trawa

Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 1086399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1635 dnia: Wrzesień 02, 2014, 05:02:03 pm »
a teraz ile liczą za przesyłkę z gb do polski?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons


Offline freshmaker

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1637 dnia: Wrzesień 02, 2014, 05:17:32 pm »
fajnie dzięki. jestem nakręcony na blu ray ghostbusters z okazji 30 lecia. jak znam zycie nie będzie wersji PL, albo będzie 2 x droższa.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1638 dnia: Wrzesień 04, 2014, 07:26:14 pm »
Kolejny już raz skorzystałem z wyprzedaży z Bonito i kolejny raz się nie zawiodłem. Wprawdzie komiksy wysłali trochę później niż zwykle, ale od razu zostałem poinformowany o całej sprawie. Jak widać zamówień mają sporo;)
Co do stanu komiksów nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko przyszło elegancko, nic tylko czytać.

Offline badday

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1639 dnia: Wrzesień 04, 2014, 08:20:47 pm »
Wprawdzie komiksy wysłali trochę później niż zwykle, ale od razu zostałem poinformowany o całej sprawie. Jak widać zamówień mają sporo;)
Zamowien maja sporo ale na ... podreczniki szkolne:)
Zawsze na poczatku wrzesnia duze obsuwy w bonito. Ja czekalem na zamowienie tydzien, a odbieram osobiscie.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1640 dnia: Wrzesień 04, 2014, 08:28:13 pm »
Też czekałem blisko tydzień, ale odbierałem na poczcie. Jednak zachowali się bardzo profesjonalnie i od razu poinformowali mnie o możliwym opóźnieniu, więc jest ok.

Offline Itachi

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1641 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:02:01 pm »
Mając za uwadze olbrzymią liczbę komiksów wydanych we wrześniu, wysłałem zapytanie do Bonito z zapytaniem, czy planują jakąś większą promocję, tak jak np. w lipcu (-33%). Niestety otrzymałem odpowiedź negatywną, a szkoda bo tak regularnie robię zakupy.


Offline mr.castor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1642 dnia: Wrzesień 08, 2014, 07:31:15 pm »
Ja zrobiłem dziś zakupy na nieprzeczytane.pl i wyszło mi około 33% zniżki na każdym tytule
pierwszy raz tam zamawiam więc nie wiem jak pakują ale wysłałem im informację o tym że komiksy są premierowe i uszkodzone będę reklamował.
Jak do tej pory zawsze skutkowało.


Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1643 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:04:14 pm »
Ja zrobiłem dziś zakupy na nieprzeczytane.pl i wyszło mi około 33% zniżki na każdym tytule
pierwszy raz tam zamawiam więc nie wiem jak pakują ale wysłałem im informację o tym że komiksy są premierowe i uszkodzone będę reklamował.
Jak do tej pory zawsze skutkowało.

Ja też się szykuję do zakupów na nieprzeczytane.pl. To ta sama firma co profit24.pl, ale z niższymi cenami. Zobaczę jak to wyjdzie. Czekam tylko na pojawienie się Tatsumiego i zlecenie leci.

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1644 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:05:48 pm »
Ja na szczęście nie mam takich problemów. 36 procent to standard.

Offline DarekŻory

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1645 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:15:52 pm »
Kupowałem w nieprzeczytane.pl dwa komiksy A4 i doszły nie uszkodzone.

Offline pokia

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1646 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:41:50 pm »
Ja na szczęście nie mam takich problemów. 36 procent to standard.

A możesz podzielić się informacją gdzie sprzedają komiksy z rabatem 36% od ceny okładkowej?

Offline bowman007

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1647 dnia: Wrzesień 08, 2014, 09:59:53 pm »
na literacka.pl jest chyba najtaniej :D o kilka groszy, ale zawsze taniej :D

Offline maximumcarnage

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1648 dnia: Wrzesień 08, 2014, 10:38:18 pm »
A możesz podzielić się informacją gdzie sprzedają komiksy z rabatem 36% od ceny okładkowej?

A jest taka sympatyczna księgarnia w moim mieście. Jeśli chodzi o ceny to taka literacka czy inne profity mogą się schować. Dla przykładu "Człowiek, który się śmieje" kosztuje 44,63. Kłopotem jest jednak dostawa, bo jeżeli mnie pamięć nie myli to nie ma darmowej (nie korzystałem z tej opcji więc nie wiem, zawsze wybieram odbiór osobisty).

Offline mr.castor

Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #1649 dnia: Wrzesień 08, 2014, 10:41:46 pm »
Też zamawiam w literackiej ale dziś rano jak porównywałem ceny to na każdym komiksie było około 10 zł więcej niż okładkowa  :???:
widzę że teraz ceny wróciły do normy więc trochę żałuję że nie poczekałem ( zawsze od nich mam w stanie zadowalającym ), ale przynajmniej sprawdzę nowy sklep  :smile:

 

anything