy o zadnych bolcach, meltach czy innych plasmach tylko Nemesis Force Weapon  8) .
corv
ighting for peace is like f**king for virginity.

Offline CINEK

Galeria WH40K
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 06, 2005, 01:37:34 pm »
A mi się podobaja termosy, a wogóly trzeba powiedzieć, że wszystko jest si si si :D

 

anything