trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1079061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2070 dnia: Listopad 21, 2014, 10:07:49 pm »
teraz sklep wywala jakiś błąd ("użykownik zablokowany").  No ale zobaczymy.

Napisz do właściciela. Też miałem taki problem.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2071 dnia: Listopad 21, 2014, 10:11:40 pm »
Komixy.info.pl właśnie testuję - pierwsze zamowienie złożone.  Ogólne pierwsze wrażenie - takie se. Ceny zachęcające ale mały wybór a kontem użytkownika cieszyłem się godzinę - teraz sklep wywala jakiś błąd ("użykownik zablokowany").  No ale zobaczymy.
Również miałem problemy ze stronką - na szczęście właściciel naprawia wszystko w trymiga. Co do wyboru, to jak musisz mieć komiks na jutro, to się zgadzam, ale jak nie, to wybór jest chyba taki sam jak chociażby na Atomie...

Offline tokage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2072 dnia: Listopad 21, 2014, 10:17:27 pm »
Dzięki za info. Atomu nie testowałem (jakoś mi wyleciało, że poza Multi jest jeszcze jakiś sklep), to nie wiem jaki wybór mają. Komiksy.info po rekomendacjach na forum - mam nadzieję, że będzie ok a niskie ceny na stałe a nie tylko na rozruch.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2073 dnia: Listopad 21, 2014, 10:29:27 pm »
Dzięki za info. Atomu nie testowałem (jakoś mi wyleciało, że poza Multi jest jeszcze jakiś sklep), to nie wiem jaki wybór mają. Komiksy.info po rekomendacjach na forum - mam nadzieję, że będzie ok a niskie ceny na stałe a nie tylko na rozruch.
To już jest stałe - sklep nie jest specjalnie nowy. :wink: A co do oferty Atomu i komiksy.info, to oba ciągną rzeczy z Dimond'u (o ile się nie mylę i nie chrzanię jakichś kosmicznych głupot) więc powinna być możliwość sprowadzenia większości rzeczy, które są np. normalnie dostępne w Multiversum.

Offline Archie

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2074 dnia: Listopad 22, 2014, 10:36:34 am »
W przypadku komiksy.info.pl to najlepiej wybrać sobie kilka pozycji, które człowiek ma na oku, napisać maila do właściciela za ile mogą być sprowadzone i jeśli cena odpowiada to zamówić. Dzięki temu sprowadzić można komiksy, które nie są wystawione w sklepie. Tak samo ma się sprawa z Atom Comics, oni za to mają większy wybór przedmiotów dodanych do sklepu, ale pozycje droższe niż w komiksy.info.pl. Np. pierwszy Fantastic For Omnibus Hickmana.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2075 dnia: Listopad 24, 2014, 06:33:27 pm »
Odebrałem dzisiaj paczki ze Szponem i Daytripperem, Bonito z Arosem spisali się świetnie :wink:

Offline frobilbo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2076 dnia: Listopad 25, 2014, 09:30:46 am »
Takie pytanie drogie kolegi - korzystał ktoś z takiego sklepu
https://madbooks.pl
wie ktoś jak z jakością ?
bo po 43% na sporo egmontów mają i wychodzi taniej niż moja literacka
i się głęboko zastanawiam ...
igdy nie dyskutuj z idiotą - ściągnie Cię na swój poziom i pobije doświadczeniem

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2077 dnia: Listopad 25, 2014, 09:44:37 am »
bo po 43% na sporo egmontów mają i wychodzi taniej niż moja literacka

Mógłbyś wymienić jakie? Ja szukałem te, które mnie interesują i wszędzie jest 30% :wink:

Offline vision2001

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2078 dnia: Listopad 25, 2014, 09:47:02 am »
Mógłbyś wymienić jakie? Ja szukałem te, które mnie interesują i wszędzie jest 30% :wink:
No to wniosek jest taki, że interesujące Ciebie komiksy nie mają zniżki 43% ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2079 dnia: Listopad 25, 2014, 09:56:12 am »
Wniosek jest taki, że nie widzę tam żadnego komiksu z ceną nawet zbliżoną do literackiej, a przejrzałem większość stron. Kilka z nich niby posiada, ale są niedostępne więc pytam, o jakie chodziło :wink:

Offline frobilbo

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2080 dnia: Listopad 25, 2014, 01:19:11 pm »
Ale jaja jak balony
wczoraj w nocy wczesnej - tak około północka
garaż h., VvV, umowa z bogiem, gucek i roch, Lucky Luky i kupa innych było ze zniżką 43 % co dawało jakiegoś dwa lub jednego trzy czasem złocisze taniej od literackiej - a że jestem na kompletowaniu zamówienia to se myślę grosz do grosza
dziś wszytko co było 43% jest 33%
ciekawa czy tak skacze i się trzeba wstrzelić czy się im machło
a ja głupi tylko do schowka dodałem a nie kupiłem...
igdy nie dyskutuj z idiotą - ściągnie Cię na swój poziom i pobije doświadczeniem

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2081 dnia: Listopad 26, 2014, 02:28:33 pm »
Ostatni raz zamawiam przez te cholerne paczkomaty. Nie dość, że komiksy idą już trzeci dzień, to jeszcze rano dzwoniła miła pani i poinformowała mnie, że mój paczkomat jest zmieniany na większy i zaproponowała dwie, inne lokalizacje, oddalone o bagatela kilka kilometrów!
Pierwszy raz zamówiłem coś w literackiej, wiem to nie jest ich wina. Ale bez tej najtańszej opcji dostawy, zakupy tam są dla mnie nieopłacalne.
Przy paczkomatach to Poczta Polska i dostawa do kiosku Ruchu są niczym Pendolino!

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2082 dnia: Listopad 26, 2014, 02:33:00 pm »
Przy paczkomatach to Poczta Polska i dostawa do kiosku Ruchu są niczym Pendolino!

Mam zgoła odmienne doświadczenia. Poczta tragedia. Czas jak i dodatkowe uszkodzenia paczek w transporcie. Ruch znaczniej sprawniej (ale miałem u nich dopiero bodajże 5 paczek), ale to paczkomaty sprawdzają mi się najlepiej, najszybciej, bez uszkodzeń.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2083 dnia: Listopad 26, 2014, 02:34:08 pm »
Zawsze kiedy mogę zamawiam do paczkomatów. Wszystko zawsze idealnie, szybko i bez uszkodzeń w przeciwieństwie do poczty i kurierów. Komiksy zawsze miałem w 24 godziny od nadania, więc nie wiem jak to możliwe, że idą trzeci dzień.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #2084 dnia: Listopad 26, 2014, 02:36:11 pm »
Komiksy zawsze miałem w 24 godziny od nadania, więc nie wiem jak to możliwe, że idą trzeci dzień.

Ja też nie :wink: Ale najgorsze jest to, że muszę dy*ać do innego, na prawie drugi koniec miasta (bo akurat tam było wolne miejsce).