Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1077526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2535 dnia: Maj 06, 2015, 12:08:33 pm »
Ta Ekspedycja to z Gildii? I co jej dolega? Rogi połubijane, czy co?

Tak, z Gildii. Uszkodzenie typowe dla sytuacji kiedy wypada komiks z reki i obija sie grzbiet lub rogi. W moim przez to zrobila sie faldka na cala szerokosc grzbietu.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2536 dnia: Maj 06, 2015, 12:22:59 pm »
Death, rzuciłeś na mnie swoją klątwę? Wczoraj Bonito, dzisaj Gildia... chociaż nic nie wskazuje na Ciebie, bo trzy tomy Wilczych Tropów i Aptekarz przyszli w stanie igła. Ale Ekspedycja i Rycerze świetego Wita to już inna sprawa...
Tym bardziej wskazuje na mnie, bo rzuciłem taką klątwę, żeby uszkodzili wszystkie komiksy, oprócz moich ulubionych Wilczych tropów. :D

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2537 dnia: Maj 06, 2015, 12:28:25 pm »
Dobry szaman z Ciebie ;-)

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2538 dnia: Maj 06, 2015, 12:31:26 pm »
Tak, z Gildii. Uszkodzenie typowe dla sytuacji kiedy wypada komiks z reki i obija sie grzbiet lub rogi. W moim przez to zrobila sie faldka na cala szerokosc grzbietu.
To załamka. Ekspedycję też bedziesz reklamował?

fragsel

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2539 dnia: Maj 06, 2015, 12:38:05 pm »
a dostał już ktoś przesyłkę z niePrzeczytane.pl?...Panie Fragsel, chyba Pan żeś robił tam zamówienie....doszło?

tak, dostałem jedną jeszcze przed długim weekendem (gdzieś tu na poprzednich stronach o niej pisałem, że zadowolony jestem, ale ktoś tam coś mówił, że nie powinienem.)
akurat w moim przypadku dwa Integrale Blueberry + kilka miękkookładkowców Sideci i Taurusa - stan igła
aha, zamawiałem do Ruchu

czekam na drugą przesyłkę (dopiero co zamawiałem - jak dojdzie napiszę. też do Ruchu idzie)


EDIT: właśnie dostałem informację (zamówione w poniedziałek):


"W nawiązaniu do złożonego zamówienia informujemy, że z powodu wykrycia defektu zamawianej książki "Runa Tom 3 " wysyłka nastąpi w przeciągu 1-2 dni roboczych."

Przy poprzednim też tak było (tylko o Żbiku) więc to chyba jakiś wybieg/ściema.
Mnie to osobiście nie boli (liczy się cena) ale wiem, że ludzi zniechęci paru...
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 12:42:07 pm wysłana przez fragsel »

Offline arab555

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2540 dnia: Maj 06, 2015, 01:20:48 pm »
ok, dzieki..czekamy na pozostałe wieści!

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2541 dnia: Maj 06, 2015, 01:37:15 pm »
To załamka. Ekspedycję też bedziesz reklamował?

Nie. Komiks jest z autografem, wiec wymiana nie ma sensu. Z tego co widzialem to autor podpisywal egzemplarze zamowione do jakiegos tam dnia, wiec teraz za duzo zachodu byloby z reklamacja. Zwroce natomiast RŚW.

Offline marceli

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2542 dnia: Maj 06, 2015, 01:50:24 pm »
Moja Ekspedycja z gildii też nie jest w stanie idealnym. Porysowane okładki - przód i tył.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2543 dnia: Maj 06, 2015, 01:54:28 pm »
Moglo byc tak, ze spora ilosc zamowien spowodowala szybkie i chaotyczne pakowanie.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2544 dnia: Maj 06, 2015, 02:11:10 pm »
Kurcze, naprawdę mnie to zaczyna wkurzać. Ja dostane Ekspedycje z Gildii jutro. Ciekawe czy też bedzie "umęczona". Jesli tak, to im ja zwroce i kupie za mniejsza kase gdzie indziej, bo w sumie po co mi autograf Polcha.

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2545 dnia: Maj 06, 2015, 02:12:55 pm »
Skoro Gildia leci w kulki, to może faktycznie przemyślę zakup Hawkera, Wilczej gontyny i nowego Moore`a w tej Komikslandii. 19 zł piechotą nie chodzi. Choć cholera szkoda tego darmowego komiksu Stefańca. Ale jeszcze bardziej szkoda będzie jak mi Gildia załatwi Hawkera, Moore`a i Gontynę.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2546 dnia: Maj 06, 2015, 02:34:18 pm »
[...] Ale jeszcze bardziej szkoda będzie jak mi Gildia załatwi Hawkera, Moore`a i Gontynę.
O ile p. Polch nie dorwie się także do podpisywania Hawkera, Moore'a i Gontyny, to jest dosc duze prawdopodobienstwo, ze otrzymasz je w miare cale.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2547 dnia: Maj 06, 2015, 03:09:06 pm »
Problem jest taki, że większe kartony do których pakowane są komiksy w różnych formatach bardzo słabo chronią egzemplarze na zgięciach opakowania, w tych miejscach zazwyczaj sklepy mocno oklejaja taśmą, któta nie jest w stanie chronić mechanicznych zniszczeń. Wystarczy w tym miejscu lekko stuknąć o byle co i nieszczęście gotowe. Jedyny fuks w tej całej sytuacji jest taki, że nie zmienił się kolor grzbietu, nie ma białej rysy ani nic podobnego.


Jednak przy zakupie Spawiedliwości, Daredevila, Postapo i Bruce J. Hawkera napiszę odpowiedniego maila. Na Justice nie będę tolerował nawet jednego nadrapania, na szczeście Mucha foliuje swoje komiksy.

Offline weiter

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2548 dnia: Maj 06, 2015, 05:03:58 pm »
Kolejne moje zamówienie z Literacka.pl z którego jestem zadowolony.
A właściwie to nawet dwa.
Kiedy składałem pierwsze zamówienie, "Jaskinia wspomnień" miała status "nakład już wyczerpany".
Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, jak to często w życiu bywa, komiks pojawił się w ofercie sklepu.
Zadzwoniłem i zapytałem czy po złożeniu nowego zamówienia, dołączą komiks do wcześniejszego
o ile jeszcze go nie wysłali.
Usłyszałem, że nie ma problemu.
Oba zamówienia, dziesięć komiksów, dotarło do mnie w stanie idealnym.
Komiksy foliowane przez wydawców, były włożone do paczki bez dodatkowego foliowania,
a komiksy które nie były ofoliowane, zostały owinięte streczem.
Karton większy niż potrzeba, wolne przestrzenie wypełnione przez wszelkiego rodzaju "zapychacze".
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Polecam.

mgnesium

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2549 dnia: Maj 06, 2015, 05:11:05 pm »
Kolejne moje zamówienie z Literacka.pl z którego jestem zadowolony.[...]
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupów.
Polecam.

literacka jest zawsze moim pierwszym wyborem - świetne ceny, pakowanie i obsługa klienta. bonito-aros również bardzo okej, z tym że raz miałem dość nieprzyjemną rozmowę z konsultantką obsługującą reklamacje (ale moja historia zamówień opiewa tam na bodajże jedynie 10 pozycji).
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2015, 07:27:59 pm wysłana przez mgnesium »

 

anything