Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1066041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horror

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1800 dnia: Wrzesień 30, 2014, 08:44:38 pm »
Znacznie gorszy problem dopiero przed Tobą, a brzmi on: (tiiiit - niecenzuralne słowo)!!! I gdzie ja mam zmieścić te kolejne integrale!!!

i to jest głos z którym ciężko się nie zgodzić.

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1801 dnia: Październik 06, 2014, 01:09:20 pm »
Zauważyliście że nowości na literackiej już nie maja takie dużej różnicy jak te z gildii , jeszcze niedawno na drogim komiksie różnica wynosiła nawet powyżej 10 zł a teraz wszystkie nowości 2-3 zł różnicy.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1802 dnia: Październik 06, 2014, 10:36:09 pm »
Faktycznie, moze ceny jeszcze spadna :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #1803 dnia: Październik 08, 2014, 03:50:44 pm »
Dostałem pakę z Ravalo. Karton przyszedł mocno zniszczony, ale w środku wszystko w stanie doskonałym. Drugi raz u nich kupiłem i drugi raz komiksy bez wad. Fajnie. :smile:


E:
Sorka, post może bardziej się nadaje do tematu "Gdzie kupować", ale już za późno. :sad:


Proszę bardzo ;)
fragsel
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 03:57:08 pm wysłana przez fragsel »

Offline Gre

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1804 dnia: Październik 08, 2014, 04:34:02 pm »
Danio, zapewniam Cię, że notoryczny brak funduszy na kolejne ukazujące się tytuły to najmniejszy problem w życiu komiksiarza i - jak mniemam - dotyka on niemalże wszystkich tu obecnych. Znacznie gorszy problem dopiero przed Tobą, a brzmi on: (tiiiit - niecenzuralne słowo)!!! I gdzie ja mam zmieścić te kolejne integrale!!!

true
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2014, 04:40:52 pm wysłana przez Gre »

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1805 dnia: Październik 09, 2014, 05:38:08 pm »
Zakupy w Multiversum to czysta przyjemność, po raz kolejny wybrałem opcję przesyłki niskokosztownej i kolejny raz jestem bardzo zadowolony! Dzięki!

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1806 dnia: Październik 09, 2014, 05:52:33 pm »
Stało się co w zasadzie było do przewidzenia - mimo mojej prośby, gildia nie połączyła mi dwóch zamówień w jedno i dzisiaj otrzymałem info o wysłaniu paczki (kto to widział żeby narzekać na takie rzeczy... ;)). Mieli by do wysłania jedną przesyłkę, w późniejszym terminie, to teraz muszę trochę pokombinować, żeby kurier to skutecznie dostarczył.
Wspominam o tym, by uprzedzić. Jeśli komuś zależy na podobnym rozwiązaniu, lepiej aby wykonał dodatkowo telefon, bo jak widać zwykły komentarz do zamówienia bywa ignorowany.

Offline FloreK9

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1807 dnia: Październik 09, 2014, 06:23:01 pm »
Kiedy moje zamówienie czeka na wysyłkę i w międzyczasie wpadam na pomysł domówienia czegoś to wysyłam maila z linkiem do komiksu i numerem ostatniego (niewysłanego jeszcze) zamówienia. Dostają wtedy zwrotkę z kwotą i numerem konta do wpłaty,  w ten sposób komiksy lądują w zamówieniu które czeka na wysyłkę. :smile: Chyba, że jakąś inną sytuację miałeś to niepotrzebnie się produkowałem. :wink:
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2014, 06:26:50 pm wysłana przez FloreK9 »

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1808 dnia: Październik 09, 2014, 06:46:23 pm »
Chyba, że jakąś inną sytuację miałeś to niepotrzebnie się produkowałem. :wink:
W zasadzie sytuacja taka sama, z tym że chciałem się załapać na promocję, która kończyła się chyba w niedzielę (zamawiałem w piątek wieczorem) i uznałem że nie ma innego wyjścia, jak wyprodukować nowe zamówienie z odpowiednią notką.

Offline adro

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1809 dnia: Październik 09, 2014, 07:00:28 pm »
czyli jak ktos ma kilka zamowien, to co powinien zrobic, zeby gildia polaczyla wszystko w jedna przesylke, skoro mail do sklepu nie zalatwia sprawy.
pzdr 

Ps BTW na gildii wielokrotnie spotkalem sie z sytuacja, ze jakis komiks zaraz po premierze nie jest juz dostepny w sklepie. czyzby gildia zamawiala za malo towaru.
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1810 dnia: Październik 09, 2014, 07:19:21 pm »
czyli jak ktos ma kilka zamowien, to co powinien zrobic, zeby gildia polaczyla wszystko w jedna przesylke, skoro mail do sklepu nie zalatwia sprawy.
pzdr 
Mnie, jak do tej pory, Gildia łączyła wskazane przeze mnie zamówienia niemalże natychmiast po wysłaniu do nich stosownego maila (oczywiscie mail był wysyłany w godzinach pracy BOK).

Deg

  • Gość
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1811 dnia: Październik 09, 2014, 07:21:41 pm »
Kiedy moje zamówienie czeka na wysyłkę i w międzyczasie wpadam na pomysł domówienia czegoś to wysyłam maila z linkiem do komiksu i numerem ostatniego (niewysłanego jeszcze) zamówienia. Dostają wtedy zwrotkę z kwotą i numerem konta do wpłaty,  w ten sposób komiksy lądują w zamówieniu które czeka na wysyłkę. :smile: Chyba, że jakąś inną sytuację miałeś to niepotrzebnie się produkowałem. :wink:
Zazwyczaj moje łączenie zamówień odbywało się tak samo, raz nawet uzupełniona paczka została wysłana jeszcze przed dopłatą :) Ostatnim razem zostałem jednak poproszony o złożenie nowego zamówienia z prośbą o połączenie w komentarzu - może dlatego, że szef sklepu Gildii był właśnie w Łodzi ;) W każdym razie dostałem mailowe potwierdzenie połączenia, mam więc nadzieję, że będzie dobrze...

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1812 dnia: Październik 09, 2014, 07:23:25 pm »
Mnie, jak do tej pory, Gildia łączyła wskazane przeze mnie zamówienia niemalże natychmiast po wysłaniu do nich stosownego maila (oczywiscie mail był wysyłany w godzinach pracy BOK).

Potwierdzam. Nawet kiedyś pisałem, żeby mi jakąś rzecz dorzucili do zamówienia i od razu zwrotnie dostałem e-mail, żeby dopłacić wskazaną kwotę a zamówienie miałem już zaktualizowane.

Offline AvengerGT

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1813 dnia: Październik 09, 2014, 07:35:34 pm »
czyli jak ktos ma kilka zamowien, to co powinien zrobic, zeby gildia polaczyla wszystko w jedna przesylke, skoro mail do sklepu nie zalatwia sprawy.
pzdr 
Jak widać, w zdecydowanej większości przypadków takie coś załatwia sprawę, tylko u mnie coś poszło nie tak.

Offline Kris1982

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1814 dnia: Październik 09, 2014, 08:39:57 pm »
Mi też nie dali rady połączyć ale dostałem telefon z Gildii że to przez bardzo dużą ilość zamówień po targach. Pewnie miałeś tak samo jak ja zamówienie złożone dużo wcześniej.