trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1078645 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2085 dnia: Listopad 26, 2014, 04:09:56 pm »
jestem zszokowany tym co piszesz. Ja już wielokrotnie zamawiałem właśnie z literackiej do paczkomatu i zawsze było tiptop. Ostatnio nawet sprawdziłem, że z Krakowa do W-wy dostarczyli w 17 godzin.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2086 dnia: Listopad 26, 2014, 04:20:19 pm »
To chyba zależy w jakich godzinach paczka zostanie nadana. Jak nadadzą po południu to standardowo idzie 2 dni. Kilka razy tylko miałem w ciągu jednego dnia.

Offline misiokles

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2087 dnia: Listopad 26, 2014, 04:33:24 pm »
Żaden system nie jest w 100% sprawny, więc i paczkomatom zdarzają się wpadki Mojemu kumplowie perfumy szły miesiąc. Ne zmienia to faktu, że solidna firma.

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2088 dnia: Listopad 26, 2014, 05:31:28 pm »
To chyba zależy w jakich godzinach paczka zostanie nadana. Jak nadadzą po południu to standardowo idzie 2 dni. Kilka razy tylko miałem w ciągu jednego dnia.
To też chyba nie reguła - najczęściej dostaję powiadomienie o nadaniu paczki w godzinach wieczornych, a następnego dnia jest gotowa do odbioru.

Offline perek82

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2089 dnia: Listopad 26, 2014, 05:59:55 pm »
literacka do mnie wysyła około 18-19, następnego dnia wczesnym popołudniem dochodzi sms z odbiorem.
Obym nie zapeszył;)
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Dembol_

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2090 dnia: Listopad 26, 2014, 07:17:31 pm »
Ja dostaję SMSa, że paczka czeka na odbiór, a dopiero potem muszę zrobić zamówienie, żeby nie wytworzyć paradoksu czasowego.

Offline blackwaterpark

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2091 dnia: Listopad 26, 2014, 08:24:12 pm »
Ja dostaję SMSa, że paczka czeka na odbiór, a dopiero potem muszę zrobić zamówienie, żeby nie wytworzyć paradoksu czasowego.

Dobre!  :lol: A w paczce czeka m.i. re-print Cromwell Stone (który nie wiadomo kiedy wyjdzie)  :biggrin:

PS. Ciekawe, czy na Mikołaja księgarnie dają jakieś kody promocyjne? (Bonito, liczę na ciebie!)

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2092 dnia: Listopad 27, 2014, 02:27:41 pm »
Po długim spacerze, odebrałem wczoraj wieczorem swoje pierwsze zamówienie z Literackiej. Komiksy zapakowane w stylu na żółwie (naprawdę paczka wyglądała jak wielki żółw :wink: ). Wszystkie dotarły w stanie bardzo dobrym, jestem więc zadowolony i mogę polecić kolejną księgarnię.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2093 dnia: Listopad 28, 2014, 08:18:16 am »
Czy ktoś sprowadzał komiksy z Barnes & Noble? Przesyłka przetrwa podróż, czy należy się spodziewać poobijanego towaru?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline raskoks

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2094 dnia: Listopad 28, 2014, 10:40:36 am »
Na to pytanie bede mogl niedlugo odpowiedziec - jedno z zamowien stamtad powinno do mnie dotrzec za jakis tydzien. Ale mam duze obawy.

Offline Fau

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2095 dnia: Listopad 28, 2014, 10:51:25 am »
Kupował ktoś z was w Geekzone? Polecacie, czy wręcz przeciwnie?

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2096 dnia: Listopad 28, 2014, 10:54:04 am »
Kupował ktoś z was w Geekzone? Polecacie, czy wręcz przeciwnie?

Ja wprost przeciwnie, a Death chyba poleca.

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2097 dnia: Listopad 28, 2014, 10:57:03 am »
Na to pytanie bede mogl niedlugo odpowiedziec - jedno z zamowien stamtad powinno do mnie dotrzec za jakis tydzien. Ale mam duze obawy.
Kupon nie jest tak długo ważny   :sad: , a dzięki BF można tam się nieźle obłowić..
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2098 dnia: Listopad 28, 2014, 12:56:33 pm »
Aros mi imponuje.

"Szanowny Kliencie, uprzejmie informujemy, że złożone zamówienie zostanie zrealizowane z jednodniowym opóźnieniem- za co bardzo przepraszamy. Nie przewidzieliśmy tak ogromnego zainteresowania naszą ofertą w bieżącym okresie. Znacznie wydłużyliśmy czas pracy naszego magazynu i wszystkich pracowników, jednak nie uda nam się zrealizować części zamówień zgodnie z terminarzem. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że zaufanie do naszej firmy nie zostanie utracone. W razie jakichkolwiek pytań proszę się z nami kontaktować, a my niezwłocznie udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy serdecznie, Aros - dyskont książkowy"

Offline starcek

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2099 dnia: Listopad 28, 2014, 03:30:05 pm »
Też dostałem takiego maila ostatnio, ale.. Opóźnienie sięgnęło 4 dni roboczych.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?