trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1082820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2760 dnia: Lipiec 08, 2015, 10:48:02 am »
Komikslandia - nie polecam.
Czekalem na realizacje zamowienia ponad miesiac i sie nie doczekalem. Czesc zamowienia odebralem osobiscie (akurat przyjechali ze stoiskiem do mojego miasta). Anulowalem reszte zamowienia. Na zwrot pieniedzy czekalem ponad 2 tygodnie. W sprawie realizacji zamowienia i zwrotu pieniedzy ciagle slyszalem jakies wymowki i sprzeczne ze soba wersje wydarzen. Jezeli ktos ma z nimi problem, to nie rozmawiajcie z panami (totalna olewka). Jedynie panie zainteresowaly sie sprawnym rowiazaniem sprawy na moja korzysc.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2761 dnia: Lipiec 24, 2015, 07:31:26 pm »
http://www.fankomiks.pl/index.php

Znacie sklep Fankomiks? Właśnie znalazłem tam niedostępny już nigdzie komiks, i to w cenie okładkowej. Ciekawe czy to błąd, czy rzeczywiście go mieli, ale po tym jak go zamówiłem, od razu zniknął z oferty...

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2762 dnia: Lipiec 24, 2015, 08:28:41 pm »
Tak, to krakowski sklep. Czasem korzystam jak nie mogę czegoś znaleźć w sieci.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2763 dnia: Lipiec 24, 2015, 09:31:47 pm »
Czasem korzystam jak nie mogę czegoś znaleźć w sieci.

Obym też miał to szczęście.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2764 dnia: Lipiec 24, 2015, 09:42:28 pm »
Obym też miał to szczęście.
ciekawe co to był za unikat? ;)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2765 dnia: Lipiec 24, 2015, 09:52:34 pm »
ciekawe co to był za unikat? ;)

Rozbitkowie czasu. Pięć lat temu mnie wynudził, ale skoro jest nadzieja na kontynuację, dam drugą szansę.

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2766 dnia: Lipiec 28, 2015, 01:55:32 pm »
http://www.fankomiks.pl/index.php

Znacie sklep Fankomiks? Właśnie znalazłem tam niedostępny już nigdzie komiks, i to w cenie okładkowej. Ciekawe czy to błąd, czy rzeczywiście go mieli, ale po tym jak go zamówiłem, od razu zniknął z oferty...

Złożyłem kilka dni temu zamówienie na ich stronie. Po 3 dniach, jak nic się nie działo, wysłałem maila z prośbą o informacje w mojej sprawie. No i otrzymałem odpowiedź, że mają błędy na stronie i stany magazynowe są inne niż to widać.

Przezornie wybrałem pobranie, więc moja przygoda z nimi się skończyła bez bólu, ale też bez komiksów...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2015, 03:32:08 pm wysłana przez pokia »

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2767 dnia: Lipiec 28, 2015, 02:04:45 pm »
Złożyłem kilka dni temu zamówienie na ich stronie. Po 3 dniach, jak nic się nie działo, wysłałem maila z prośbą o informacje w mojej sprawie. No i otrzymałem odpowiedź, że mają błędy na stronie i stany magazynowe są inne niż to widać.

Przewodnie wybrałem pobranie, więc moja przygoda z nimi się skończyła bez bólu, ale też bez komiksów...

To jest też mój przypadek. Szkoda, bo łudziłem się na tych Rozbitków czasu.

Offline peta18

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2768 dnia: Lipiec 28, 2015, 02:56:22 pm »
To jest też mój przypadek. Szkoda, bo łudziłem się na tych Rozbitków czasu.
A w jakiej cenie mieli ten komiks?
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2769 dnia: Lipiec 28, 2015, 02:58:25 pm »
A w jakiej cenie mieli ten komiks?

Okładkowej, 99 zł.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2770 dnia: Lipiec 28, 2015, 03:00:21 pm »
Księgarnia internetowa Incal, zamówienie złożone dnia 2015-07-23 (Lucky Luke t.5 / Pirat Izaak: Plansze Europy).
Ciągle widnieje podpis: w trakcie kompletowania (a z informacji na zapytanie o stan komiksów, przeczytałem w e-mailu: ''Komiksy są dostępne, nowe w folii.'')

Cała ta ''nieudana wysyłka'' spowodowana była li tylko moim głupim błędem bankowym.
Przepraszam, Incalu...  :cry:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2015, 08:17:27 pm wysłana przez blackwaterpark »

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2771 dnia: Lipiec 28, 2015, 03:33:19 pm »
A w jakiej cenie mieli ten komiks?

Mieli tylko cenę - komiksu brak.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2772 dnia: Lipiec 28, 2015, 04:06:04 pm »
Księgarnia internetowa Incal, zamówienie złożone dnia 2015-07-23 (Lucky Luke t.5 / Pirat Izaak: Plansze Europy).
Ciągle widnieje podpis: w trakcie kompletowania (a z informacji na zapytanie o stan komiksów, przeczytałem w e-mailu: ''Komiksy są dostępne, nowe w folii.'')
Na prośbę, czy zgodziliby się wysłać przesyłkę Pocztą Polską zamiast kurierem - brak odpowiedzi.


Zapewne zamówiony Pirat Izaak jest wystawiony na allegro. Być może dlatego masz status w trakcie kompletowania. Zgaduję, że po zakończeniu aukcji zmieni się status.
http://allegro.pl/pirat-izaak-komiks-christophe-blain-nowy-wyprzedaz-i5501580601.html
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2773 dnia: Lipiec 28, 2015, 04:40:29 pm »
Zapewne zamówiony Pirat Izaak jest wystawiony na allegro. Być może dlatego masz status w trakcie kompletowania. Zgaduję, że po zakończeniu aukcji zmieni się status.
http://allegro.pl/pirat-izaak-komiks-christophe-blain-nowy-wyprzedaz-i5501580601.html

Łojojoj! To mi się trafiło!  :lol:
Gdyby aukcja trwałą jeszcze 12 dni, to bym mógł czekać i czekać...

PS. Ciekawe, co by zrobili, gdybym teraz kliknął ''Dodaj do koszyka''  :wink:
PS2. Dziwne, że w takiej fajnej cenie komiks im się nie sprzedaje.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2774 dnia: Lipiec 28, 2015, 06:48:06 pm »
Co nie zmienia faktu, że te trzy wydane w integralu tomy są genialną lekturą. :)