Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1076825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2655 dnia: Maj 28, 2015, 03:29:38 pm »
O kurde, nie strasz mnie. Właśnie zrobiłem przelew za Pasażerów i Undertakera.
Co tam się stało?  :smile:

Offline kenji

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2656 dnia: Maj 28, 2015, 05:27:52 pm »
Tak. Ja reklamowaniem. Jutro ma przyjechać kurier i zrobic podmianę. Aniol przeznaczenia został dostarczony z mocno pokiereszowaną okładką. I to raczej wydarzyło sie przed zaparkowaniem do paczki.

Offline burberry

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2657 dnia: Maj 29, 2015, 11:22:01 am »
Pakowanie było OK.

Zamówiłem 6 komiksów, w tym Yansa 1. Yans był w folii, ale na okładce odkryłem 3 małe dziurki (irytujące, ale to moze bym przebolał) plus jeszcze dwa paski biegnące w poprzek okładki, które wyglądają tak, jakby coś przygniatało komiks w tym miejscu. Raczej nie ma wgłębień, tylko taki rozmazany kolor pod światło, nie wiem, jak to opisaćc, a nie mam komiksu pod ręką. Nie chce mi się odsyłać tego i czekać mega długo, więc chciałbym, żeby dało się to rozwiązać kurierem.


Dodam, że te wady odkryłem w trakcie lektury.

Nigdy w życiu nie reklamowałem komiksu, ale te defekty trochę mnie zdenerwowały. Nie mógłbym przez to spać. : P
Bóg Cię kocha

JanT

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2658 dnia: Maj 29, 2015, 12:48:11 pm »
Pakowanie było OK.

Zamówiłem 6 komiksów, w tym Yansa 1. Yans był w folii, ale na okładce odkryłem 3 małe dziurki (irytujące, ale to moze bym przebolał) plus jeszcze dwa paski biegnące w poprzek okładki, które wyglądają tak, jakby coś przygniatało komiks w tym miejscu. Raczej nie ma wgłębień, tylko taki rozmazany kolor pod światło, nie wiem, jak to opisaćc, a nie mam komiksu pod ręką. Nie chce mi się odsyłać tego i czekać mega długo, więc chciałbym, żeby dało się to rozwiązać kurierem.


Dodam, że te wady odkryłem w trakcie lektury.

Nigdy w życiu nie reklamowałem komiksu, ale te defekty trochę mnie zdenerwowały. Nie mógłbym przez to spać. : P

Też mam takie paski (z Gildii zamawiałem) ale mi to nie przeszkadza. Nawet bym o nich nie wiedział gdybyś nie napisał  :biggrin:

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2659 dnia: Maj 29, 2015, 11:05:30 pm »
nieprzeczytane pl- wszystko ok, brak jakichkolwiek obic czy innych usterek. Na dodatek bylo sporo babelkow, szybka wysylka, ogolnie jestem bardzo zadowolony. Paczka byla dosc spora.
gildia - komiksy scream komiks przyszly w stanie idealnym, ogolnie jak zwykle gildia=wzor  :biggrin: :razz: . Paczka tez nie byla taka mala, ale gildia jak zwykle spisala sie bardzo ok
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2660 dnia: Maj 30, 2015, 12:48:11 pm »
Pierwsze zamówienie z Nieprzeczytane.pl - spakowane i wysłane bardzo szybko, zapakowane bardzo ładnie i skutecznie pomimo dużej ilości pozycji. Jeden zgrzyt niestety się wkradł, w postaci pomylonej pozycji. Na szczęście tej najtańszej, archiwalnego Giganta, więc w przypadku skomplikowanej procedury reklamacyjnej raczej sobie odpuszczę, ale mały niesmak pozostaje.
I jeszcze jedna mała sugestia - w przypadku tak wielkich pudeł mogliby montować jakieś uchwyty, niesie się to tragicznie  :lol:

Offline Garf

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2661 dnia: Czerwiec 01, 2015, 08:29:18 pm »
Doszła dziś paczka ze sklepu Egmontu - karton i gruba warstwa folii bąbelkowej. Oklejone taśmą z logo firmy w tę i z powrotem (i jeszcze na wylot)  :smile: Komiks w stanie bardzo dobrym.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2662 dnia: Czerwiec 01, 2015, 08:41:12 pm »
o mnie też przyszło 6 komiksów ze sklepu Egmontu. Wszystkie opakowane w grubą folię bąbelkową i tylko dlatego przyszły w bardzo dobrym stanie, gdyż poza tym latał sobie swobodnie w pudełku wielkości pudełka po pomidorach :)

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2663 dnia: Czerwiec 01, 2015, 09:10:26 pm »
też potwierdzam jakość pakowania w sklepie egmontu - paczka przyszła zdezelowana (wizualnie), ale w środku wszystko było ok (właśnie dzięki solidnej amortyzacji).

ponarzekam za to na bonito/aros - nie posiadają i nie uznają czegoś takiego jak folia pęcherzykowa.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2015, 09:17:38 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2664 dnia: Czerwiec 03, 2015, 04:36:17 pm »
Niestety musiałem złożyć reklamację w księgarni Nieprzeczytane. Odebrałem dziś paczkę w Ruchu i oba komiksy, czyli Pasażerowie wiatru i Undertaker mają mocno walnięte rogi (z jednej strony), tak jakby komuś spadła paczka. Jest to trochę dziwne, bo sama paczka wygląda w porządku.
Ktoś się napracował, czyli owinął komiksy w szary papier, dał podwójny karton i dupa. Niestety, ale bez strefy zgniotu można sobie dać nawet 3 pudełka. Jak komuś spadnie paczka to i tak książki ucierpią. Tyle kartonu, a pakowanie nie daje bezpieczeństwa, kiedy przylega bezpośrednio do komiksów. Nawet nie zdejmuję folii. Czekam co mi odpiszą. Kilkadziesiąt ostatnich zamówień super, a jak zamówiłem rzekomy komiks roku (Pasażerowie), to jest pierwsza wpadka z Ruchem. Ten straszliwy ból, że nie mogę zdjąć folijki.  :smile:


Offline opall

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2665 dnia: Czerwiec 04, 2015, 08:16:41 pm »
Jeszcze raz zapytam: czy ktoś wie jak kupować na bookdepository przez duńskie proxy? (akurat przy przeglądaniu z Danii komiks mnie interesujący jest najtańszy)

Offline Koalar

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2666 dnia: Czerwiec 09, 2015, 05:57:09 pm »
Potwierdzam dobre opinie o sklepu Egmontu - każdy komiks zapakowany osobno w folię bąbelkową. Może jednak lepiej pakować tak po kilka, zawsze to większa strefa zgniotu, kiedy np. na 3 komiksy damy tyle folii co na każdy osobno, no i mniej zabawy z rozpakowywaniem.
Dobry kontakt z BOK-iem, poprosiłem o późniejszą wysyłkę i taką dostałem. Jedyny minus jest taki, że mejla o wysyłce dostałem już po odbiorze paczki.
Mogliby też poprawić wyszukiwanie, żeby dało się odhaczyć komiksy niedostępne (żeby nie były pokazywane).
Gdyby mieli częstsze promocje i darmową wysyłkę od jakiegoś progu, to kupowałbym tam częściej.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2667 dnia: Czerwiec 09, 2015, 11:22:42 pm »
Dobrze, że szybko wymieniłem mój uszkodzony egzemplarz Pasażerów wiatru. Napisałem maila godzinę po tym jak dostałem poobijany, 2 dni później już nie było w Nieprzeczytane, ale dziś kurier dostarczył nówkę. :) Zachomikowali mi jeden, całe szczęście. Undertaker też nówka. Wczoraj o 18 wysłali kuriera, a dziś był o 14. Bardzo fajnie.
Ponadto odebrałem dziś zamówienie z Gildii (w Ruchu). Hawker 2, Halo Jones, Jan Hardy 1 -wszystko w bardzo dobrym stanie. Ponadto ten darmowy komiks Stefańca. Zgięty na pół, ale to ma taki format, że inaczej się nie dało. Całkiem fajnie jest to wydane. Niby gazeta, ale jednak papier całkiem ok. Plus jeszcze jakaś broszurka z komiksem Papcia Chmiela. Gildia dała duże pudło ze strefą zgniotu, co pomogło, bo karton miał tam ze trzy dziury i walnięcia i gdyby karton dociskał do komiksów, tak jak ten z Nieprzeczytane, to by na pewno nie przeżyły. :) Bąbelki symbolicznie, raz owinięte, żeby były. Kiedyś faktycznie Gildia dawała więcej. Teraz folia w ogóle nie chroni, jest żeby być.
Generalnie fajny dzień. Dwa zamówienia i wszystkie komiksy w super stanie.

Offline arczi_ancymon

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2668 dnia: Czerwiec 10, 2015, 05:37:33 pm »
Moje pierwsze zamówienie na nieprzeczytne złożyłem w piątek po południu i na razie przyszedł mi mail, że skompletowali. Na stronie InPostu zamówienie ani nie drgnęło, więc pewnie najwcześniej jutro po południu przyjdzie, a pewnie i w piątek. Też tak długo czekaliście?

Offline p3rshing

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2669 dnia: Czerwiec 10, 2015, 05:42:50 pm »
Tak. Ceny mają dobre ale czas realizacji słaby.