trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1077653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2775 dnia: Lipiec 28, 2015, 06:54:39 pm »
Potwierdzam!

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2776 dnia: Lipiec 28, 2015, 08:00:53 pm »
Co nie zmienia faktu, że te trzy wydane w integralu tomy są genialną lekturą. :smile:

Ha! Choć raz mi się udało: zamówiłem coś, co dopiero teraz Death pochwalił  :biggrin: (zawsze jest odwrotnie).

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2777 dnia: Lipiec 28, 2015, 08:03:30 pm »
Z Reduktorem prędkości też Ci się udało. ;) Nie tak dobry jak Pirat, ale i tak super.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2778 dnia: Lipiec 29, 2015, 02:39:29 pm »
Kupowaliście coś u nich (korob.pl)? Pakują w stylu Arosów i innych?
http://allegro.pl/valerian-t-ii-wyd-zbiorcze-nowa-wys-24h-i5571713336.html

Nieprzeczytane zmieniło dzisiaj ceny i nagle w moim koszyku wszystko jest droższe niż wczoraj, więc szukam innej księgarni.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2779 dnia: Lipiec 29, 2015, 03:32:38 pm »
faktycznie ceny w nieprzeczytane podskoczyly :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2780 dnia: Lipiec 29, 2015, 04:35:41 pm »
Aktualne problemy z dostępnością Pasażerów czy nie tak dawno Piotrusia Pana powinny dać namacalne przykłady osobom, które twierdzą, że kupowanie komiksów w dniu premiery mija się z celem, że to szaleństwo.

Według mnie to przezorność i znajomość naszych realiów.

Przy okazji egmontu i dodruku Incala przez Scream, zastanawia mnie brak głosów w sprawie dodruku Świata Edeny, a to chyba najlepszy komiks Moebiusa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2015, 04:53:20 pm wysłana przez pokia »

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2781 dnia: Lipiec 29, 2015, 04:51:36 pm »
faktycznie ceny w nieprzeczytane podskoczyly :razz:

Niech ich ręka boska broni! (mam 6 pozycji w schowku - czekam na 12.VIII)

Przy okazji Egmontu i dodruku Inacala, zastanawia mnie brak głosów w sprawie dodruku Świata Edeny, a to chyba najlepszy komiks Moebiusa.

Szukam Świat Edeny CODZIENNIE na Allegro  :sad: (oraz Księżycowa Gęba). Może jak ludzie powrócą z wakacji, to coś się zmieni z podażą?

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2782 dnia: Lipiec 29, 2015, 08:03:52 pm »
Nie wiedziałem, że Piotruś Pan się wyczerpał. Dobrze, że mam.  :smile:
Przy okazji egmontu i dodruku Incala przez Scream, zastanawia mnie brak głosów w sprawie dodruku Świata Edeny, a to chyba najlepszy komiks Moebiusa.
Też tak uważam. Najlepszy Moebius.

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2783 dnia: Lipiec 29, 2015, 08:52:04 pm »
Aktualne problemy z dostępnością Pasażerów czy nie tak dawno Piotrusia Pana powinny dać namacalne przykłady osobom, które twierdzą, że kupowanie komiksów w dniu premiery mija się z celem, że to szaleństwo.

Raczej bym się zainteresował komiksami na poziomie, które od lat nie schodzą. Bo jak one zejdą (albo pójdą na przemiał), to nie liczyłbym na dodruk. A jak coś wydanego niedawno się szybko sprzeda, to szansa na dodruk jest bardzo duża.
A Pasażerów to sobie prędzej czy później kupię w jakimś dyskoncie za ok. -35%. Zakład?
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2784 dnia: Lipiec 29, 2015, 09:01:19 pm »
A Pasażerów to sobie prędzej czy później kupię w jakimś dyskoncie za ok. -35%. Zakład?

W to nie wątpię. Komiks jest na tyle świeży, że pojawi się jeszcze w kilku miejscach w dobrej cenie.
Natomiast odrabianie ponad dekady przerwy w kupowaniu komiksów nauczyło mnie, że nie ma co się ociągać. Tytuły które są dla mnie najważniejsze, kupuję w chwili premiery lub okolicach. Mniej ważne tytuły mogą poczekać.

Offline podwawelski

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2785 dnia: Lipiec 30, 2015, 08:15:37 am »
Przy okazji egmontu i dodruku Incala przez Scream, zastanawia mnie brak głosów w sprawie dodruku Świata Edeny, a to chyba najlepszy komiks Moebiusa.
Świat Edeny kupiłem w listopadzie 2010 za połowę okładkowej (85 zł) podczas jednej z licznych wyprzedaży Egmontu. Był  w tej cenie dostępny w kilku sklepach  i nie schodził przesadnie szybko. Potem na Allu można go było spokojnie dostać po jakieś 100 zł za komplet. Myślę, że Egmont nie zdecyduje się na dodruk. Chociaż to jeden z tych komiksów, które mogłyby być w ciągłej sprzedaży. Mój ulubiony Moebius.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2786 dnia: Lipiec 30, 2015, 12:55:14 pm »
Kolejna paczka z Aros.pl wlasnie doszla. Najlepsza cena i super zapakowane. Kazdy komiks w folii(pisze bo nie zawsze nowki dostaje w foli) + Karton.
Pozdro.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2787 dnia: Lipiec 30, 2015, 02:45:58 pm »
Księgarnia internetowa Incal, zamówienie złożone dnia 2015-07-23 (Lucky Luke t.5 / Pirat Izaak: Plansze Europy).
Ciągle widnieje podpis: w trakcie kompletowania (a z informacji na zapytanie o stan komiksów, przeczytałem w e-mailu: ''Komiksy są dostępne, nowe w folii.'')
Na prośbę, czy zgodziliby się wysłać przesyłkę Pocztą Polską zamiast kurierem - brak odpowiedzi.
Ciężki poród, zdawkowe odpowiedzi, niemrawe podejście do biznesu...  :sad: Chyba gdyby nie ten Lucky Luke, to bym machnął ręką na cały ten zakup.  :cry:

Muszę wleźć pod stół, odszczekać i przeprosić Księgarnię INCAL.

Ciekawa historia. Dziś dostałem od nich e-mail, że ''oczekują na wpłatę za zamówione komiksy'' - no to ja im na to, że przecież wysłałem niezwłocznie, zawsze tak czynię (i zawsze, płacąc przelewem przez Internet, robię sobie zrzut ekranu transakcji, coby się nie pogubić, jak robię więcej płatności na raz!).

Patrzę = zapisany zrzut ekranu pokazuje, że płatność była; wchodzę na stronę Banku Śląskiego, chcąc przeglądnąć historię przelewów i ściągnąć od nich potwierdzenie transakcji w pliku *.pdf = a tu ZONK, transakcja znikła  :sad:
Napisałem reklamację do Banku, aby całą sprawę jakoś wyjaśnić - mają niby termin do 7 dni.

Mieliście kiedyś takie dziwne historie z przelewami internetowymi???

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2788 dnia: Lipiec 30, 2015, 05:52:30 pm »
Muszę wleźć pod stół, odszczekać i przeprosić Księgarnię INCAL.

Ciekawa historia. Dziś dostałem od nich e-mail, że ''oczekują na wpłatę za zamówione komiksy'' - no to ja im na to, że przecież wysłałem niezwłocznie, zawsze tak czynię (i zawsze, płacąc przelewem przez Internet, robię sobie zrzut ekranu transakcji, coby się nie pogubić, jak robię więcej płatności na raz!).

Patrzę = zapisany zrzut ekranu pokazuje, że płatność była; wchodzę na stronę Banku Śląskiego, chcąc przeglądnąć historię przelewów i ściągnąć od nich potwierdzenie transakcji w pliku *.pdf = a tu ZONK, transakcja znikła  :sad:
Napisałem reklamację do Banku, aby całą sprawę jakoś wyjaśnić - mają niby termin do 7 dni.

Mieliście kiedyś takie dziwne historie z przelewami internetowymi???
mieliśmy, i do tego nie w śląskim.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2789 dnia: Lipiec 30, 2015, 05:53:02 pm »
Ja nie miałem, jesteś pewien że ten zrzut o którym mówisz to na 100% zrzut po wykonanej transakcji? A nie np. ekran przed ostatecznym potwierdzeniem, albo ekran z którego możesz wybrać: potwierdź później? Może masz ją na liście transakcji do potwierdzenia?

Zawsze robię sobie screenshot tuż przed zatwierdzeniem przelewu (może to śmieszne z mojej strony, ale jakoś tak to weszło mi w krew), a Bank Śląski nie ma takiej opcji ''potwierdź później''.
Ciekawe, co mi z Banku odpiszą? (w sumie liczę się z tym, że zapłacę jeszcze raz - bo na 2 komiksach mi szczególnie zależy). Z tego, co też pamiętam, to w tym dniu wysyłałem kilka płatności, jedna za drugą - i coś mogło mnie rozproszyć, że nie kliknąłem ''wyślij''? Echhhhh...  :???: ??:

PS. Przy okazji zareklamuję Wam super program do screenshootów: FastStone Capture (aktualnie v8.2)  :wink:

************** EDIT ***************

Się wyjaśniło: Bank Ślaski odpisał, że system odrzucił kod weryfikacyjny przelew i całość nie została sfinalizowana - wykonałem ponownie przelew, tym razem chyba poszło OK  :smile: (zaskakująco szybka reakcja Banku, myślałem że będą grali na zwłokę...!)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2015, 07:04:15 pm wysłana przez blackwaterpark »